تور لحظه آخری فروردین مشهد


تور لحظه آخری فروردین مشهد  The last minute tour of Farvardin Mashhad

مشهد به عنوان پایتخت مذهبی ایران به حساب می آید و همه روزه افراد بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند. مهم ترین جاذبه ی این شهر حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد که در ایام تعطیل و مناسبت های مختلف این منطقه از مشهد بسیار شلوغ می شود. مشهد که در قسمت شمال شرقی ایران قرار گرفته است، مساحتی برابر با 351 کیلومتر مربع دارد و حدود 3,400,000 نفر در آن سکونت دارند. بعد از شهر تهران، مشهد بزرگترین شهر از ایران محسوب می شود. قابل ذکر است که شهر مشهد در زمان افشاریان به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده بود. آب و هوای مشهد به گونه ای است که در فصل تابستان هوایی گرم و خشک و در فصل زمستان هوایی سرد و خشک دارد. یکی از بهترین روش ها برای خرید تور لحظه آخری فروردین 97 مشهد مراجعه به صفحه تور های سایت تورزپرس می باشد.

تور لحظه آخری فروردین مشهد

شهر مشهد هر ساله به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع)، هشتمین امام شعیان سالانه میزبان بیش از 27,000,000 زائر از داخل کشور می باشد و می توان گفت که حدود 2,000,000 زائر هم از خارج کشور به مشهد سفر می کنند. شما می توانید با انتخاب تور مشهد از قسمت تورهای ایران، به این شهر مذهبی سفر کرده و به زیارت امام رئوف، امام رضا علیه السلام بروید. و یا می توانید به دیگر جاذبه های معروف آن همچون بازار رضای مشهد، که یکی از بزرگترین بازار ها در سطح شهر می باشد مراجعه کنید و به خرید سوغاتی بپردازید. شهر مشهد از وسایل حمل و نقل مناسبی برخوردار است و شما می توانید به راحتی به وسیله فرودگاه ها، قطار ها و پایانه های اتوبوس رانی به نقاط مختلف آن نقل مکان کنید.

 

کوهسنگی

کوهسنگی نوعی پارک سنگی به حساب می آید که به دلیل مساحت بالایش، به عنوان دومین پارک بزرگ در مشهد به حساب می آید. این پارک در قسمت جنوب غربی مشهد در انتهای خیابان سنگی در روستایی واقع شده است که این روستا جزیی از قدیمی ترین روستا های مشهد به حساب می آید. به نکته ای که می توان اشاره کرد، تاج گذاری شاه عباس اول در این روستا می باشد که نگاه بسیاری از افراد را به سمت خود کشانده است. بطوری می توان گفت که این پارک یکی از بهترین پارک هایی به حساب می آید که در ایران وجود دارد و شما با رفتن به این پارک می توانید از هوای مطلوب این منطقه نهایت لذت و استفاده را ببرید.

کوهسنگی

 

دیزی سنگی (دیگ سنگی)

دیزی سنگی و یا به زبان محلی هر کاره یکی از سوغات های خوب شهر مشهد می باشد که از خواص مفیدی برخودار است که متاسفانه در زندگی امروز، کمترین استفاده از این دیزی ها می شود. این دیزی ها از سنگ های خاکستری رنگ در دامنه های کوهسنگی ساخته می شوند. قدمت این دیزی ها به قرن 14 بر می گردد و از همین رو یکی از سوغاتی های مناسب برای خریدن می باشد. اگر شما به مشهد سفر کردید، و یا سفری به کوهسنگی داشتید، حتما از این دیزی ها خریداری نمایید تا ضمن خوش طعم کردن غذا، از خواص مفیدی که در این دیزی ها وجود دارد بهرمند شوید.

دیزی سنگی

 

چگونه از تور لحظه آخری فروردین مشهد مطلع شویم؟

برای مطلع شدن از تور های لحظه آخری فروردین مشهد شما می توانید از صفحه تور های سایت تورزپرس اقدام به خرید این تور ها و مطلع شدن از زمان ارائه و برگزاری آنها شوید. همه وقته افراد بسیار زیادی هستند که برای سفر به مشهد تور های لحظه آخری آن را از سایت تورزپرس انتخاب می کنند. شما بازدید کنندگان کافیست از طریق تور های سایت به خرید تور مدنظر خود بپردازید و سفری آسوده داشته باشید. چرا که اگر تور مشهد را انتخاب کنید، دیگر مشکل اقامت و پیدا کردن هتل و ... را نخواهید داشت.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • mohammadali | شنبه 27 آبان 1396

    قیمت تور مشهد در فروردین ماه چنده ؟
  • صدف | شنبه 27 آبان 1396

    تور 6 روزه مشهد چنده؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها