تور لحظه آخری فروردین روسیه


تور لحظه آخری فروردین روسیه The last minute tour of Farvardin Russia

روسیه از بزرگترین کشور های جهان به حساب می آید که همه ساله توریست های بسیار زیادی به این منطقه از اروپا سفر می کنند. قابل گفتن است که جاذبه های گردشگری روسیه بیشتر در شهر های مهم آن یعنی مسکو، سن پترزبورگ و دیگر شهر های آن واقع شده است. اگر می خواهید درباره روسیه اطلاعات بیشتری کسب کنید و با تاریخ این کشور آشنایی بیشتری داشته باشید، کافیست به لیست تور های سایت تورزپرس و مقالات ما مراجعه نمایید و تور مورد پسند خود را ثبت نمایید. قیمت تور روسیه در رنج متوسطی قرار دارد که علاقه مندان سفر به روسیه می توانند در مدت اقامت خود در این کشور زیبا و رویایی، از زمان خود به خوبی استفاده کنند و از جاذبه های مختلف آن بازدید نمایند.

تور لحظه آخری فروردین روسیه

روسیه از نظر موقعیت جغرافیایی کشوری است که از قسمت شمال شرقی آسیا تا قسمت شرقی اروپا کشیده شده و بیشتر مساحت این کشور را کوه های یخی سیبری پوشانده اند و بیشتر سکونت مردمان این کشور در قسمت غربی، یعنی منطقه اروپایی آن می باشد که آب و هوایی مطلوب برای زندگی و سفر دارد و علاقه مندان زیادی هر ساله به این قسمت از روسیه سفر می کنند تا در مدت اقامت خود در این کشور از جاذبه های مختلف روسیه بازدید کرده و لذت ببرند. اگر شما علاقه مندان قصد خرید تور روسیه را دارید، یکی از راحت ترین روش ها برای این کار، رزرو آنلاین تور روسیه در تورزپرس می باشد.

 

یکاترینبورگ

یکی از جاذبه های دیدنی کشور روسیه این شهر صنعتی می باشد که از جاذبه های متعددی تشکیل شده است که می توان از آنها بازدید نمود. یکی از دلایل معروفیت این منطقه بیشتر برای این است که آخرین تزار روسیه در یکاترینبورگ زندگی کرده است، که حال به یاد این تزار روسی، این شهر شهرت دارد. درباره این شهر می توان گفت که چهارمین شهر بزرگ روسیه به حساب می آید و از نظر جاذبه های دیدنی این شهر، می توان گفت که این شهر از بیش از 90 موزه برخوردار است که در مدت اقامت خود در این شهر زیبا می توانید از تمامی آنها بازدید نمایید و با تاریخ روسیه بیشتر آشنا شوید.

یکاترینبورگ

 

سوچی

شهر سوچی یکی از مکان های مهم روسیه به حساب می آید که هر ساله توریست های داخلی و خارجی زیادی را به این قسمت از کشور می کشاند. در سوچی مسابقاتی همچون المپیک، مسابقات فورمول یک و مسابقات جام و جهانی 2018 در این شهر مهم برگزار می شوند. این منطقه در حومه دریای سیاه واقع شده است و دارای آب و هوایی نیمه گرم و سواحل بسیار زیبایی است که می توان در هتل های کنار ساحل این شهر اقامت کرد و در مدت زمانی که در این شهر می باشید از سفر خود نهایت لذت را ببرید. همچنین برای خرید تور روسیه کافیست به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و اقدام به خرید تور کنید.

سوچی

 

بهترین زمان برای سفر به روسیه چه زمانی می باشد؟

یکی از بهترین زمان هایی که می توان به روسیه سفر کرد، در ماه های فروردین تا شهریور می باشد، به دلیل اینکه این شهر به قطب شمال نزدیک بوده و در بیشتر ماه های سال آب و هوایی سرد دارد، بهترین زمان برای سفر به آن ماه های گرم سال می باشد. در تور لحظه آخری فروردین 97 روسیه اگر شما علاقه مندان قصد سفر به این کشور را دارید، حتما اطلاعات کافی به منطقه ای که میخواهید سفر کنید را کسب کرده تا با مشکلی مواجه نشوید. حال اگر می خواید از آخرین اخبار تور و قیمت تور روسیه مطلع شوید، به لسیت تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و متناسب با امکانات و قیمتی که مد نظرتان است، به خرید تور اقدام کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Nasi | جمعه 28 مهر 1396

    سلام تور ارزان روسیه تو چه ماهی هست ؟
  • Dani | جمعه 28 مهر 1396

    قیمت تور روسیه چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها