تور روسیه مسکو و سن پترزبورگ


تور روسیه مسکو و سن پترزبورگ Russian tour of Moscow and St. Petersburg

روسیه پهناور ترین کشور دنیاست. این کشور با دارا بودن مناطق دیدنی و تاریخی بسیارش توانسته همه ساله عده ی زیادی از مردم دنیا را به خود جذب نماید. جاذبه های گردشگری مسکو و سن پترزبورگ، به عنوان دو شهر بزرگ روسیه پر بازدید ترین جاذبه ها در طول سال هستند. به طوری که مردم از سراسر روسیه نیز برای اقامت یا سفر به این دو شهر می روند. شما نیز می توانید برای بازدید این دو شهر بزرگ و تاریخی با خرید تور به این کشور سفر کنید. در ادامه با تورزپرس همراه باشید تا اطلاعاتی درباره ی این دو شهر مهم در کشور روسیه را با هم مرور کنیم. 


آب و هوای مسکو و سن پترزبورگ  Weather in Moscow and St. Petersburg

آب و هوای مسکو و سن پترزبورگ

به دلیل وسعت بالای این کشور، تنوع آب و هوایی نیز در آن بالاست. تنها ویژگی بارز این کشور و شهر هایی هم چون مسکو یا سن پترزبورگ، زمستان های طولانی و سرد و تابستان هایی گرم و کوتاه است. بهترین آب و هوا از دید مردم در شهر سن پترزبورگ، از ماه مه تا سپتامبر است. هم چنین بهترین آب و هوا در مسکو اواخر بهار یعنی اوایل ماه ژوئن می باشد. به طور کلی در زمان شروع بارش برف و در زمان آب شدن برف ها، بهتر است به این کشور نروید. سرد ترین ماه سال در مسکو و هم چنین سن پترزبورگ، ماه ژانویه است. سن پترزبورگ بر خلاف عرض جغرافیایی خود، بسیار معتدل و مناسب است. مسکو نیز دارای آب و هوایی قاره ای مرطوب می باشد که برای سفر، می توانید با توجه به علاقه خود، فصلی را برایش در نظر بگیرید و سفر کنید. 


هزینه های جاری در طول سفر به مسکو و سن پترزبورگ 

شهر هزینه اقامت هزینه مواد غذایی هزینه حمل و نقل
مسکو میانگین بین 1500 تا 8000 روبل (معادل 85000 تا 440000 هزار تومان) میانگین بین 400 تا 800 روبل (معادل 22000 تا 55000 هزار تومان) میانگین بین 55 تا 500 روبل (معادل 3000 تا 27000 هزار تومان)
سن پترزبورگ میانگین بین 2320 تا 9915 روبل (معادل 150000 تا 645000 تومان میانگین بین 250 تا 950 روبل (معادل 17000 تا 62000 هزار تومان)   میانگین بین 28 تا 1000 روبل (معادل 1800 تا 65000 هزار تومان) 

به طور کلی به دلیل این که مسکو شهری گران در دنیا محسوب می شود، و هم چنین سفر به روسیه و شهر هایی چون سن پترزبورگ معمولا برای ایرانیان گران تر از سفر به کشور هایی مثل ترکیه می باشد، شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه هایتان، از تور روسیه آفر دار استفاده کنید. یا این که اگر می خواهید به تنهایی و بدون تور سفر کنید، بهتر است مقاله شبکه اجتماعی کوچ سرفینگ را در تورزپرس و با کلیک بر روی لینک، مطالعه کنید. هم چنین رعایت مواردی چون: استفاده از حمل و نقل ارزان، خرید مواد اولیه غذایی برای آشپزی به جای رفتن به رستوران یا کافه، اقامت در مکانی ارزان تر، استفاده از هواپیمای ارزان تر و خرید کارت گردشگری شهر مورد نظر، میتواند تا حد زیادی از هزینه هایتان کم کند. 


چرا تور روسیه مسکو و سن پترزبورگ؟ 

تور روسیه مسکو و سن پترزبورگ

روسیه به عنوان کشوری گردشگر پذیر، با داشتن شهر هایی هم چون مسکو، سن پترزبورگ، سوچی و ... ، توانسته عده ی زیادی از مردم را به خود جذب کند. اگر مایلید تا به شهر مسکو یا سن پترزبورگ بروید، می توانید با دیدن قیمت تور روسیه و شهر های مختلف آن در بخش تور های سایت، یکی را انتخاب کنید و برای رفتن اقدام نمایید. هم چنین می توانید در صورت وجود از تورهای آفردار روسیه نیز استفاده نمایید. تور روسیه مسکو و سن پترزبورگ باعث می شود تا سفری بی نظیر را در تعطیلات نوروز یا تابستان تجربه کنید. پیشنهاد تیم تورزپرس به شما استفاده از تور ترکیبی مسکو و سن پترزبورگ و بهره مندی از جاذبه های این دو شهر مهم روسیه است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها