تور لحظه آخری فروردین مسکو


تور لحظه آخری فروردین مسکو The Last Moment Tour of Farvardin Moscow

یکی از شهر های پر جاذبه کشور روسیه، مسکو به حساب می آید که سالانه توریست های زیادی به این شهر زیبا و مدرن سفر می کنند تا در مدت اقامت خود در آن نهایت لذت را ببرند. مکان های دیدنی مسکو بسیار متنوع و متعدد می باشد بطوری که در مدت اقامت خود در این شهر شاید فرصت لازم آن را نداشته باشید تا از تمامی این جاذبه ها بازدید نمایید. قیمت تور مسکو هزینه ای نسبتا معمولی و رو به بالا دارد و اگر شما علاقه مندان قصد سفر به این شهر را دارید، کافیست از طریق سایت تورزپرس به خرید تور مسکو بپردازید و از مدت زمان اقامت خود در این سفر لذت ببرید.

تور لحظه آخری فروردین مسکو

مسکو به عنوان پایتخت این کشور دارای جاذبه های مختلف و متفاوتی می باشد که افراد زیادی به خاطرش به این شهر سفر می کنند. اگر شما علاقه مندان جویای آن هستید که درباره مسکو اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید از قسمت عناوین مرتبط مسکو و روسیه اطلاعات بیشتری کسب کنید و در مدت زمان خود در سفر به مشکلی بر نخورید. شما عزیزانی که قصد سفر به این شهر زیبا و رویایی را دارید، کافیست از قسمت تور های سایت تورزپرس، تور مسکو را انتخاب کرده تا در مدت زمان سفر خود در این شهر نهایت لذت را ببرید. قابل ذکر است که این شهر یازدهمین شهر بزرگ در جهان به حساب می آید.

 

میدان سرخ

از جاذبه های مهم و معتبر شهر مسکو میدان سرخ به حساب می آید که بطوری میدان اصلی و مرکز این شهر می باشد. در تور لحظه آخری فروردین 97 مسکو شما علاقه مندان می توانید ضمن آشنایی با پیشینه دراز این شهر از روسیه، با جاذبه های مختلف و متعدد آن آشنا شوید و از آنها لذت ببرید. یکی از دلایل مرکز بودن این میدان، منتهی شدن تمام خیابان های این شهر به میدان سرخ می باشد. قابل گفتن است که علاه بر آنکه این میدان مرکز شهر مسکو به حساب می آید، به نوعی قلب کشور روسیه هم به حساب می آید. از این رو افراد زیادی برای بازدید از این میدان به این قسمت از روسیه سفر می کنند.

میدان سرخ

 

کاخ های معروف کرملین

همانطور که در مطالب پیشین گفته شد، شهر مسکو از جاذبه های مختلفی تشکیل شده است که همانند میدان سرخ، قلب روسیه به حساب می آید، این مجموعه از کاخ های کرملین می باشد. این مجموعه بزرگ از 5 کاخ با مساحت بالا و 4 کلیسای با معماری زیبا ساخته شده اند. قابل ذکر است که دور تا دور این مجموعه را دیوار های کاخ کرملین احاطه کرده اند و نمایی خاص و زیبا به شهر داده است که هر ساله توریست های متعددی برای بازدید کردن از این کاخ ها به این قسمت از شهر مسکو سفر می کنند. اگر شما هم جزو آن دسته افراد هستید که قصد سفر به این کاخ ها را دارید، کافیست از قسمت تور های سایت توزرپرس به خرید تور مسکو بپردازید.

کاخ های معروف کرملین

 

چرا قیمت تور مسکو در ماه فروردین با دیگر ماه های سال متفاوت است؟

در جواب این سوال می توان گفت که به دلیل آب و هوای سرد این منطقه و بارش های برف و باران متعدد در منطقه های مختلف این شهر، یکی از بهترین زمان هایی که می توان به مسکو سفری داشت، فروردین ماه می باشد تا شما علاقه مندان در مدت زمان سفر خود در این شهر نهایت لذت را ببرید. در مورد قیمت تور در این ماه می توان گفت یکی از دلایل آن مسافرت های زیاد توریست ها و برگزاری تعداد زیادی از نمایش ها در این ماه می باشد که باعث می شود قیمت آن با دیگر ماه های سال متفاوت باشد. حال اگر قصد سفر به شهر مسکو را و علاقه به شرکت در این تور خارجی را دارید، می توانید به سایت تورزپرس مراجعه کرده و با توجه به بودجه مورد نظرتان، مناسبترین تور را انتخاب نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Leyli | سه‌شنبه 02 آبان 1396

    تور ارزان مسکو تو چه ماهی هستش ؟
  • Hossein | سه‌شنبه 02 آبان 1396

    تور 8 روزه مسکو چقدر هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها