تور لحظه آخری فروردین باتومی


تور لحظه آخری فروردین باتومی Last minute tour of Batumi batvami

یکی از شهر های مهم کشور گرجستان این شهر زیبا و مدرن به حساب می آید که دارای سرگرمی ها و تفریحات مفرحی می باشد. می توان درباره باتومی گفت که جمعیتی حدود 152,000 هزار نفر در آن سکونت دارند. این شهر در قسمت جنوب غربی کشور گرجستان واقع شده است و یکی از گزینه های روی میز برای سفر علاقه مندان تور ارزان باتومی می باشد که می توان از آن استفاده کرد. اگر قصد سفر کردن به این شهر را دارید شما عزیزان می توانید با ثبت نام کردن در تور باتومی و یا روشی ساده تر یعنی رزرو آنلاین تور باتومی در این تور شرکت کرده و در مدت زمان اقامت خود در این شهر زیبا و مردن از تمامی جاذبه های آن بازدید نمایید.

تور لحظه آخری فروردین باتومی

با شرکت کردن در تور ارزان باتومی می توانید از مکان های دیدنی باتومی بازدید نمایید و با گذشته این کشور آشنایی بیشتری کسب کنید. اگر ذهن شما درگیر آن شده است که قیمت تور باتومی فروردین 97 به چه شکلی می باشد، کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به جواب سوال خود دست یابید. شهر باتومی به دلیل نزدیک بودن به دریا عمدتا آب و هوایی بارانی دارد و یکی از فصل های مناسب برای سفر شما علاقه مندان به این شهر در ماه های گرم سال می باشد تا در مدت اقامت خود در این شهر نهایت لذت را ببرید. سایت تورزپرس به شما تور ارزان باتومی را برای سفر پیشنهاد می کند که می توانید از صفحه تورهای ما، آن را رزرو کنید.

 

مجسمه یادبود مدیا در باتومی

یکی از جاذبه هایی دیدنی شهر باتومی که می توان به آن اشاره کرد، این مجسمه بزرگ و زیبا می باشد. این مجسمه سمبلی از شاهزاده های یونانی می باشد که در شهر باتومی گرجستان قرار گرفته است. نام این مجسمه زیبا برگرفته از نام زنی به اسم مدیا است که به عنوان یادبود از آن، این مجسمه ساخته شده است. اگر شما عزیزان قصد آن را دارید که به خرید تور لحظه آخری فروردین 97 باتومی بپردازید، کافیست از قسمت تور های سایت تورزپرس به خرید تور باتومی اقدام کنید و در مدت سفر خود در این شهر زیبا و مدرن می توانید از جاذبه های دیدنی و گردشگری آن بازدید نمایید.

مجسمه یادبود مدیا در باتومی

 

دلفیناریوم باتومی

جاذبه های دیدنی متعدد و مختلفی در شهر یاتومی وجود دارد که یکی از این ها دلفیناریوم باتومی می باشد. به نوعی پارک دلفین به حساب می آید که تماشاگران می توانند به تماشا از نمایش دلفین ها بپردازند و خاطره ای خوب و به یاد ماندنی از این پارک در شهر باتومی به یاد خود بگذارند. ظرفیت این سالن نمایش حداقل برای پذیرش 700 نفر کافیست. یکی از ویژگی های منحصرد به فرد این پارکاین است که بازدید کنندگان ضمن تماشای این نمایش ها، می توانند این دلفین ها را لمس کنند و از آن لذت ببرند. برای سفر به باتومی کافیست از طریق لیست تور های سایت تورزپرس در تور باتومی شرکت کنید.

دلفیناریوم باتومی

 

چگونه می توان از تور لحظه آخری فروردین 97 باتومی مطلع شویم؟

اگر علاقه مند آن هستید که سفری به شهر باتومی داشته باشید، کافیست به قسمت تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده تا ضمن آگاهی از قیمت تور باتومی از زمان تور های لحظه آخری فروردین 97 باتومی هم مطلع شوید. تور های سایت توزرپرس یکی از بهترین گزینه ها برای سفر شما علاقه مندان می باشد تا در مدت زمان اقامت خود در این شهر زیبا و مدرن، خاطره ای خوب و به یاد ماندنی از سفر خود را بر جای بگذارید. برای خرید تور باتومی و یا رزرو آنلاین تور به مقصد باتومی می توانید از صفحه تورها، لیست متنوع تمامی تورهای مسافرتی را ببینید و در صورت تمایل ان را خریداری کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • NaseR | سه‌شنبه 02 آبان 1396

    سلام قیمت تور باتومی در فروردین ماه چنده؟
  • Bahar | سه‌شنبه 02 آبان 1396

    تور 6 شب و 5 روز باتومی چقدر هستش ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها