تور سامویی شهریور 96


تور سامویی شهریور 96

سامویی جزیره ی کوچکی در کشور تایلند است و مساحت آن به 228,8 کیلومتر مربع می رسد و جمعیت آن بیش از 62,500 هزار نفر می باشد. سامویی بعد از دو جزیره پوکت و چانگ در رتبه سوم بزرگترین جزایر در تایلند قرار می گیرد. اقتصاد سامویی بیشتر از راه گردشگری به دست می آید. در قسمت مرکزی این جزیره، به دلیل ناهمواری های فراوان، کوه ها و جنگل ها، قابل سکونت نمی باشد و این جزیره مانند پوکت، فقط بخشی از آن را بافت شهری تشکیل داده است که شامل بانک ها، مغازه ها و دفاتر کاری می شود. آب و هوای این جزیره بارانی می باشد. به طوری که 6 ماه آن آب و هوای استوایی و ماه های بعد، آب و هوای خشکی دارد. این جزیره بیش از 1500 سال قدمت دارد و درآمد اصلی مردمان آن تجارت نارگیل و ماهی بوده است، اما در حال حاظر، جاذبه های گردشگری فراوان، جای شغل های قدیمی را گرفته و این صنعت به عنوان درآمد اصلی مردم انتخاب شده است. فرودگاه های جزیره های تایلند، به طور فعال مشغول کار هستند و برای رفتن به این فرودگاه ها، می توانید سوار بر قایق هایی که بین جزیره ها به حرکت در می آیند شده و علاوه بر این که از لذت قایق سواری بهره مند می شوید، به فرودگاه مورد نظر رسیده و سفر جدیدی را آغاز کنید. از تفریحات این جزیره می توان به قایق رانی، غواصی و بازی با بادکنک ها اشاره کرد. در ادامه تور سامویی به برخی از جاذبه های گردشگری سامویی در تور سامویی شهریور 96 خواهیم پرداخت.

تور سامویی شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری سامویی

درآمد اصلی مردم در جزیره سامویی، جاذبه های گردشگری آن می باشد که هر ساله تورسیت های زیادی برای سفر به این جزیره می آیند. نام سامویی یا کو سامویی به معنی جزیره ی بهشتِ امن می باشد. از جاذبه های گردشگری آن می توان به مجسمه بودای بزرگ، صخره های پدربزرگ و مادربزرگ، گشت و گذار در سامویی، پارک ملی دریایی آنگ تونگ، باغ های پروانه، مناظر و چشم اندازهای زیبا و کوهستانی، باغ حیوانات، مزرعه تمساح ها، آکواریم، باغ وحش ببر، خانه ی باستانی، خانه مارها، باغات جادویی، نمایش میمون ها، ساحل چاونگ، ساحل لامای، ساحل منام، ساحل باپت، ساحل بودای بزرگ، کمپ فیل ها و ... اشاره کرد. برای اولین بار در سال 1971 گردشگران وارد جزیره سامویی شدند و از آن زمان به بعد، تعداد توریست هایی که به این جزیره سفر می کردند روز به روز افزایش یافت و حال به عنوان درآمد آنها محسوب می شود. در ادامه مطلب تور سامویی با جاذبه گردشگری پارک ملی دریایی آنگ تونگاین آشنا خواهیم شد.

جاذبه های گردشگری سامویی

 

پارک ملی دریایی آنگ تونگاین

این پارک یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تایلند می باشد که از بهم پیوستن 42 جزیره به هم تشکیل شده است و جزیره سامویی هم یکی از این جزیره ها محسوب می شود. یکی دیگر از تفریحات جالب این پارک ملی، وجود حیواناتی مانند سمور آبی، میمون ها، عقاب دریایی و دیگر جانداران است که می توانید از دیدن آن ها لذت ببرید. بهترین وسیله برای جا به جایی در این پارک، استفاده از قایق های موتوری است. به دلیل آن که در آب های آن موجود زنده ای وجود ندارد، می توان در آن به آسودگی غواصی کرد. این پارک بخاطر طبیعت و زیبایی خود معروف است و هر ساله توریست های زیادی را به این منطقه از تایلند می کشاند و گردشگران می توانند زمان خود را به بهترین نحو با بازدید در آن بگذرانند. جاذبه های گردشگری تور تایلند بسیار متنوع و دوست داشتنی است و می توانید از تمامی آنها دیدن کنید.

پارک ملی دریایی آنگ تونگاین

سامویی جزیره ای است که دارای 2 نوع آب و هوای استوایی و آب و هوای گرم و خشک می باشد. در تور سامویی تابستان 96 می توان به این جزیره زیبا سفر کرده و از مناظر زیبای آن همچون جنگل ها، مناطق کوهستانی، سواحل و تفریحات آن لذت برد. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین در مورد تورهای تایلند، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید. برای مشاهده قیمت تور تایلند کلیک کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهدی | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

    تور سامویی شهریورماه به چه صورت؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها