تور مالدیو بهشت روی زمین


تور مالدیو بهشت روی زمین  Maldives Tour Paradise on Earth

مالدیو به دلیل آب های زلال اقیانوسی که تمام جزایر آن را احاطه کرده است و آب و هوای مناسب، درختان نخل، ساحل با شن های سفید، ویلاها و هتل های متنوع روی آب و ... از محبوبت زیادی در بین گردشگران برخوردار است. به طوری که به بهشت روزی زمین مشهور گشته است. در سایت تورزپرس، قیمت تور مالدیو متنوع بوده و با هر بودجه ای می توانید تور مالدیو را برای سفر انتخاب کنید. البته این نکته قابل ذکر است که تور مالدیو، یک تور گران محسوب می شود. برای خرید تور یا رزرو تور مالدیو روی لینک کلیک کنید. با ما همراه باشید تا یک رستوران جذاب که در اعماق دریاهای مالدیو قرار دارد را برایتان معرفی کنیم.

 

رستوران های رویاییSubsix  در عمق دریاهای مالدیو

جزیره ی مالدیو از جمله مناطق گردشگری به شمار می رود که از دیدگاه جاذبه های گردشگری همه چیز را در خود جای داده است. این جزیره رستوران های زیادی را در خود جای داده است ولی برخی از این رستوران ها خاص بوده و با بقیه رستوران ها در این کشور فرق می کند. یکی از این رستوران ها رستورانی است که در اعماق آب های مالدیو ساخته شده و در کنار غذاهای بسیار خوش طعمی که ارائه می کند، به عنوان مکانی دیدنی در زیر آب نیز شناخته می شود. شاید غذا خوری های زیادی را در زیر آب دیده اید، اما این رستوران با تمام آنها فرق می کند. در این رستوران توریست ها و سایر مردم بومی با لذت بردن از فضای بسیار زیبای اطراف غذای خود را میل می کنند که بسیار خاطره انگیز است.

 

تور مالدیو بهشت روی زمین به همراه رستورانی شگفت انگیز

این مکان رستورانی بسیار زیبا می باشد. توریست ها برای غذا خوردن در این رستوران که ۵۰۰ متر از ساحل فاصله دارد، از قایق موتوری استفاده می نمایند و هنگامی که وارد آن شدند، راه پله ای سه لایه در روبروی آنها قرار دارد. لوسترهایی انتزاعی به سبک ایتالیایی در بالای سر آنها وجود دارد که مانند مرجان ها و ستاره های زیبا به خوبی رخ نمایی میکند. در این مکان شما می توانید به راحتی و بدون هیچگونه ماسک و لباس غواصی به کف دریا و زیبایی های آن دست یابید. شما در این رستوران به اندازه ای متعجب خواهید شد که این رستوران را جزو بهترین رستوران های دنیا خواهید دانست.

 

رستورانی رویایی در زیر آب

در مکانی تفریحی و در عمق حدود 6 متری زیر دریا، رستورانی بسیار مهیج وجود دارد که آن را به عنوان بزرگترین رستوران زیر آبی دنیا می شناسند. این رستوان ۱۰۵ متر مربع وسعت دارد و در آن می توان نمای بی بدیلی از گونه‌ های كمیاب آبزی، کوسه‌ها، موجودات اقیانوس، مرجان‌ها، و همچنین تصویر غروب آفتاب مالدیو را مشاهده نمود. لذت بخش بودن غذا خوردن در این رستوران می تواند تجربه ای باشد که انسان از تکرار آن خسته نشود.

 

رستورانی دیگر در زیر آب

به وسیله یک راه پله مارپیچی به طول ۱۳ متر می توانید به داخل رستوران بروید که این راه پله مارپیچی کلبه‌ای در بالای رستوران را به رستوران زیر دریا مرتبط می کند. این رستوران دارای فضای درونی کوچکی است، اما منظره ی فوق العاده زیبایی دارد. غذا در بیرون از رستوران آماده شده و برای سرو شدن به درون رستوران برده می شود. این رستوران دارای آشپزهایی بسیار ماهر می باشد که غذای خود را با بهترین طعم به همراه انواع نوشیدنی هایی که در سراسر جهان وجود دارد به مشتریان و توریست ها عرضه می نمایند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها