تور لحظه آخری فروردین جاکارتا


تور لحظه آخری فروردین جاکارتا Last Jaratha Farvardin Tour

درباره جاکارتا چه چیزی می دانید؟ جاکارتا به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر کشور اندونزی به حساب می آید. می توان گفت که این شهر یکی از پر جمعیت ترین شهر های اسلامی هم به حساب می آید. این شهر بزرگ مرکز اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و صنعتی این کشور بزرگ و پهناور به شمار می رود. این شهر به گونه ای یکی از ایالت های پنج گانه جاوه به حساب می آید، مساحت این منطقه را 740,28 کیلومتر آن را بافت شهری و 136,008 کیلومتر دیگر آن را زمین های متروکه و دریا ها تشکیل داده اند. جمعیت این شهر به حدود 10,187,595 نفر می رسد. بیشترین درصد این مردمان از مذهب اسلام پیروی می کنند و به همین دلیل به عنوان یکی از بزرگترین شهر های اسلامی نامیده شده است.

تور لحظه آخری فروردین جاکارتا

شهر جاکارتا در حومه خلیج جاکارتا و جزیره معروف جاوه واقع شده است. این شهر دارای خط راه و آهن می باشد و سفر به نقاط مختلف را آسان گردانیده است، و همین خط راه و آهن باعث کاهش ترافیک در سطح شهر شده است. به دلیل نزدیک بودن این شهر به سواحل و امواج دریایی، آب و هوای این شهر مستقیما متاثر از آن است و این شهر در منطقه ای از آسیا واقع شده است که میزان بارش در آن فراوان بوده و به عنوان یکی از مناطق پر باران انتخاب شده است. شهر جاکارتا به دلیل داشتن ترافیک های سنگین، به دستور فرماندار این شهر، تمامی خیابان ها و بزرگ راه های این شهر را دو طبقه کرده اند تا از ترافیک شهری کاسته شود.

 

معبد جین در یوان

یکی از معبد های معروف چین در کشور اندونزی می باشد که در سال 1755 میلادی در این کشور بنا شد و یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهر محسوب می شود. جاذبه های گردشگری جاکارتا در دسته های مختلفی قرار داشته و متنوع هستند. می توان برای نمونه، یکی از این دسته های آن را که جزو جاذبه های گردشگری به حساب می آید، به معابد مهم این شهر اشاره کرد. معبد چین در یوان یکی از بهترین معابد و از معروف ترین آن ها در اندونزی است. این معبد زیبا با طرح بنا های قدیمی چینی ساخته شده است و همین طرح، زیبایی خاصی به این معبد داده است. تورسیت های زیادی برای بازدید و آشنایی با این جاذبه و فرهنگ قدیم این اقلیم به این منطقه از جاکارتا سفر می کنند. پیشنهاد می کنیم شما هم در سفر خود به جاکارتا، از آن غافل نشوید.

جین در یوان

 

کوتا

کوتا یکی از جزایر مهم کشور اندونزی به حساب می آید و در شهر جاکارتا واقع شده است. این جاذبه گردشگری به دلیل داشتن تفریحات آبی و دیگر تفریحات جذابش، یکی از عواملی می باشد که هر ساله تورسیت های زیادی را به این منطقه از جاکارتا می کشاند. در تور لحظه آخری فروردنی 97 جاکارتا می توانید از جاذبه های این جزیره زیبا دیدن و استفاده نمایید. این جزیره به دلیل داشتن ساحل در زمان های قدیم، یکی از بهترین مراکز تجارت در آسیا به حساب می آمد. اگر علاقمند آن هستید که به این شهر جزیره ای زیبا سفر کنید، کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کوتا

 

قیمت تور جاکارتا چقدر است؟

حتما برای شما عزیزان سوال پیش آمده است که هزینه سفر به این شهر به چه شکلی می باشد؟ خیلی از توریست هایی که به این شهر سفر می کنند، این سوال برایشان پیش آمده است! سایت تورزپرس در مورد قیمت های این تور می توان بگوید که از پایه ثابت 3.500.000 تومان شروع شده و تا قیمت حدودی 5,500,000 تومان ادامه دارد. اگر شما عزیزان و علاقه مندان به تور جاکارتا قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، کافیست برای رزرو آنلاین تور مورد علاقه خود و یا خرید تور خود به لیست تور های سایت مراجعه کنید و با توجه به بودجه مدنظر خود، بهترین و مناسبترین تور را برای خود انتخاب نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • شایان ایرانی | چهارشنبه 12 مهر 1396

  سلام می خواستم بدونم بهترین زمان برای سفر چه فصلی هستش ؟
 • آتنا محمدی | چهارشنبه 12 مهر 1396

  مراکز خرید جاکارتا رو میشه معرفی کنید ؟
 • سالارمنش | چهارشنبه 12 مهر 1396

  واقعا یکی از بهترین سفر هایی که رفتم به این شهر بوده، علاقه ام انقدر زیاد شده که دوباره دوست دارم سفر کنم
 • عسل | چهارشنبه 12 مهر 1396

  قیمت جاذبه های گردشگری این شهر چجوریه ؟
 • سعید رضایی | چهارشنبه 12 مهر 1396

  چجوری میشه از تور لحظه آخری با خبر شد ؟
 • محسن | چهارشنبه 12 مهر 1396

  خیلی دوست دارم به اینجا سفر کنم چکار باید بکنم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها