تور لنکاوی شهریور 96


تور لنکاوی شهریور 96

شهر زیبای لنکاوی در مالزی ، مجمع الجزایری متشکل از ۱۰۴ جزیره است که در دریای آندامان قرار گرفته است و در 30 کیلومتری شمال غربی مالزی واقع شده است . بسیاری از این جزایر قابل سکونت نبوده و یا به وسیله انبوهی از جنگل‌های استوایی، پوشیده شده اند. این جزیره، منطقه ای آزاد و معاف از هزینه های گمرک است و همین موضوع باعث میشود تا گردشگران زیادی به آن سفر کنند . علاوه بر این جاذبه های زیبای طبیعی در این جزیره ی زیبا باعث شده است که لنکاوی یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری در دنیا باشد. به طوری که بسیاری از جاذبه‌های توریستی آن تحت حفاظت سازمان یونسکو قرار گرفته اند.

لنکاوی

 

لنکاوی  آّب و هوایی گرم و مرطوب دارد و حرارت آن  بین ۲۰ تا ۳۵ درجه متغیر است . رطوبت هوای لنکاوی عموما بالاست و بعضی اوقات نیز  گرم و آفتابی میشود. آوریل تا مه و همینطور اکتبر تا نوامبر فصل بارندگی لنکاوی است و البته بعضی روزها در طول سال نیز با بارش های کوتاه مدت همراه است . به طور کلی آب و هوای لنکاوی به دو فصل خشک و فصل مرطوب تقسیم میشود. در بیشتر روزها، لنکاوی آب و هوایی تابستانی دارد. اما در کنار آن بارندگی هم در آن رخ میدهد. ماه نوامبر تا مارس بهترین زمان برای سفر به لنکاوی است که دریا آرام میشود و هوا خوب است . همینطور تابستان نیز زمان خوبی برای سفر به لنکاوی به شمار میرود و اگر قصد سفر به این شهر را در فصل تابستان داشته باشید ، میتوانید از تور لنکاوی شهریور 96 و تور لنکاوی تابستان 96 استفاده کنید. سواحل زیبا و شنی با آب‌های روشن و گرم ،طبیعت سرسبز و بکر،  تپه‌های جنگلی همراه با درختان استوایی، در کنار جاذبه های گردشگری و امکانات رفاهی متنوع، باعث شده است تا لنکاوی یکی از نقاط گردشگری محبوب در دنیا باشد و هر ساله هزاران بازدید کننده داشته باشد.

پل معلق لنکاوی
 

پل معلق لنکاوی یکی از جاذبه های گردشگری لنکاوی است که روزی هیجان انگیز را برای شما به ارمقان می آورد. این پل، یکی از طولانی ترین پل های معلق  منحنی شکل و از معروف ترین پل های کابلی در جهان است که در لنکاوی قرار گرفته است . این پل 125 متری اگر چه ظاهری ترسناک دارد اما از ایمنی بالایی برخوردار است.  قدم زدن روی این پل در دل جنگل‌های استوایی، یکی از فعالیت های مهیج گردشگران است که اگر به لنکاوی سفر کنند حتما آنرا تجربه خواهند کرد. پارک کروکودیل‌ها یکی دیگر از مکان های دیدنی لنکاوی، مزرعه ای است که برای پرورش انواع کوروکودیل ها استفاده میشود. بیش از 1000 کروکودیل مختلف در این مزرعه وجود دارد که  بازید از آنها هم هیجان انگیز و هم کمی ترسناک است . علاوه بر این میتوانید در این مزرعه نمایش هایی جذاب از کروکودیل ها مثل، مسابقه بوکس یا کالسکه سواری آنها را تماشا کنید. دنیای زیر آب لنکاوی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر است که مورد توجه گردشگران زیادی قرار میگیرد. این مجموعه آکواریمی بزرگ در ساحل کنار سینانگ است که تونلی 15 متری در زیر آب داشته و با بیش از ۵۰۰۰ نوع حیوان آبزی در مخازن شیشه ای گنجینه ی زیبایی از حیات دریایی این جزیره را به نمایش میگذارد. شما میتوانید انواع حیوانات دریایی را در این مجوعه ی آکواریومی تماشا کنید و از طریق مخازنی که در کنار آنها تعبیه شده، به آنها غذا بدهید. باغ موزه ی برنج لامان پادی در لنکاوی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری لنکاوی است که مجموعه وسیعی  از زمین های برنج و باغ گیاه را در خود جای داده است و در شمال ساحل سنانگ قرار دارد. در این موزه مصنوعات و تصاویری وجود دارد که فرهنگ شالیکاری لنکاوی را به نمایش میگذارند و شما را با روند کشت برنج و برداشت آن آشنا میکنند. مسجد آل هانا لنکاوی، میدان عقاب ، پارک چاقوم، آبشارهای تلاگا توجو ، پارک دریایی پولائو پایار، جزیره ی دریایی آیلند هاپینگ، مسجد آهنین پوترا جایا، مسجد زهیر کداه، پارک سونگاي کيليم، و روستای شرقی از دیگر نقاط دیدنی لنکاوی هستند که میتوانید در تور لنکاوی از آن ها دیدن کنید. همچنین لازم به ذکر است که قیمت تور لنکاوی با توجه به امکانات و زمینی یا هوایی بودن آن متفاوت میباشد و انتخاب تور مورد نظر و امکاناتی که برای آن تور در نظر گرفته شده است بر  عهده خود شما است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • پرهام | چهارشنبه 15 شهریور 1396

  چه زمانی برای سفر به لنکاوی مناسب هست؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-06 14:27:19

  اوایل بهار و پاییز
 • لیندا | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  قیمت تور لنکاوی به مدت 2ماه چند است؟اصلا تور ماهانه دارین؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:24:37

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • شادی آرام | چهارشنبه 29 شهریور 1396

  تور لنکاوی چند قیمت است؟لنکاوی چه جاذبه های گردشگری دارد؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها