تور لحظه آخری فروردین کوالالامپور


تور لحظه آخری فروردین کوالالامپور (Last minute tour of Farvardin Kuala Lumpur)

 

آیا تور لحظه آخری کوالالامپور را تا کنون تجربه کرده اید؟ آیا می دانید که تورهای لحظه آخری چه ویژگی هایی دارند و چگونه موجب ارزان تر شدن یک تور می شوند؟ اطلاع دارید که تورهای لحظه آخری در چه زمان هایی ارائه می شوند؟ باید به شما بگوییم که تورهای لحظه آخری در واقع در دقیقه نود توسط آژانس ها ارائه می شود. آژانس ها برای هر پروازی، تعدادی بلیط را برای فروش در نظر می گیرند. گاهی ممکن است که فروش این بلیط ها به حد نصاب نرسد و آژانس ها با صندلی های خالی مواجه می شوند. برای این که آژانس ها این ضرر را جبران نمایند. تورهای لحظه آخری را با تخفیف های بسیار خوبی ارائه می دهند تا مسافرین خود را به حد نصاب برسانند.

مناطق و مراکز خرید کوالالامپور

در پست قبلی سایت تورزپرس در مورد کوالالامپور توضیح داده شد. کوالالامپور با حدود چهار میلیون نفر جمعیت و رفت و آمد سالانه میلیون ها جهانگرد با تور خارجی، مراکز خرید متعددی دارد که می توان بهترین خرید ها را در آن انجام داد. برای ایرانیان، اغلب مراکز خرید تایم اسکویر، بیبی پلازا و لویت پلازا در منطقه بوکیت بین تانگ، فروشگاه سوگو و بازار پارچه فروشان مجاور خیابان اصفهان، مراکز خرید میدولی و پاویلیون، مرکز خرید بنگسار و گاردنز توصیه می شود. البته اجناس ارزان تر در منطقه چینی ها و اجناس مارک دار و گران قیمت، بیشتر در مجموعه تجاری برج های دو قلو پتروناس یافت می شوند. تور لحظه آخری فروردین 97 کوالالامپور در سایت تورزپرس در دسترس می باشد که با خرید تور و رزرو بلیط، می توانید به این شهر زیبا سفر کرده و از مراکز خرید متنوع آن محصولات مورد نظرتان را خریداری کنید.

 

مثلث طلایی کوالالامپور

مثلث طلایی در شهر کوالالامپور، در شمال شرقی مرکز شهر، واقع شده و مهم ترین مرکز خرید در تور ارزان کوالالامپور است. به این منطقه که با سه خیابان اصلی به نام های ایمبی، سلطان اسماعیل و راجا چولان احاطه شده و مثلثی را تشکیل داده، مرکز شهر کوالالامپور (KLCC) نیز می گویند، که نباید آن را با (city center) اشتباه گرفت. بوکیت بینتانگ، که به مرکز خرید استار هیل نیز معروف است، با فروشگاه های معروف و بزرگ، از مهم ترین مراکز خرید کوالالامپور هستند. مرکز خرید سوریا در پایین برج های دوقلو نیز از مهم ترین مراکز خرید جهانگردان در این منطقه به شمار می آید.

 

برجایا تایم اسکوور کوالالامپور( berjaya times square)

این دو برج یک شکل، با 203 متر ارتفاع و 48 طبقه، چند صد فروشگاه، در طبقات ابتدایی، دو هتل پنج ستاره، رستوران های فراوان، پارک تفریحی و تنها سالن سینمای سه بعدی مالزی را در خود جای داده است. دو برج نیز در مثلث طلایی واقع شده اند و از مراکز خرید معروف و گردشگری به حساب می آیند.

 

مرکز شهر کوالالامپور (city center)

مرکز شهر، مرکز تجاری سنتی کوالالامپور نیز هست و در غرب محل تلاقی دو رود کلانگ و گومباک، یعنی محل تاسیس این شهر است. در قسمت شرقی رودخانه کلانگ، خیابان های باریک، فروشگاه ها و رستوران های سنتی چینی، نشانه محله چینی نشین شهر است که با اجناس ارزان قیمت خود، از مراکز مهم خرید و بازدید جهانگردان نیز هست. این مرکز خرید قدیمی در مرکز شهر قرار دارد و صنایع دستی مالزی ،در کنار بقیه اجناس از مهمترین کالاهای این مرکز خرید هستند.

 

بریک فیلدر کوالالامپور ( brick field)

در قسمت شرقی مرکز شهر، محله بریک فیلدز، واقع است که به هندوستان کوچک نیز معروف است. صنایع دستی هند، ساری و غذاهای هندی را از بازار های این قسمت از این شهر می توان تهیه کرد.

 

مرکز خرید میدولی در کوالالامپور ( mid valley megamal)

این مجموعه بیش از سیصد فروشگاه مختلف دارد که برخی به تنهایی، چند هزار متر مربع وسعت دارند. این دو منطقه در جنوب مرکز شهر، از دیگر مناطق مهاجر نشین شهر محسوب می شوند. مجموعه به خاطر فروشگاه های بزرگ و بسیارش به بازار بزرگ مشهور است.

 

دامنسرا و هارتمن در کوالالامپور ( damansara and hartmans)

دامنسرا و هارتمن دو محله  که در ظاهر مسکونی هستند ،در غرب کوالالامپور قرار دارند با این حال مکانی مناسب برای تهیه غذاهای کشورهای مختلف با قیمت مناسب هستند. رستوران های این منطقه با عرضه انواع غذاهای سنتی با کیفیت و قیمتی مناسب، بسیار پرطرفدارند.

 

تونکو عبدالرحمان در کوالالامپور

منطقه ای سنتی و تجاری است در شمال مرکز شهر که به جالان تار نیز معروف است. بعضی از فروشگاه های این منطقه عبارتند از جی اس گیلز، بازار پارچه فروشان و مرکز خرید سوگو. قسمت شمالی این منطقه ، چوکیت نامیده می شود که مکان مناسبی برای خرید کردن است. اقلامی مثل داروهای سنتی مالایی را که در هیچ فروشگاه دیگری در کوالالامپور نمی بینید، می توانید در این منطقه پیدا کنید.

 

سوبانگ جایا در کوالالامپور ( subang jaya)

سوبانگ جایا شهرکی در حومه کوالالامپور و یکی از شهرک های مناسب مالزی است که حدود سی سال پیش تاسیس شده و پیشرفت سریعی داشته است. سان وی پیرایید و سوبانگ پرید از مهم ترین مراکز خرید و مناطق تفریحی این شهرک هستند.

نظر شما در مورد سفر به کوالالامپور با تور لحظه آخری فروردین 97 برای بازدید از مراکز خرید ان چیست؟ آیا مراکز خرید کوالالامپور را مناسب می دانید؟ بهترین زمان برای خرید در کوالالامپور را چه فصلی می دانید؟
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • امیر | شنبه 25 شهریور 1396

    قیمت تور لحظه آخری کوالالامپور چند است؟
    مائده عبدالهی | 2017-09-16 18:43:22

    دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها