تور مالدیو چند؟


تور مالدیو چند؟  Maldives tour price

مالدیو به اندازه ای زیباست که میتوانیم از آن به عنوان بهشت کوچک روی زمین نام ببریم. به علت اینکه این کشور دارای مردمی مسلمان می باشد و نیز میهمان نوازی مردمان آن کشور، و همچنین تفریحات موجود در مالدیو، و زیبایی حیرت انگیز این کشور که مجموعه ای از جزایر می باشد، آن را به عنوان گزینه ای مناسب جهت گذراندن تعطیلات، استراحت و تفریح به شما معرفی می نماییم. با ما همراه باشید تا ضمن این که اطلاعاتی را درباره مالدیو در اختیارتان قرار می دهیم، در انتها قیمت تور مالدیو را نیز برایتان مشخص کنیم.

 

غذاهای بومی و محلی مالدیو

یکی از بهترین خاطرات سفر، چشیدن طعم بی نظیر غذاهای محلی مقصد مورد نظرتان است که شاید سال ها طعم آن زیر زبانتان بماند و شما را به یاد خاطرات خوش سفر بیندازد. غذاهای بومی و محلی مالدیو از تنوع زیادی برخوردار است که گردشگران و مسافران علاقه ی خاصی به آن ها نشان می دهند. در زیر انواع مختلفی از غذاهای این منطقه را برایتان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ماس هونی: این غذا یک صبحانه است که معروفترین صبحانه مالدیو محسوب می شود. ترکیبات اصلی آن ماهی دودی، پیاز و نارگیل می باشد. این ترکیبات به وسیله ادویه های خاصی طبخ شده و به عنوان یکی از رایج ترین غذاها در بین مسافران و توریست ها معرفی شده است.

فیهونوماس: مواد اولیه این غذا، ماهی های دریایی کباب شده می باشد که بایستی قبل از کباب شدن در سس مخصوص آن که ماده اصلی آن فلفل قرمز می باشد، قرار بگیرد. این غذا طعم بی نظیری دارد.

بامبوکی لو هیتی: در واقع این غذا یک میان وعده است تا یک غذای کامل، چون در حقیقت یک نان به شمار می رود. این نان مخصوص، توسط ادویه کاری و میوه های تازه فرآوری شده و در ظرف های ویژه ای طبخ می شود. محبوبیت و آوازه این غذا تا اندازه ای است که در اغلب رستوران های مالدیو می توان آن را سفارش داد.

باجیا: باجیا از انواع شیرینی محلی مالدیو محسوب می شود که همراه با ماهی پخته و نارگیل طبخ می شود و میان گردشگران و توریست ها و افراد محلی طرفداران پر و پا قرصی دارد.

گولا: گولا نوعی شیرینی خوشمزه بوده که در این کشور بسیار رایج است و در حقیقت اغلب شبیه به کوفته های ماهی می باشد.

کیمیا: کیمیا به صورت رولت های ماهی تهیه می شود که این رولت ها بایستی در صورت نیاز سرخ شده و برشته باشند، به طوری که کاملا پخته شده باشند.

کولی بورکیبا: این غذا ممکن است برای ما ایرانی ها بسیار ناشناخته و عجیب باشد! اما در مالدیو از محبوبترین غذاها به حساب می آید. کولی بورکیبا در حقیقت از انواع کیک محسوب می شود که مواد اصلی آن ماهی و ادویه تند بوده و بسیار خوشمزه می باشد.

ماسروشی: نان های خاصی به نام روشی وجود دارند که ماس هونی در آن پیچیده شده و سپس در فر گذاشته می شود تا این غذای محبوب آماده ی خوردن شود.

 

قیمت تور مالدیو چقدر است؟

از سوالاتی که اکثر دوستداران سفر به مالدیو، خواهان دانستن آن هستند، این است که تور مالدیو چقدر است؟ در این جا باید این را عنوان کنیم که قیمت تور مالدیو به نسبت گران است و هزینه ی سفر به این کشور کمی زیاد می باشد. قیمت ها برای تور مالدیو از 5,400,000 تومان آغاز شده و تا 6,500,000 تومان متغیر است. این تغییر قیمت ها برای امکانات تور، نوع هتل، نوع پرواز و ... می باشد که در امر قیمت دخیل است. شما می توانید برای خرید تور به مقصد مالدیو، به بخش تور خارجی سایت تورزپرس مراجعه کنید. سایت تورزپرس با ارائه ی تور های متنوع و قیمت های مناسب نسبت به دیگر سایت های گردشگری، بستری را فراهم آورده که علاقمندان به سفر بتوانند تور دلخواه و متناسب با بودجه ی خود را بیابند.




موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها