تور رومانی شهریور 96


تور رومانی شهریور 96 

این کشور به پایتختی شهر بخارست در جنوب شرقی قاره اروپا و شمال شبه جزیره بالکان واقع شده است. مسیحیت و اسلام دو مذهب رایج در این کشور هستند. زبان رسمی مردم بومی رومانیایی است. جمعیتی حدود 20 میلیون نفر در مساحتی به وسعت 240 هزار کیلومتر مربع در رومانی پراکنده شده اند. درصد قابل ملاحظه ای از مردم رومانی باسواد هستند. مهم ترین رودخانه ای که در این کشور جریان دارد دانوب است که این کشور را حاصلخیز می کند. علاوه بر آن محل رشد و پرورش ماهیان و پرندگانی است که با تجارت این کشور ارتباط دارند. بنادر حاشیه این رود بسیار مهم و تاثیر گذار هستند. تولسئا، گالاتی و برایلا از مهم ترین بنادر رومانی هستند. بزرگترین دلتای اروپا که دلتای بزرگ رودخانه دانبود است در شمال این کشور قرار دارد که سبب به وجود آمدن زیستگاه متنوع و گسترده ای از جانوران و جانداران کمیاب در این نقطه شده است. در تور رومانی تابستان 96 می توانید از این کشور زیبا دیدن کنید. مهاجرت پرندگان به شمال رومانی بسیار متداول و به خاطر این دلتای حاصلخیز است. جنوب و غرب کشور بیشتر شامل دشت های پهناور هستند. این دشت ها حدود یک سوم کشور را در بر گرفته اند. دو سوم دیگر را مناطق کوهستانی و تپه های سرسبز تشکیل می دهند. رومانی با کشورهای مجارستان، بلغارستان، اوکراین، صربستان و مولداوی همسایگی دارد. آب و هوای رومانی بسیار معتدل است و در بین کشورهای اروپایی دیگر، از تعادل دمایی نسبتا مناسب تری برخوردار است. به طوری که تور رومانی شهریور 96 را در بین گردشگران بسیار محبوب می نماید. این کشور که در میان دیگر کشورهای مدرن اروپا به شکلی سنتی و زیبا باقی مانده است، به عنوان پاریس کوچک شناخته می شود. 

تور رومانی شهریور 96 

 

بیشتر جاذبه های گردشگری رومانی شامل جذابیت های طبیعی این منطقه می شود. مناطق کوهستانی، دشت های پهناور، تپه ها و مراتع سرسبز و البته دلتای حاصلخیز دانوب در شمال کشور سبب ایجاد دیدنی های طبیعی بسیاری در این منطق گردیده است. از بهترین تفریحات زمستانی رومانی می توان به پیست های اسکی معتبر آن اشاره کرد. جالب است بدانید رومانی زادگاه شخصیت خیالی دراکولای خون آشام است. تفرجگاه های ساحلی، پلاژها و دیگر سرگرمی هایی که در سواحل رومانی برای گردشگران محیا شده است، تور رومانی را در فصول گرم سال بسیار جذاب می نماید. آثار تاریخی از دیگر قسمت های مورد علاقه توریست های این منطقه است. این کشور دارای شهرهای کوچک و خاص با دیدنی های فوق العاده ای است که هر کدام علاقه مندان مخصوص به خود را دارد. 

جاذبه های گردشگری رومانی


شهر سیگیشوآرا رومانی

سیگیشوارا یکی از شهرهای کشور رومانی است که سرشار از زیبایی ها و آثار دیدنی بسیار است. این شهر تحت حمایت یونسکو و جزو میراث جهانی است. چرا که قدمت خانه های این شهر به بیشتر از دویست سال میرسد و مسئولان این شهر به خوبی از این آثار و عمارت ها محافظت می کنند. کلیسای جامع رومانو، برج ساعت شهر، میدان ستاتسی و خانه های رنگارنگ از خصوصیات دوست داشتنی این شهر هستند. کافه های دوست داشتنی و دنج این شهر بسیار محبوب برای گردشگران هستند. قسمت جذاب تور رومانی خانه دراکولاست که گفته می شود دراکولا ششصد سال پیش در آن به دنیا آمده است و امروزه به یک رستوران لوکس و گران تبدیل شده است. قلعه دراکولا و گورستان دراکولا نیز از دیگر قسمت های مورد توجه گردشگران هستند که این تور را به یکی از جذاب ترین تورهای تابستان 96 بدل کرده است.

شهر سیگیشوآرا رومانی

در صورت تمایل می توانید به بخش لیست تورها مراجعه کرده و تور مناسب با شرایط خود را انتخاب و ثبت نمایید. در صورتی که از مطلب ارایه شده رضایت داشتید می توانید مقاله های مرتبط را در بخش مقاله ها پیگیری و دنبال کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • پوریا | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

  تور آفردار رومانی در چه زمانی گذاشته میشه؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:21:29

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • هومن | دوشنبه 20 شهریور 1396

  تور لحظه آخری رومانی چند؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:21:40

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • بهنوش طباطبایی | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  رومانی بسیار زیباست من 2بار به رومانی سفر کردم باز هم قصد سفر به اینجا رو دارم میخواستم بدونم قیمت تور رومانی در پاییز بیشتر است یا زمستان؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:24:08

  بله رومانی واقعا زیباست و هر کسی به رومانی سفر کرده بازهم برای سفر به این جای زیبا در آینده فکر کرده و برنامه ریزی کرده و مجددا سفر کرده رومانی یکی از جاهی هست که از دیدن زیبایی هاش سیر نمیشین.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها