تور روسیه 2 شب


تور روسیه 2 شب  Russian tour 2 nights 

روسیه پهناور ترین کشور دنیاست که با 14 کشور اروپایی و آسیایی مرز زمینی و با دو اقیانوس و سه دریا مرز آبی دارد. این کشور به دلیل وسعت بالای خود توانسته فرهنگ های مختلفی را نیز در خود جای دهد. به گونه ای که در هز منطقه ای از آن می توانید یک فرهنگ جدید بیابید. این کشور هم چنین با وسعتی بالغ بر 17میلیون کیلومتر مربع، جمعیتی معادل با بیش از 144 میلیون نفر را در خود جای داده که بیشتر این جمعیت در مسکو قرار دارند. شما می توانید با رفتن به مسکو یا سن پترزبورگ، جاذبه های گردشگری روسیه را تا حدود زیادی ببینید.  چرا که بیشتر جاذبه های روسیه، در این دو شهر قرار دارند. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


بهترین شهر های گردشگری روسیه  Best Russian Tourist Cities 

یکاترینبورگ

سوچی

روسیه شهر های زیبایی دارد که هر کدام در نوع خود دیدنی می باشند. اما از آن جا که اکثر مردم تنها با شهر مسکو و سن پترزبورگ آشنا هستند، ما به دو مکان گردشگری دیگر اشاره می کنیم که شما می توانید با تور روسیه یا به صورت شخصی و با استفاده از سایت کوچ‌سرفینگ که در مقاله شبکه اجتماعی کوچ سرفینگ به آن پرداختیم، به آن جا بروید. یکی از این شهر ها یکاترینبورگ (Екатеринбург) می باشد. آخرین تزار و خانواده ی او به سال 1918 در این جا اعدام شدند و دلیل شهرت آن به همین موضوع بر می گردد. این شهر صنعتی واقع در کوه های اورال می باشد و شما با رفتن به آن می توانید بیش از 30 موزه را در آن ببینید.

شهر بعدی و دیدنی روسیه، سوچی (Сочи) می باشد که همانند یکاترینبورگ میزبان مسابقات جام جهانی 2018 است. شما می توانید با خرید تور برای دیدن مسابقات و تماشای جاذبه های گردشگری این شهر بزرگ و دیدنی اقدام نمایید. تئاتر، موزه و کنسرت های این شهر شهره هستند. اگر میخواهید مسابقات جام جهانی را در این شهر ببینید، برای اطلاع بیشتر، می توانید مقاله تور روسیه جام جهانی 2018 در شهر سوچی را در تورزپرس مطالعه کنید.


تور روسیه 2 شب

بسیاری از مردم دنیا به دلیل موقعیت شغلی و تعطیلات کم نمی توانند روز های زیادی را در سفر بگذرانند. به همین دلیل تور روسیه 2 شب برای آنان مناسب است. اگر شما نیز به دنبال این تور ها هستید، می توانید با دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن در پنل تورهای سایت، یکی را به دلخواه انتخاب کنید. هم چنین می توانید در صورت وجود از تورهای آفردار نیز بهره ببرید. شما در این 2 روز می توانید به یکی از زیباترین شهر های روسیه رفته و تعداد زیادی از جاذبه های آن شهر را ببینید. 


بهترین زمان سفر به روسیه  Best time to travel to Russia

بهترین زمان سفر به روسیه

بهترین زمان سفر به کشور سردسیری چون روسیه، فصل تابستان می باشد. کشور روسیه در این فصل سال در زیباترین حالت خود قرار دارد. البته در روز های منتهی به سال نو و کریسمس در زمستان نیز، بهترین زمان برا سفر می باشد. فصل پاییز و بهار نیز به دلیل برگزاری فستیوال های بزرگ زمان خوبی برای سفر به روسیه است. شما می توانید به سلیقه خودتان، در هر فصلی که فکر می کنید بیشترین لذت نصیبتان خواهد شد، به روسیه بروید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها