تور روسیه قیمت 


تور روسیه قیمت Russian tour price

روسیه به عنوان پهناورترین کشور دنیا در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع شده است. هم چنین با داشتن جمعیتی حدود 145 میلیون، نهمین کشور پرجمعیت جهان به حساب می آید. درباره روسیه و جاذبه های آن می توانید با سفر به این کشور بیشتر بدانید و از مناطق مختلف طبیعی و گردشگری آن لذت ببرید. تاریخ این کشور به قرن 14 بر می گردد و به همین دلیل به عنوان کشوری تاریخی جاذبه های متعددی دارد. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


جاذبه های گردشگری روسیه Russian tourist attractions

کوه البروس

دریاچه بایکال

یکی از جاذبه هایی که می توانید با رزرو آنلاین تور به دیدن آن بروید، کوه البروس (Mount Elbrus) می باشد. این کوه با ارتفاع 5642 متر در رشته کوه قفقاز واقع شده است و یکی از هفت قله ی بلند دنیاست که هر کدام در یک قاره قرار دارند. این کوه ها برای کوه نوردان و افراد عادی بسیار مناسب است. شما می توانید با تله کابین به ارتفاع 3800 متری برسید و بقیه مسیر را پیاده بروید. از دیگر جاذبه های روسیه می توان به دریاچه بایکال (Baikal Lake) اشاره کرد. این دریاچه عمیق ترین و قدیمی ترین دریاچه ی دنیاست و قدمتی 25 میلیون ساله دارد. اقامتگاه های تفریحی اطراف این دریاچه، آن را به یکی از جاذبه های روسیه مبدل کرده است. این دریاچه به عنوان میراث جهانی در یونسکو به ثبت رسیده است. 


آب و هوای روسیه Russian weather

تنوع آب و هوایی به دلیل وسعت بالای این کشور در آن زیاد است. روسیه تحت تاثیر اقلیم قاره ای می باشد و تابستان های آن گرم و زمستان هایی بسیار سرد دارد. تا جایی که گاها دمای هوا به منفی 50 درجه نیز می رسد. در بخش های جنوبی این کشور شاهد زمستان هایی کوتاه تر از نواحی شمالی و مرکزی روسیه هستیم. اما اگر می خواهید با تور روسیه به این کشور سفر کنید، سعی کنید در اوایل شروع بارش برف و زمان آب شدن برف ها به این کشور سفر نکنید. سرد ترین منطقه ی روسیه، اویمیاکن در قلب سیبری است که کم ترین دما در روی زمین متعلق به آن است. 

آب و هوای روسیه


تور روسیه قیمت آن چگونه است؟ 

اگر قصد سفر به روسیه دارید، می توانید برای دیدن مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 در اواخر بهار به این کشور بروید تا به ویزا نیز احتیاجی نداشته باشید. اما برای تعطیلات عید نیز می توانید به این کشور سفر کنید. برای این منظور به صفحه ی اصلی سایت در قسمت تورها وارد شده و قیمت تور روسیه و انواع آن را ببینید و سپس یکی را به انتخاب خود ثبت کنید. هم چنین در صورت وجود، می توانید از تورهای آفردار نیز استفاده کنید. در کل قیمت تور روسیه زیاد است و سفر به این کشور، سفری پر هزینه دارد و برای کسانی که می خواهند سفری ارزان داشته باشند، شاید مناسب نباشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها