تور روسیه فروردین


تور روسیه فروردین  Russian Tour Farvardin

روسیه کشوری پهناور به حساب می آید که از قسمت های شرقی آسیا تا قسمت های شرقی اروپا به صورت طولی کشیده شده است و قابل گفتن است که به دلیل قرار گرفتن این کشور در کوه های یخ سیبری، آب و هوای این سرزمین سرد می باشد و از تابستان های کوتاه مدتی برخوردار است. در تور روسیه شما می توانید از جاذبه های دیدنی روسیه دیدن نمایید. زبان رسمی این کشور روسی می باشد و قابل گفتن است که روسیه از جمله کشور هایی به حساب می آید که در آن از چند نوع تقویم مختلف بنام های گریگوری، ژولینی و اسلاوی استفاده می شود و می توان گفت که امروزه دیگر از تقویم اسلاوی در روسیه استفاده نمی شود.

تور روسیه فروردین

کشور روسیه از جاذبه های تفریحی و دیدنی بسیار زیادی برخوردار می باشد که اکثریت این جاذبه ها در شهر های مهم آن یعنی مسکو و سن پترزبورگ قرار گرفته است که سالانه افراد زیادی برای بازدید از این جاذبه ها به شهر های مختلف روسیه سفر می کنند. شما علاقه مندان با ثبت نام کردن در تور روسیه فروردین 97 می توانید از جاذبه های این شهر ها بازدید نمایید. کشور روسیه به دلیل پهناور بودنش با 14 کشور دارای مرز زمینی می باشد و همین امر می تواند عاملی برای پیشرفت کردن اقتصاد یک کشور و رابطه دوستانه و صلح آمیز باشد، و قابل گفتن است که با دریاهای خزر، بالتیک، سیاه، و اقیانوس های آرام و منجمد شمالی مرز آبی دارد.

 

دره آب فشان ها

یکی از مکان های دیدنی کشور روسیه این دره زیبا می باشد که مسیری دشوار برای رسیدن به آن وجود دارد، اگر شما قصد آن را دارید تا از این دره زیبا و عجیب بازدید نمایید، فقط از طریق بالگرد ها می توانید به این سرزمین سفر کنید. در کنار این دره که حدود 6 کیلومتر درازا دارد، جوی آبی جاری می باشد و می توان گفت که حدودا 90 آب فشان و چشمه آب گرم در این مسیر 6 کیلومتری وجود دارد و شما می توانید از آنها بازدید نمایید. این آب فشان ها برای اولین بار در سال 1941 میلادی توسط شخصی بنام تاتیانا اوستینووا کشف شد و از آن روز به بعد افراد زیادی برای بازدید از آن به این قسمت از روسیه می آیند.

دره آب فشان ها

 

کاخ پترگوف

این کاخ از بنا های مهم کشور روسیه به حساب می آید و باید بگوییم که این کاخ در شهر سن پترزبورگ واقع شده است. پترگوف به عنوان یکی از شهر های نزدیک سن پترزبورگ به حساب می آید و قابل بیان است که جمعیت این شهر به حدود 81,500 نفر می رسد. این کاخ زیبا به دستور پادشاه روسیه پتر کبیر در نزدیکی شهر سن پترزبورگ ساخته شد و از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. قابل گفتن است که این بنای تاریخی هر ساله توریست های بسیار زیادی را جذب خود می کند و یکی از جاذبه های مهم روسیه به حساب می آید که در طول سال افراد زیادی به بازدید از آن می پردازند.

کاخ پترگوف

 

چطور می توان به راحت ترین شکل به رزرو آنلاین تور روسیه پرداخت؟

اگر شما قصد آن را دارید تا تور روسیه را به روشی راحت خریداری نمایید، می توانید از لیست تورهای سایت تورزپرس به خرید آنلاین تور خود بپردازید، هر ساله افراد بسیار زیادی که قصد سفر به کشور های مختلف را دارند، به روش رزرو آنلاین تور، تور مورد نظر خود را بدون هیچ گونه دردسر خریداری می نمایند و قابل گفتن است که شما با خرید تور های سایت تورزپرس می توانید در طول سفر از آخرین امکانات این تور ها نهایت استفاده را کرده باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سپیده | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    قیمت تور روسیه چنده ؟
  • بهداد | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    سلام خرید آنلاین تور روسیه چطور ممکنه ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها