تور زمینی باکو قیمت


تور زمینی باکو قیمت Baku Ground Tour Price

سایت تورزپرس متنوع ترین تورهای باکو را ارائه می کند. و با این حال قیمت تور نیز مناسب بوده و خدمات و امکانات بالایی هم ارائه می شود. برای سفر به باکو می توانید تور زمینی به باکو را انتخاب کنید و یا تور هوایی باکو از رشت نیز برای سفر با هوایپما به باکو انتخاب مناسبی است. در واقع از دو راه زمینی یا هوایی می توان به باکو سفر کرد و هیچ راهی برای سفر با کشتی و تور باکو با کشتی برخلاف تصور عموم وجود ندارد.

البته ناگفته نماند که سفر با قطار نیز می تواند انجام شود که برای این سفر بایستی نخست از مرز بگذرید و بعد از آن با قطار های آستارا-باکو که هزینه ای حدود 20 هزار تومان و بیشتر هستند پرداخت نمایید .

در سفر به باکو قطعا روش هوایی هزینه بالاتری در مقایسه با سفر زمینی دارا می باشد ، در صورتی که وقت و حوصله سفر زمینی را ندارید و به آرامش در سفر می اندیشید، پیشنهاد ما این است که حتما سفر هوایی را بر گزینید ، اگر به سفر زمینی عادت دارید و به هر دلیلی از جمله، ترس از هواپیما، هزینه ی بیشتر، احساس راحتی بیشتر در سفر زمینی را ترجیح میدهید پس شک نکنید و حتما آن را انجام دهید. خرید بلیط تور باکو به دو شکل در دسترس می باشد، که شامل :  تور باکو زمینی و تور هوایی باکو می باشد. برای آشنایی با جاذبه های گردشگری باکو روی لینک مورد نظر کلیک کنید. همچنین قیمت تور آذربایجان و قیمت تور باکو سایت تورزپرس بسیار مناسب بوده و می توانید با رزرو تور از این کشور جذاب دیدن نمایید.

تور زمینی باکو

تور زمینی شهر باکو از مرز آستارا یا بیله سوار آغاز شده و با در نظر گرفتن تعداد نفرات با اتومبیل شاسی بلند ، مینی بوس فول  VIP یا اتوبوس ترانسفر به باکو صورت می گیرد.  مسلما تور زمینی در مقایسه با تور هوایی ارزان تر بوده و با توجه به تعداد نفرات از مرزهای مشترک ایران و آذربایجان انتقال مسافر به آذربایجان انجام می شود. طول تمام تور های باکو معمولا 3 شب و 4 روز است و تور زمینی هم به همین صورت یعنی سه شب و چهار روز یا بیشتر می باشد . قیمت تورهای زمینی از 800 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است . این نکته را هم در نظر بگیرید که قیمت پایین تر کیفیت تور را تضمین نمی کند  .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها