تور مالزی و اندونزی


تور مالزی و اندونزی  Malaysian and Indonesian Tours

درباره تور مالزی و اندونزی چقدر اطلاعات دارید؟ تور اندونزی یکی از تورهایی است که اخیرا بسیار ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍طرفدار داشته و همه ساله میلیون ها گردشگر را در خود پذیرا است. قیمت تور اندونزی با اقامت در هتل های مختلف و تاریخ رفت و برگشت های متفاوت در تورزپرس مشخص شده است و شما می توانید با انتخاب تور مورد نظر خود، از قیمت و امکانات آن مطلع شوید. تور مالزی و اندونزی یک تور ترکیبی بسیار عالی است که در آن می توانید هم از تور تفریحی اندونزی و هم از جاذبه های گردشگری و تفریحات مالزی استفاده کرده و لذت ببرید. در ادامه با ما همراه باشید.

تور مالزی و اندونزی


درباره مالزی و جاذبه هایش

یکی از تور هایی که اخیرا توسط آژانس های گردشگری ارائه می شود و بسیار پر طرفدار هم می باشد، تور مالزی و اندونزی است. این تور با بازدید از بهترین مناطق گردشگری مالزی و اندونزی می تواند سفری شیرین را برای شما به یادگار بگذارد. شما با بازدید از مالزی بی شک عاشق آن خواهید شد. این کشور دارای نژادها و مذاهب متفاوت می باشد که دارای چندین فرهنگ متفاوت نیز هست. این چند فرهنگی بودن برای مالزی امتیاز بزرگی را برایش به دنبال داشته است و یکی از این امتیاز ها آن است که امروزه مالزی، بهشت هنر آشپزی دنیا به شمار می رود. از دیگر امتیاز های آن می توان به برگزاری صدها جشنواره در مالزی اشاره کرد.

کشور مالزی با داشتن مردمی خونگرم و مهربان، با فرهنگ های اصیل، در کنار این جذابیت های تضادی، مالزی توانسته خود را به یکی از اصلی ترین کشورهای توریستی دنیا مبدل کند. آسمان خراش های مالزی که نشان از مدرن بودن آن دارد، در کنار خانه های چوبی که بیانگر حفظ سنت ها است، بسیار چشم نوازی می کند. اقامت در هتل های لوکس با چشم اندازهایی زیبا در کنار صخره های کهن، احساس خوبی را به شما هدیه خواهد کرد. در مالزی مخفیگاه‌ های جالبی وجود دارد که در کنار سواحل گرم و شنی و جنگل‌ های انبوه، گزینه مناسبی برای بازدید به شمار می روند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از مالزی کسب کنید، راهنمای سفر به مالزی را مطالعه نمایید.

تور مالزی و اندونزی


درباره اندونزی و جاذبه هایش

اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت دنیا به شمار می رود و پایتخت این کشور جاکارتا است. اندونزی یک مجمع‌ الجزایر است که در دنیا محبوبیت بسیاری را کسب کرده و شاید نظیری نداشته باشد. به خصوص با داشتن جزیره بالی که از برترین مقاصد گردشگری دنیا به شمار می رود. از ۱۷،۵۰۸ جزیره و ۳۳ استان اندونزی، بی شک جزایر زیبا و متفاوت بسیاری را می توان برگزید و از آنها بازدید داشت اما اکثر گردشگران، بالی را متمایز از دیگر جزایر می دانند. زبان رسمی مردم اندونزی، زبان اندونزیایی و واحد پول آن ها روپیه است. در اندونزی نیز اقوام گوناگونی در کنار هم زندگی می کنند که جاوه‌ای‌ ها با حدود ۴۰ درصد، بزرگ‌ ترین قوم کشور اندونزی به شمار می روند.

شرایط بسیار خوب کشور اندونزی برای کشاورزی و توسعه کشت آبی برنج از حدود ۸۰۰ سال قبل از میلاد، باعث شد تا رفته رفته تمدن شهری در آن به وجود آیند. شهرها و جزایر مهم اندونزی عبارتند از جاکارتا، بالی، جزیره جاوه و جزیره سلب که در تور مالزی و اندونزی می توانید از آنها بازدید کنید. همچنین اگر مشتاق به سفر با این تور ترکیبی شده اید، رزرو آنلاین تور خود را می توانید به آسانی در تورزپرس انجام دهید. و همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر، مطالعه مقالات زیر به شما توصیه می شود.

تور ترکیبی مالزی اندونزی سنگاپور

ارزانترین تور اندونزی

تور ترکیبی بالی و مالزی
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها