تور مالزی


درباره تور مالزی اطلاعاتی دارید؟

مالزی شبه جزیره ای واقع در جنوب شرقی قاره آسیا،در جایی دور تر از ایران قرار دارد و برای رسیدن به این کشور زیبا، باید پروازی 8 ساعته را تحمل نمایید.اگر اولین بار است که قرار است به این کشور سفر کنید و درباره تور مالزی، اطلاعات زیادی ندارید، این مقاله مناسب شما خواهد بود.

مالزی کشوری توریستی و گرمسیری با بارش های موسمی فراوان میباشد که هر ساله جمعیت زیادی از توریست هارا به سمت خود جذب میکند.

در ادامه نکاتی خواهیم گفت که در سفرتان به مالزی بسیار کاربردی خواهد بود.

همچنین برای سفر به این کشور زیبا، میتوانید از تور ارزان مالزی ما استفاده کنید.

تور مالزی

مالزی برای تازه وارد ها

امنیت

مالزی کشوری بسیار امن است.در حالی که دزدی های کوچک در سطح شهر میتواند کمی شما را اذیت کند.اما میزان جرم و جنایت در برابر توریست ها بسیار کم و ناچیز میباشد.

تنها کاری که لازم است بکنید، این است که تمام حواس خود را در خیابان ها و مراکز خرید جمع کنیدو اگر در مکانی احساس کردید موردی مشکوک است سریع آن مکان را ترک نمایید.

پلیس

در مالزی ، نیرویی به نام پلیس توریست ها وجود دارد که اختصاصا برای کمک به گردشگران خارجی آموزش دیده اند.

آن ها را میتوانید از لباس فرم آبی پررنگشان و همینطور نشان حرف  "I" به رنگ قرمز و آبی در روی جیب پیرهنشان ، شناسایی کنید.

شماره تماس با پلیس نیز 999 میباشد.

حمل و نقل

مالزی، سیستم حمل و نقل بسیار گسترده ای دارد.و  توسط دو  شبکه ریلی و اتوبوسی خدمات ارائه میدهد. هزینه این حمل و نقل ها بسیار ارزان میباشد.

آب و هوا

آب و هوای این کشور در طول سال، گرم و شرجی میباشد.گرم ترین ماه مارچ، آپریل و اکتبر میباشد. مالزی توسط دو فصل بادهای موسمی  شمالی و جنوبی تحت تاثیر قرار گرفته است.

مالزی تقریبا توسعه یافته است

مالزی به خوبی توسعه یافته است اما نه در حد سنگاپور.مراکز شهری و تجاری و گردشگری به خوبی پیشرفت کرده اما در حومه شهر، خدمات هنوز ساده و ابتدایی میباشند.بنابراین شما نباید انتظار یک کشور فوق مدرن را در این سفر داشته باشید.

چند روز برای این کشور زمان بگذاریم؟

جواب این سوال به علت سفر شما به این کشور وابسته میباشد.اما اگر اولین سفرتان را با تور مالزی تجربه میکنید.یک هفته زمان مناسبی برای این کار است.

برنامه سفری :

1-شبه جزیره مالزی:

2- ایالت صاباح و ساراواک

  • کوچینگ(2 روز)
  • کینابالو (3 روز)
  • سیپادان(2 روز )

بهترین زمان برای بازدید از مالزی چه زمانیست؟

در مالزی، احتمال اینکه هر لحظه باران بیاید ، بالاست.اما خشک ترین ماه های سال بین ماه های دسامبر و فوریه میباشد.طبق تجربه ها، اگر بین این ماه ها به مالزی سفر کنید ، تجربه ای خوب را خواهید داشت.

رزرو تور مالزی

برای اطلاع از قیمت تور مالزی ، میتوانید روی قسمت آبی رنگ کلیک نمایید و یا وارد سایت تورزپرس شده و لیست تور های مارا مشاهده نمایید.

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها