تور لحظه آخری فروردین سریلانکا


تور لحظه آخری فروردین سریلانکا Sri Lanka's Last Freeroll Tour

سریلانکا کشوری در قسمت شرقی آسیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی متعددی می باشد و تورسیت های زیادی برای بازدید از جاذبه های آن و کسب اطلاعات بیشتر درباره سریلانکا به این کشور کوچک و زیبا سفر می کنند. این شهر از دو پایتخت سیاسی و تجاری تشکیل شده است که سری جایاواردنپورا کوته به عنوان پایتخت سیاسی این کشور و کلمبو پایتخت تجاری آن به حساب می آید. دولت بریتانیا با مستعمره کردن کشور هند، کشور های کوچک اطراف این کشور که سریلانکا یکی از آنها می باشد را هم به تصرف خود در آورد. استعمار بر این کشور از قرن 19 شروع شده و تا زمان استقلال پیدا کردن کامل آنها ادامه پیدا کرد.

تور لحظه آخری فروردین سریلانکا

این کشور با مساحت 65,610 کیلومتر مربع در قسمت جنوبی آسیا واقع شده است، قابل ذکر است که در این کشور جمعیتی حدود 20,000,000 نفر سکونت دارند. جاذبه های گردشگری سریلانکا بسیار متنوع می باشد و می توان برای بازدید از آنها در زمانی مناسب به این کشور سفر کرده تا از سفر خود لذت برد. با توجه به آنکه کشور های شرقی آسیا همانند چین و ژاپن دارای اقتصادی قوی می باشند اما کشور سریلانکا از نظر اقتصادی، ضعیف ترین کشور در شرق آسیا به حساب می آید.

 

سیگیریا

نام یکی از قلعه های قدیمی می باشد که در منطقه ماتاله و 173 کیلومتری شهر کلمبو پایتخت تجاری سریلانکا واقع شده است. علاقه مندان می توانند در تور لحظه آخری فروردین 97 سریلانکا از این قلعه زیبا و باستانی که قدمت آن به 1500 سال پیش می رسد بازدید نمایند. قابل ذکر است که این قلعه تا قرن 14 میلادی به عنوان معبدی برای بوداییان به حساب می آمد که برای عبادت کردن به این منطقه سفر می کردند. این قلعه قدیمی بر روی یک قله و یا تخته سنگ بزرگ و بلندی ساخته شده است و دارای موقعیتی استراتژیک و خوبی می باشد.

سیگیریا

 

پولوناروا

اسم یکی از شهر های قدیمی سریلانکا به حساب می آید که هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از 4 مجسمه سنگی آن که هر کدام روایت گر چیزی می باشند سفر می کنند تا از آنها بازدید نمایند. قابل گفتن است که این شهر قدیمی و با قدمت در قرون 11 تا 13 میلادی به عنوان پایتخت کشور سریلانکا برگزیده شده است. قدمت این شهر به 800 سال پیش می رسد که دانشگاه علوم دینی آلاهانا در این منطقه از شهر واقع شده است. یکی از تذکرات جالب این شهر این است که مراجعه کنندگان می بایست با پای برهنه به این منطقه مراجعه کنند و هرگز پشت به این مجسمه ها نکنند.

پولوناروا

 

قیمت تور سریلانکا چقدر است؟

اگر شما هم علاقه مند آن هستید که به این کشور زیبا سفر کنید و قصد آن را دارید که از قیمت های این تور آشنا شوید قابل گفتن است که قیمت های تور سریلانکا از قیمت 3,300.000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 5,400,000 تومان ادامه دارد. شما عزیزان می توانید برای رزرو آنلاین تور مورد علاقه خود به سایت تورزپرس مراجعه نمایید و از لیست تور های سایت، تور مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • کاظم سلیمانی | سه‌شنبه 11 مهر 1396

  هزینه این تور به چه شکل می باشد. ممنون
 • فاطمه | سه‌شنبه 11 مهر 1396

  قیمت این تور ها تو ماه های مختلف فرق داره ؟
 • حسین | سه‌شنبه 11 مهر 1396

  به نظر من یکی از بهترین جاهایی که میشه سفر کرد سریلانکا هستش خیلی زیباست
 • پریناز | سه‌شنبه 11 مهر 1396

  میخواستم بدونم برای سفر به این کشور باید چه پولی همراه خودمون همراه داشته باشیم؟ دلار جواب گو هست ؟ ممنون اگه جواب بدین
 • رضا حیدری | سه‌شنبه 11 مهر 1396

  ممنون از مطالب مفیدتون
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها