تور لحظه آخری فروردین ارمنستان


تور لحظه آخری فروردین ارمنستان Last minute tour of Farvardin Armenia

ارمنستان کشوری در قسمت شمال غربی آسیا و شرق اروپا می باشد و یکی از راه های ارتباطی بین دو قاره آسیا و اروپا به حساب می آید. دیدنی های ارمنستان بسیار متنوع و متعدد می باشد و همه وقته گردشگران زیادی برای بازدید کردن از این جاذبه ها به این کشور سفر می کنند. تور ارزان ارمنستان این امکان را برای افراد مهیا کرده است تا با کمترین هزینه ممکن به این کشور زیبا و مدرن سفری داشته باشند و در مدت اقامت خود در شهر های زیبای آن، از جاذبه های متنوع و جذاب آن بازدید کنند. اگر شما علاقه مند سفر به این کشور هستید، می توانید تور ارمنستان را توسط تورزپرس به ثبت نمایید.

تور لحظه آخری فروردین ارمنستان

ایروان به عنوان یکی از بزرگترین شهر ها و پایتخت این کشور به حساب می آید که دارای جاذبه های متعددی می باشد و علاقه مندان زیادی که به این کشور سفر می کنند، مدتی از اقامت خود را در این شهر زیبا و مدرن سپری می کنند. مساحت این کشور به حدود 29,000 کیلومتر مربع می رسد و جمعیتی بالغ بر 3,000,000 نفر در آن سکونت دارند. اگر علاقه مند آن هستید که درباره ارمنستان اطلاعات بیشتری کسب کنید، کافسیت به صفحه تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و با توجه به قیمت مورد نظر خود، تور مورد علاقه خود را به ثبت برسانید. قابل  ذکر است که قیمت تور ارمنستان هزینه ی نسبتا پایینی دارد و در دسته تور های ارزان سایت تورزپرس قرار گرفته است.

 

معبد گارنی

با توجه به گقته های پیشین، شهر ایروان دارای جاذبه های متعددی می باشد و علاقه مندان ایروان، برای بازدید از جاذبه های گردشگری آن، به این شهر سفر می کنند. معبد گارنی یکی از مهم ترین جاذبه های این شهر به حساب می آید. این منطقه به دلیل داشتن آب و هوایی مطلوب، مکان مهاجرت پادشاهان در زمان های قدیم به این سرزمین بوده است. قابل ذکر است که این معبد از بخش های متفاوت و جدا از هم تشکیل شده است و گردشگران زیادی به این منطقه سفر می کنند و به تماشای این معبد سنگی زیبا می پردازند. اگر شما هم علاقه مند آن هستید که درباره جاذبه های گردشگری این شهر اطلاعات بیشتری کسب کنید، در ادامه مطلب تور لحظه آخری فروردین 97 ارمنستان با ما همراه باشید.

معبد گارنی

 

شهر جرموک

حتما شاید به ذهن شما رسیده باشد که در فصل تابستان به یک شهری خوش آب و هوا سفری داشته باشید. یکی از بهترین مکان هایی که توریست های متعددی در فصل های بهار و تاسبتان به آن سفر می کنند، شهر زیبای جرموک می باشد که در قسمت شمال شرقی Vayots Dzor قرار گرفته است. شهر جرموک دارای آب و هوایی مطلوب می باشد و یکی از دلایلی است که سالانه افراد زیادی به این منطقه خوش آب و هوا سفر می کنند. یکی دیگر از ویژگی های این شهر، وجود داشتن چشمه های آب نوشیدنی آن می باشد که دمای آن بین 30 درجه تا 70 درجه می باشد. اگر شما قصد شرکت در تور ارزان ارمنستان را دارید، حتما به این شهر زیبا هم سری بزنید.

شهر جرموک

 

چگونه می توانیم از تور لحظه آخری ارمنستان مطلع شویم؟

سوالی که برای خیلی از شما ها پیش آمده است که چگونه می توانیم از تور لحظه آخری ارمنستان از سایت تورزپرس مطلع شویم؟ اگر شما علاقه مند آن هستید که به این کشور زیبا سفری داشته باشید، کافیست از قسمت تور های سایت تورزپرس از آخرین اخبار تور های لحظه آخری و قیمت تور ارمنستان مطلع شوید. با انتخاب کردن تور های سایت تورزپرس شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن به ارمنستان سفر کنید و از جاذبه های سیاحتی و تفریحی آن لذت ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • علی ابراهیمی | یکشنبه 30 مهر 1396

    قیمت تور ایروان چنده؟
  • Sepehr | یکشنبه 30 مهر 1396

    تور 2 شب و 1 روز ارمنستان چقدر هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها