تور لحظه آخری فروردین ایروان


تور لحظه آخری فروردین ایروان Last minute tour of Farvardin Yerevan

ایروان بزرگترین شهر و پایتخت کشور جمهوری ارمنستان به حساب می آید که جاذبه های دیدنی ایروان بسیار متنوع و گسترده می باشد، اگر شما علاقه مندان قصد سفر به کشوری مناسب را دارید، تور لحظه آخری فروردین 97 ایروان یکی از بهترین گزینه ها برای شما علاقه مندان به سفر می باشد. قیمت تور ایروان هزینه نسبتا پایینی دارد و شما علاقه مندان می توانید به این شهر سفری داشته باشید و در مدت زمان اقامت خود در این شهر نهایت لذت را ببرید. با شرکت در تور ایروان می توانید از جاذبه های مختلف آن دیدن نمایید و درباره ایروان اطلاعات بیشتری کسب کنید، قابل گفتن است که این شهر در قسمت جنوب غربی کشور ارمنستان واقع شده است.

تور لحظه آخری فروردین ایروان

از نظر توریست هایی که به ایروان سفر می کنند این شهر یکی از بهترین شهر هایی می باشد که تاکنون به آن سفر کرده اند، و شما علاقه مندان با شرکت در تور ارزان ایروان می توانید از امکانات خوب آن نهایت استفاده را کرده و در این مدت زمان، از سفر خود لذت ببرید. ایروان یکی از منطقه های توریستی کشور ارمنستان به حساب می آید که هر ساله این صنعت توریست در این کشور در حال پیشرفت می باشد. اگر شما علاقه مندان قصد خرید تور ایروان را دارید، می توانید از طریق سایت تورزپرس به رزرو آنلاین تور ایروان بپردازید، تا از امکانات خاص این تور ها نهایت استفاده را کرده باشید.

 

کلیسای گغارت

از جاذبه های تفریحی و دیدنی شهر ایروان این کلیسا به حساب می آید و قابل گفتن است که این شهر از کلیسا های متعددی تشکیل شده است که شما عزیزان با شرکت در تور ارزان ایروان می توانید از کلیسا های این شهر و دیگر جاذبه های مختلف آن بازدید نمایید و با تماشا از جاذبه های باستانی آن، با پیشینه این شهر آشنایی بیشتری پیدا کنید. این کلیسای زیبا در قلب طبیعت برای اولین بار در سال 1215 میلادی ساخته شد و قابل گفتن است که این کلیسا جزیی از املاک اختصاصی خاندان زاکریان به حساب می آید که این خاندان یکی از ثروتمند ترین خاندان ها در کشور ارمنستان می باشند.

کلیسای گغارت

 

شهر اشتاراک

شهر اشتاراک از جاذبه های زیادی برخوردار است که شما با سفر به آن می توانید از جاذبه های متنوع آن نهایت استفاده را کرده باشید. این شهر از سه کلیسای معروف و قدیمی به دستور شاهزاده سارکیا ساخته شده است که با اسم های کلیسا های سفید، قرمز و زرد معروف می باشد. در مورد گذشته این کلیسا ها می توان گفت که سه خواهر عاشق این شاهزاده بوده اند، که دو خواهر بزرگ بخاطر خواهر کوچیکتر خود را از دره اشتاراک پرتاب می کنند و در زمان این خودکشی آن دو لباس زرد و قرمز به تن خود داشته اند و به همین علت به این نام معروف است، به هنگام رسیدن این خبر به گوش فرزند سوم او هم از این دره با لباس سفید خود را از دره پرتاب می کند، از آن زمان شاهزاده سارکیا سه کلیسا به یاد بود این سه خواهر در اشتاراک ساخته است.

شهر اشتاراک

 

چگونه می توان از تور لخظه آخری فروردین 97 ایروان از سایت تورزپرس مطلع شد؟

اگر شما قصد سفر به این شهر را دارید و یا قصد آن را دارید تا به خرید تور لحظه آخری ایروان بپردازید، می توانید از قسمت تور های سایت تورزپرس برای این خرید اقدام نمایید و قابل گفتن است که شما علاوه بر آگاهی از تور های لحظه آخری، می توانید از قیمت این تور ها و اطلاعات تکمیلی تری نسبت به شهر و کشور مورد علاقه خود بدست آورید. اگر شما علاقه مندان قصد خرید تور و یا رزرو آنلاین تور را دارید می توانید از همان صفحه تور های سایت به خرید تور مورد علاقه خود بپردازید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Khalil | دوشنبه 08 آبان 1396

    تور ارزان ایروان تو چه ماهی هستش ؟
  • naser | دوشنبه 08 آبان 1396

    قیمت تور ایروان در فروردین ماه چقدر هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها