تور روسیه جام جهانی 2018 در شهر نیژنی نووگورود


تور روسیه جام جهانی 2018 در شهر نیژنی نووگورود Russian tour of the 2018 World Cup in Nizhny Novgorod

همان طور که در مقاله های پیشین نیز صحبت کردیم، بیستو یکمین دوره ی جام جهانی فوتبال در چند ماه آینده برگزار خواهد شد. این تورنمنت از 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 برگزار خواهد گردید. مسابقات نهایی که شامل 32 تیم می باشند، در 11 شهر و 12 ورزشگاه انجام خواهند گرفت. این ورزشگاه ها شامل: کالینینگراد (Kaliningrad)، قازان (Kazan)، مسکو، نیژنی نووگورود (Nizhny Novgorod)، روستوف نا دونو (Rostov-on-Don)، سن‌پترزبورگ، سامارا (Samaraaaa)، سارانسک (Saransk)، سوچی (Sochi)، ولگوگراد (Volgograddd) و یکاترینبورگ (Ekaterinburg) می شود. یکی از شهر هایی که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم، نیژنی نووگورود می باشد. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی این شهر که یکی از میزبان های مسابقات است بپردازیم. 

تور روسیه جام جهانی 2018 در شهر نیژنی نووگورود
 

ارتباطات نیژنی نووگورود 

این شهر دو خط مترو دارد که در ایستگاه "مسکوسکایا" به هم می رسند. هم چنین شبکه ی تراموای نیژنی نووگورود از سال 1896 تا زمان حال فعال می باشد و دارای 30 خط در تمام شهر است. هم چنین اگر بخواهید با اتوبوس رفت و آمد کنید، 25 خط اتوبوس برقی نیز در این شهر وجود دارد. مینی بوس ها در این شهر که 80 خط در شهر دارند، برای سوار شدن به آن ها باید دست تکان دهید. هم چنین از سال 2002، قطار های سریع السیر که در تایمی کمتر از 5 ساعت به مقصد می رسند، برای حمل و نقل مسافران بین مسکو و نیژنی نووگورود راه اندازی شده است. با رفتن به جام جهانی 2018 روسیه، می توانید با یک تیر دو نشان بزنید! هم از جاذبه های گردشگری روسیه بهره مند شوید و هم لذت تماشای مسابقات جام جهانی را کسب کنید. در نتیجه لازم است که اطلاعات مفیدی از روسیه و شهر های آن به دست آورید. در ادامه به معرفی مراکز خرید در شهر نیژنی نووگورود خواهیم پرداخت.

ارتباطات نیژنی نووگورود 


مراکز خرید نیژنی نووگورود 

مگا: دقیقا در کنار جاده ای که به کازان منتهی می شود، در حوضه ی جنوبی این شهر، این مرکز خرید قرار گرفته است و از سال 2006 افتتاح گردید. با اتوبوس هایی رایگان می توانید از چندین نقطه ی شهر به این مرکز خرید بروید.

فنتاسیکا: این مرکز خرید در خیابان ردینف به شماره ی 178 قرار گرفته و یکی از مراکز خرید معروف در این شهر است.

رسپوبلیکا: رو به روی ایستگاه "مسکوسکی" این مرکز خرید بزرگ قرار گرفته و شما می توانید از آن خرید های مناسبی را انجام دهید.


جاذبه های نیژنی نووگورود 

صومعه ی ماکارف: اگر بخواهید با تور روسیه جام جهانی 2018 به این شهر سفر کنید، می توانید به روستای ماکاروو رفته و این صومعه را که با گنبد های کلیسا های خود در این روستا جلب توجه می کنند، ببینید. اگر چه در دوران حکومت کمونیستی صومعه تعطیل شده بود، اما پس از بازسازی آن در حال حاضر چهار کلیسای فعال دارد.  

موزه ی معماری ولگای سفلی: این موزه که مجموعه ای از ساختمان های سنتی و چوبی را در خود دارد، فضایی سر سبز و جنگلی را دارا می باشد. از خصوصیات این موزه می توان به روباز بودن آن اشاره نمود. بهترین بنای مبوط به این مجموعه، کلیسای پکروسکایا می باشد که در سال 1731 تاسیس گردید. 

مجموعه ی کرملین: این کاخ را با دیوار های ستبرش، در قرن 16 میلادی تاسیس کردند. در حال حاضر بیشتر ساختمان های کرملین، به عنوان دفاتر دولتی می باشند. در قسمت پشتی کلیسا مشعلی وجود دارد که قرن هاست خاموش نشده است. شما می توانید با رزرو آنلاین تور برای تماشای جام جهانی 2018 و هم چنین دیدن این مجموعه ی بی نظیر اقدام نمایید و از سفر خود لذت ببرید. 

مجموعه ی کرملین


هتل های نیژنی نووگورود 

انتخاب محل اقامت حتما برای هر کسی ضروری و از مهمترین اولویت های سفرش است. در مدت اقامت خود در این شهر می توانید از هتل های سه ستاره همچون هتل مارینز پارک، هتل آزیموت، هتل اوکا، هتل دیپلمات، هتل پاروس و ... ، و همچنین هتل های چهار ستاره ای مانند هتل نیکیتین، هتل نیکولا هاوس و ... بهره ببرید.

هتل نیکیتین


رستوران های نیژنی نووگورود 

رستوران انگلیشامبسی: اگر بخواهید در روسیه حال و هوایی انگلیسی داشته باشید، می توانید از این رستوران که سبک غذا هایش انگلیسی می باشد استفاده کنید. طبخ انواع خوراکی های خوش طمع در این رستوران سبب شده تا مسافران زیادی را به خود جذب کند. 

رستوران گرد گورکی: غذا های اصیل روسی را می توانید در این رستوران که از دوران شوروی به یادگار مانده، پیدا کنید. این رستوران در بلشایا پکروسکایا، فروشگاه شماره سه قرار گرفته است. 

رستوران میشل: سبک غذا های این کافه که در آن انواع سوپ و ساندویچ پیدا می شود، فرانسوی است. هم چنین قهوه های معروف فرانسوی را می توانید در این کافه بیابید و میل کنید. مطمئنا لذت خواهید برد.

رستوران مکزیکن استادیز: همان طور که از نامش مشخص است، سبک غذاهای این رستوران، مکزیکی می باشد. این رستوران رو به روی کاخ کرملین قرار گرفته است. 


ورزشگاه نیژنی نووگورود (Nizhny Novgorod Stadium)

طبق برنامه ریزی های انجام شده، قرار است تا این ورزشگاه در سال 2017 یعنی همین امسال تاسیس گردد. شایان ذکر است که شروع ساخت آن از سال 2015 بوده است. این ورزشگاه که یکی از ورزشگاه های میزبان مسابقات پیش روست، ظرفیتی معادل 44899 نفر را دارد. شما با تور روسیه جام جهانی 2018 می توانید این شهر را به عنوان مقصد خود برای دیدن مسابقات انتخاب کنید. 

ورزشگاه نیژنی نووگورود

ورزشگاه نیژنی نووگورود
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • حمید فرخزاده | چهارشنبه 10 آبان 1396

    سلام، تور روسیه جام جهانی 2018 روسیه چقدره؟
  • حنانه هاشمی | چهارشنبه 10 آبان 1396

    خرید آنلاین تور روسیه در سایتتون ممکنه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها