تور لحظه آخری فروردین کیش


تور لحظه آخری فروردین کیش  Last minute tour of Farhadin Kish

جزیره کیش یکی از جزایر مهم ایران به حساب می آید که افراد زیادی با شرکت در تور لحظه آخری فروردین 97 کیش به آن سفر می کنند و به خرید و بازدید از جاذبه های گردشگری آن می پردازند. این جزیره در خلیج فارس واقع شده است و در زمان های قدیم با نام قیس صدا زده میشد. جزیره کیش در قسمت جنوبی کشور واقع شده است. مساحت آن برابر با 91 کیلومتر می باشد و جمعیتی بالغ بر 50,000 نفر در آن سکونت دارند. آب و هوای این منطقه از خلیج فارس گرم و خشک می باشد و بطوری تابستان های این جزیره به دلیل قرار گرفتن در کمربند بیابانی گرم می باشد و بهترین زمان برای سفر شما علاقه مندان در ماه فروردین است که می توانید با شرکت در تور کیش از قسمت تورهای ایران به این جزیره زیبا و پر توریست سفر داشته باشید.

تور لحظه آخری فروردین کیش

با توجه به آنچه که در کتاب های تاریخ آمده است، جزیره کیش از زمان هخامنشیان و پس از آن اشکانیان و ساسانیان متعلق به ایران می باشد و به نام ایران ثبت گردیده است. قابل گفتن است که حاکمیت ایران بر جزیره کیش به زبان پهلوی کاملا قابل مشاهده می باشد. با سفر کردن به این جزیره شما می توانید از آب و هوای مطلوب این منطقه نهایت استفاده را کرده و از جاذبه های جذاب کیش نهایت لذت را ببرید. از نمونه های این جاذبه ها می توان به پارک های آن همچون پارک دلفین های آن اشاره کرد و یا بازار های آن که افراد زیادی را به سمت خود می کشاند. از معروف ترین جاذبه های کیش، کشتی یونانی می باشد که می توانید به بازدید از آن بپردازید و اطلاعات بیشتری نسبت به آن بدست آوردید.

 

بوستان آهوان کیش

از زیباترین و سرگرم کننده ترین جاذبه های دیدنی کیش به حساب می آید که افراد زیادی برای بازدید از آن، به آن مراجعه می کنند. این بوستان که مساحتی برابر با 2 کیلومتر مربع دارد، در انتهای خیابان فردوسی کیش قرار گرفته است. شاید شما با دیدن نام این بوستان فکر آن باشید که در این بوستان فقط آهو وجود دارد! در این بوستان و یا باغ، حیوانات دیگری همچون شیر، شغال، گوزن، میمون و انواع پرندگان وجود دارد که می توانید به تماشا از آن ها بپردازید. اما آهو بر خلاف دیگر موجودات، به طور آزادانه در این محیط زندگی می کنند و یکی از علت های نام گذاری این بوستان هم همین موضوع است.

بوستان آهوان کیش

 

خانه بومیان کیش

از جاذبه های دیدنی که در این جزیره می توانید به آن مراجعه کنید، خانه بومیان جزیره کیش می باشد. این خانه امروزه تبدیل به موزه گردیده است و هدف اصلی از این کار آشنا کردن توریست ها با فرهنگ، تاریخ و آداب و رسوم مردمان بومی این منطقه می باشد. این موزه در سال 1393 شمسی با گرفتن مجوز شروع به کار خود کرد و حال شما با مراجعه به آن می توانید از آن بازدید نمایید و با نحوه زندگی و سبک زندگی بومیان کیش آشنایی بیشتری پیدا کنید. اگر قصد سفر به آن را دارید می توانید در تور های سایت تورزپرس شرکت کنید و با کمترین هزینه به آن سفری لذتبخش و به یاد ماندنی داشته باشید.

خانه بومیان کیش

 

چگونه می توان از تور لحظه آخری فروردین 97 کیش مطلع شد؟

علاقه مندان سفر به تور لحظه آخری فروردین 97 کیش می توانند از طریق سایت تورزپرس به راحت ترین شکل ممکن به خرید این تور ها بپردازند و یا از زمان این تور ها مطلع شوند. همیشه افراد بسیار زیادی هستند که از سایت تورزپرس تور های خود را خریداری می نمایند و با بالاترین امکانات موجود از سفر خود نهایت لذت را می برند. اگر شما نیر قصد آن را دارید که به خرید تور مورد نظر خود بپردازید، می توانید از لیست تور های سایت تورزپرس اقدام نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • کاظمی | شنبه 27 آبان 1396

    قیمت تور کیش چقدره؟
  • یوسف | شنبه 27 آبان 1396

    تور 7 روزه کیش چقدر میشه ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها