تور فرانسه شهریور 96


تور فرانسه شهریور 96

فرانسه کشوری در غرب اروپا می باشد که پایتخت آن شهر زیبا و معروف پاریس می باشد. فرانسه به عنوان سومین کشور بزرگ در اروپا با مساحت 643,801 کیلومتر مربع و جمعیتی بیش از 67,013,000 میلیون نفر است. فرانسوی ها که در 1/8 میلیون سال پیش به فرانک ها معروف بودند، تهدید بزرگی برای دیگر کشور های همجوارشان محسوب میشدند. فرانسه با کشور های آلمان، لوکزامبورگ، بلژیک، ایتالیا، موناکو، اسپانیا و آندورا مرز دارد. آب و هوای فرانسه بسیار متنوع است و در شمال آن هوا معتدل، بخش های جنوبی مدیترانه ای و بخش های غربی آن اقلیم اقیانوسی دارد، سایر مناطق آن نیز هوایی گرم دارد و گاهی بارش های شدیدی را به خود میبیند. از شهر های اصلی و مهم آن می توان به بردو، لیل، مارسی، لیون، مونپلیه، نانت، استراسبورگ، نیس، نانسی، گرونوبل و تولوز اشاره کرد. از محصولاتی تولیدی مهم فرانسه می توان به ماشین آلات، مواد شیمیایی، فلز کاری، مواد خوراکی، وسایل نقلیه، مشروبات و از محصولات حمل و نقلی آنها می توان به صنعت هواپیما سازی و کشتی سازی اشاره کرد. فرانسه در سال 2013 محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان شناخته شده و سومین کشوری می باشد که از صنعت گردشگری درآمد بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است. در ادامه ی مطلب تور فرانسه شهریور 96 شما را با برخی از جاذبه های شهر پاریس آشنا خواهیم کرد.

تور فرانسه شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری فرانسه

تور فرانسه یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری را دارا می باشد و توریست های زیادی هر ساله به این کشور زیبا سفر کرده و از اماکن آن بازدید می نمایند. این کشور دارای جاذبه فراوانی می باشد که می توان به برج ایفل، دیزنی لند پاریس، بلوار شانزه لیزه، موزه لوور، موزه اورسی، کلیسای نوترودام، کاخ ورسای، معبد پانتئون، قصر سلطنتی، کلیسای سکره کر، کاخ تویلری، کاخ پلنتس، کاخ لوکزامبورگ، مرکز ژرژ پمپیدو، قبرستان پرلاشز، عمارت دیفنس، عمارت اینولید، میدان کونکورد، خیابان ریولی، کاخ ووژن، میدان وندوم، خیابان کاردینال دو بویس، تئاتر لاویل، ورزشگاه استاد دو فرانس، پاریس پلج، پل الکساندر سوم و دیگر جاذبه های آن که نمی توان تمامی آنها را نام برد اشاره کرد. در ادامه مطلب تور فرانسه تابستان 96 شما را با جاذبه گردشگری موزه اورسی آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری فرانسه

 

موزه اورسی

این موزه یکی از مهمترین موزه های تور پاریس می باشد که در سال 1900 در کنار رودخانه ای بنام سن ساخته شده است. در این موزه آثاری همچون نقاشی های هنری و مجسمه های سنگی نگهداری می شود. بازدید کنندگان می توانند در این موزه آثار زیبای امپرسیونیستی و پست امپرسیونیستی را تماشا کنند. طراحی داخلی این موزه به گونه ای هنری است و سقف آن از شیشه های خاصی ساخته شده است تا به نور خورشید اجازه دهد به سالن وارد شود، تا زیبایی در این آثار فرهنگی و هنری را دو چندان کند. تا قبل از ساخت این موزه ی بزرگ و معروف، این نقاشی ها و مجسمه ها در موزه های ژو دو پوم، لوور و هنر مدرن نگهداری می شدند. این موزه در سال 1986 میلادی افتتاح شد و تورسیت های داخلی و خارجی زیادی به این موزه زیبا و هنری ورود کردند. با توجه به آمار سال 2009 بیشترین تعداد بازدید کنندگان 3,000,000 میلیون نفر می باشد.

موزه اورسی

فرانسه شهری با جاذبه های متفاوت و فراوان است که هر ساله توریست های زیادی را به این منطقه از اروپای غربی می کشاند. آب و هوای آن در مناطق مختلف متفاوت است و بطور معمول آب هوایی گرم و گاهی بارانی دارد. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین در مورد تورهای تابستان 96، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ماندانا | دوشنبه 20 شهریور 1396

    فرانسه واقعا زیباست پیشنهاد میکنم اگر کسی قصد سفر داره این کشور و انتخاب کنن مطمئنا از دیدن این کشور سیر نمیشید....میخواستم بدونم قیمت تو فرانسه در پاییز مناسب تر است یا زمستان؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها