تور لحظه آخری فروردین اصفهان


تور لحظه آخری فروردین اصفهان Last Moment Of Isfahan Tour Farvardin

اصفهان به عنوان سومین شهر بزرگ و پهناور ایران بعد از شهر های مهم تهران و مشهد به حساب می آید که از قدمت بسیار بالایی برخوردار است، و قابل ذکر است که در طول تاریخ چندین بار به عنوان پایتخت انتخاب شده است. جمعیت این شهر با توجه به آخرین آمار های سال 96 به حدود 2,000,000 میلیون نفر می رسد. این شهر که در قسمت مرکزی ایران واقع شده است، از جاذبه های تاریخی و دیدنی بسیار زیادی برخوردار می باشد که شما علاقه مندان می توانید از جاذبه های آن بازدید نمایید و با شرکت در تور ارزان اصفهان به این شهر سفری داشته و از تماشا کردن جاذبه های آن نهایت لذت را ببرید.

تور لحظه آخری فروردین اصفهان

مساحت شهر اصفهان به 555 کیلومتر مربع می رسد که با توجه به آمار های سر شماری حدود 2 میلیون نفر در آن سکونت دارند. آب و هوای اصفهان به دلیل فاصله نزدیک به کویر لوت و دشت کویر، گرم و خشک می باشد و دمای میانگین این شهر به حدود 17 درجه سانتی گراد می رسد. شهر اصفهان به دلیل قدمت بالایش، از جاذبه هایی مانند کاخ ها و مسجد های زیادی برخوردار می باشد و تعداد بسیار زیادی از توریست ها را به سمت خود کشانده است. قوچ و میش به عنوان نماد های شهر اصفهان شناخته شده اند. شما برای سفر می توانید در تور ایران و یا در تور شهر اصفهان ثبت نام کرده تا به این شهر زیبا سفری داشته باشید.

 

باغ پرندگان اصفهان

این پارک حیوانات که در سال 1370 شمسی در شهر اصفهان ساخته شد، یکی از جاذبه های تفریحی شهر به حساب می آید که بازدید کنندگان متعددی را به سمت خود کشانده است. مساحت این پارک بزرگ به 17000 کیلومتر مربع می رسد و می توان از فضای سبز این پارک استفاده کرد. در این پارک شما می توانید از گونه های مختلف پرندگان بازدید نمایید. منظره زیبای این باغ بیشتر برای پرندگان و طبیعت بکر آن می باشد که افراد زیادی را به سمت خود می کشاند. در این پارک بیش از 5,000 پرنده موجود می باشد. این پرندگان زیبا از کشور هایی همچون چین، استرالیا، تانزانیا، اندونزی و ایران جمع آوری شده است.

باغ پرندگان اصفهان

 

پل خواجو اصفهان

پل خواجو از دیگر جاذبه های مهم شهر اصفهان محسوب می شود که بر روی رودخانه زاینده رود واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در قسمت شرقی سی و سه پل قرار گرفته است. در زمان های قدیم نام این پل به اسم های پل شاه و پل حسن بیگ شنیده شده است که حال به پل خواجو تغییر پیدا کرده است. این پل از دیگر پل های زایند رود به دلیل داشتن معماری زیبا و کاشی کاری هایش معروفیتی بیشتر دارد. جالب است بدانید که این پل در سال 1650 میلادی برای رفت و آمد های بین شهری ساخته شد و افراد بسیار زیادی برای عبور از زاینده رود از این پل استفاده می کردند.

پل خواجو اصفهان

 

چطور از تور های لحظه آخری اصفهان مطلع شویم؟

علاقه مندان به شرکت در تور لحظه آخری فروردین 97 اصفهان می توانند از طریق سایت تورزپرس از آخرین قیمت های تور خود مطلع شوند، و یا با مراجعه کردن به صفحه تور های سایت تورزپرس می توانند از آخرین قیمت ها و امکانات تور در مدت سفر خود آگاه شوند. هر ساله افراد بسیار زیادی که علاقه به تور داخلی دارند برای محیا کردن تور های لحظه آخری اصفهان، از طریق سایت تورزپرس اقدام می نمایند و در مدت زمان سفر خود در این تور ها نهایت استفاده و لذت را می برند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها