تور سن پترزبورگ فروردین


تور سن پترزبورگ فروردین Tour of St. Petersburg Farvardin

شهر سن پترزبورگ به عنوان یکی از شهر های پر جمعیت در اروپا به حساب می آید که سالانه افراد زیادی برای بازدید کردن از جاذبه های جذاب آن، به این شهر زیبا سفر می کنند. یکی از زمان های مناسب سفر به این شهر، شرکت در تور سن پترزبورگ فروردین 97 می باشد. شهر سن پترزبورگ که در حاشیه دریای بالتیک قرار گرفته است، از آب و هوایی مطلوب برخودار است و می توان گفت که در قسمت شمال غربی کشور روسیه واقع شده است. مساحت این شهر بزرگ به حدود 1431 کیلومتر مربع می رسد که جمعیتی برابر با 4,868,520 نفر در آن سکونت دارند. قابل گفتن است که شهر سن پترزبورگ یکی از شهر های مهم روسیه به حساب می آید و نقش مهمی را در کشور ایفا می کند.

تور سن پترزبورگ فروردین

متروی سن پترزبورگ در سال 1955 میلادی ساخته شد و از تعداد خط ها و ایستگاه های متعددی برخودار می باشد. سن پترزبورگ به عنوان دومین شهر بزرگ روسیه و از مهم ترین شهر های آن به حساب می آید و قابل گفتن است که این شهر پیش از مسکو، از سال های 1703 تا 1918 پایتخت روسیه بوده است. سن پترزبورگ در زمان های تزار ها و شوروی به نام های پتروگراد و لنینگراد معروف بوده است که پس از نابودی شوروی، نام آن به سن پترزبورگ تغییر پیدا کرده است. تور سن پترزبورگ یکی از فرصت هایی می باشد که شما علاقه مندان می توانید از این شهر بازدید نمایید و یا می توانید در تور روسیه ثبت نام نمایید و از شهر های زیبای این کشور دیدن کنید.

 

کاخ کنستانتینوفکسی

اگر قصد سفر به این شهر زیبا را داشتید حتما سری به این کاخ بزنید. معماری های زیبای این کاخ افراد بسیار زیادی را به این منطقه می کشاند، معماری روسی این کاخ به قرن 18 بر میگردد. این کاخ و یا به نوعی قصر کنستانتینوفکسی در زمان های پیشین به عنوان محل اقامت خاندان دوک های بزرگ از کاخ رومانف بوده است و حال این کاخ بزرگ تبدیل به موزه گشته و شما بازدید کنندگان می توانید به آن مراجعه کرده و از معماری زیبای آن بازدید نمایید. اگر شما هم قصد آن را دارید تا از این کاخ زیبا در شهر سن پترزبورگ روسیه دیدن نمایید، می توانید به خرید از تور ارزان سن پترزبورگ بپردازید و از این کاخ زیبا بازدید کنید.

کاخ کنستانتینوفکسی

 

میدان اسب سوار برنزی

این میدان یکی دیگر از سازه های معروف کاترین کبیر به حساب می آید که به اسم اسب سوار برنزی معروف می باشد. این مجسمه که به طوری به عنوان یادبود از این پادشاه ساخته شده است، در میدان سناتسکایا واقع شده است و افراد رهگذری که از این منطقه عبور می کنند به بازدید از این مجسمه می پردازند. این مجسمه در وسط میدان قرار گرفته است و می توان از قسمت های مختلف این میدان به تماشای آن پرداخت. شما می توانید با خرید تور سن پترزبورگ از جاذبه های مختلف این شهر از جمله این مجسمه یادبود کاترین کبیر دیدن نمایید و در مدت زمان سفر خود خاطره ای خوش و به یاد ماندنی به یاد بگذارید.

اسب سوار برنزی

 

چگونه می توان تور سن پترزبورگ را خریداری کرد؟

علاقه مندانی که می خواهند از طریق سایت توزرپرس به خرید تور بپردازند، می توانند از طریق لیست تور های سایت تورزپرس برای خرید تور مورد نظر خود اقدام کنند، و یا به روشی ساده تر، و با رزرو آنلاین تور، تور خود را تهیه نمایند. سالانه افراد بسیار زیادی هستند که از طریق سایت تورزپرس برای سفرهای داخلی و خارجی خود اقدام می کنند. شما هم می توانید یکی از مشتریان دائمی ما باشید و از تورهای ویژه و ارزان ما استفاده کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Vida | شنبه 27 آبان 1396

    قیمت تور سن پترزبورگ فروردین ماه چنده ؟
  • Aria | شنبه 27 آبان 1396

    تور 4 روزه سن پترزبورگ چند؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها