تور مالدیو از شیراز


تور مالدیو از شیراز  Maldives tour from Shiraz

کشور مالدیو به صورت جزیره‌ای بوده و ارتفاع آن از سطح دریا بسیار اندک می باشد. این کشور دارای ۱۱۹۲ جزیره ی مرجانی می باشد که از دیدنی های اصلی این کشور به شمار می رود. از این تعداد جزیره حدود ۲۰۰ جزیره‌ی آن مسکونی بوده و ۸۸ جزیره‌ی آن نیز دارای اقامتگاه‌ های گردشگری می باشد. پایتخت این کشور مسلمان، ماله می باشد که با سریلانکا مرز آبی دارد. تور مالدیو از جمله تور های پرطرفدار در بین گردشگران می باشد که همه ساله هزاران گردشگر دارد.

مالدیو به علت داشتن آب و هوای مساعد، سواحل شنی سفید، آب های اقیانوسی شفاف، درختان نخل، هتل های فوق العاده و مناظر زیبا از اقیانوس، مورد استقبال گردشگران از سرتاسر جهان قرار گرفته است. خبر خوب برای مردم شیراز این است که در سایت تورزپرس، تور مالدیو از شیراز نیز ارائه خواهد شد تا شما اهالی شیراز بتوانید برای سفر به مالدیو، مستقیما از فرودگاه بین المللی شیراز سفر خود را آغاز کنید.

 

درباره مالدیو و آب و هوای مالدیو

متوسط دمای هوا در کشور مالدیو در هنگام شب، بین ۲۶ تا ۲۸ درجه سانتیگراد، و در هنگام روز بین ۳۰ تا ۳۲ درجه سانتی گراد می باشد و ماه های دی تا اردیبهشت بهترین ماه ها برای مسافرت به این کشور است. در سفر به این کشور بایستی لباس های نخی، سبک، گشاد و آزاد مانند تیشرت‌، شلوارک، شلوارهای کوتاه، لباس شنا و صندل به همراه خود داشته باشید. مردم مالدیو از نژاد مردم سریلانکا و هند می باشند و فرهنگ آن‌ ها هم از مردم همین دو کشور نشات گرفته است. مالدیو دارای بهترین آشپزها می باشد که می توانید خوشمزه ترین غذاها را در این کشور میل نمایید. غذاهای آبی از جمله Aspasia-Ksenia که از ماهیچه میگو تهیه می شود، و یا Masbai که ترکیبی از برنج و ... می باشد را می توان نام برد که میل کردن آنها شما را با غذاهای مالدیو و ذائقه آنها بیشتر آشنا خواهد نمود.

 

قیمت تور مالدیو از شیراز چقدر می باشد؟

قیمت تور بستگی به عوامل مختلفی دارد. مثلا نوع هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید مهم است، نوع ایرلاین پروازی، مدت زمان اقامت، خدمات آژانس مسافرتی و ... از عواملی هستند که بر قیمت یک تور تاثیر مستقیمی می گذارند که باید به آن ها توجه کرد. در مجموع قیمت تور مالدیو از 4 میلیون تومان آغاز شده و تا 11 میلیون تومان نیز ادامه دارد که این مقصد را جزو مقاصد گران قرار خواهد داد. تیم سایت تورزپرس آرزومند لحظات خوشی در تور مالدیو برای شما عزیزان است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سمیرا | پنج‌شنبه 21 دی 1396

    سلام، تور 4 شب و 3 روز مالدیو چقدر میشه؟
  • محمد رضا | پنج‌شنبه 21 دی 1396

    آیا امکان خرید آنلاین تورهای داخلی در سایت شما وجود داره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها