تور لحظه آخری ارمنستان


تور لحظه آخری ارمنستان Last minute tour of Armenia

شما علاقه مندانی که قصد سفر به این کشور زیبا را دارید می توانید از تور های مختلف ارمنستان استفاده کنید، تور لحظه آخری ارمنستان یکی دیگر از تور های مهم این کشور و سایت تورزپرس به حساب می آید. ارمنستان به عنوان کشوری در قسمت شرقی اروپا با مساحت 29,743 کیلومتر مربع جمعیتی حدود 3,000,000 نفر را در خود جای داده است. در مورد پیشینه این کشور می توان گفت که اوج قدرت این مردمان در زمان پادشاه آنان تیگران بزرگ می باشد و این کشور به عنوان ارمنستان بزرگ بر سر زبان ها شنیده میشد. این کشور در منطقه قفقاز قرار گرفته است و به نوعی می توان گفت که تعدادی از شهر های مهم قفقاز، در کشور ارمنستان واقع شده است.

تور لحظه آخری ارمنستان

سیاست این کشور بر پایه ی جمهوری می باشد و به عنوان جمهوری ارمنستان در کتاب ها و یا دیگر عناوین رسمی یاد می شود. این کشور از آب و هوایی مطلوب برخوردار است و قابل گفتن است که همانند ایران آب و هوایی متناسب با فصل های مختلف دارد. در تور ارمنستان شما می توانید درباره ارمنستان و یا جاذبه های دیدنی و گردشگری آن اطلاعات بیشتری کسب کنید و از آنها دیدن نمایید. اکثریت مردمان این منطقه ارمنی هستند و مذهب بیشتر آنها مسیحی می باشد. یکی از درآمد های اصلی و خوب در ارمنسنان صنعت گردشگری آن می باشد که سالانه درآمد بسیار زیادی را از این طریق بدست می آورند.

 

میدان جمهوری

میدان جمهوری و یا نام دیگر آن هانرابدوتیان هراپاراگ می باشد که از جاذبه های دیدنی و مهم این کشور به حساب می آید. این بنای زیبا در سال 1926 میلادی در قسمت قدیمی شهر ایروان ساخته شده است. شخصی به نام الکساندر تامانیان این میدان زیبا را در شهر ایروان ساخته است و این میدان از سمت داخل به شکل بیضی می باشد و دور تا دور آن را ساختمان های دولتی و فرهنگی احاطه کرده اند. اگر قصد سفر به این میدان را داشتید، بهتر است در فصل تابستان به آن سفر کنید و بهتر است بدانید که یکی از بهترین جاذبه های این شهر به حساب می آید که توریست هایی که به این شهر سفر می کنند، از این میدان بازدید می نمایند.

هانرابدوتیان هراپاراگ

 

خیابان مارشال باغرامیان

این خیابان از مهمترین خیابان های شهر ایروان به حساب می آید و به طوری میتوانیم بگوییم که از قسمت شرق به اپرا متصل شده و از قسمت غربی به میدان بارگامتیون ختم می شود. نکته ای که می توان به آن اشاره کرد، نام آن می باشد که این نام برگرفته شده از نام یکی از فرمانده های ارمنستان در جنگ جهانی دوم می باشد که به اسم مارشال باغرامیان نام گذاری شد. یکی از دلایل مهم بودن این خیابان، وجود داشتن مجسمه هایی می باشد که به گذشته، فرهنگ و اشخاص مهم کشور ارمنستان بر میگردد. اگر قصد سفر به این کشور را دارید و از قیمت تور ارمنستان مطلع نیستید کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خیابان مارشال باغرامیان

 

قیمت تور لحظه آخری ارمنستان به چه شکلی می باشد؟

قیمت تور های ارمنستان نسبت به دیگر تور های سایت تورزپرس هزینه ای نسبتا پایین تری دارد و علت آن نزدیک بودن این کشور به ایران و سفر های نزدیک و راحت زمینی و هوایی به این کشور می باشد. در مورد قیمت تور های ارمنستان می توانیم بگوییم که از حدود 700,000 تومان شروع می شود و تا رنج قیمتی حدود 1,600,000 تومان ادامه دارد. اگر شما قصد خرید تور و سفر به این کشور زیبا و رویایی را دارید، کافیست همین الا اقدام به خرید نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Ali.F18 | چهارشنبه 10 آبان 1396

    تور ارزان ارمنستان چقدره؟
  • Mahmod | چهارشنبه 10 آبان 1396

    تور 6 شب و 5 روز ارمنستان چقدره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها