تور روسیه با کشتی


تور روسیه با کشتی Russian tour with the ship 

روسیه پهناورترین کشور جهان است. این کشور به دلیل دارا بودن مکان های تاریخی و شهر های دیدنی خود توانسته تا همه ساله عده ی زیادی از توریست های سراسر دنیا را به خود جذب نماید. جاذبه های گردشگری روسیه و جاذبه های طبیعی این کشور، بی شک یکی از بهترن سفر ها را در میان سفرهایتان رقم خواهد زد. به دلیل برگزاری جام جهانی 2018 در این کشور، شما می توانید در صورت تمام نشدن بلیط، همین حالا برای خرید تور، اقدام به خرید بلیط نمایید تا هم از این کشور دیدن نمایید و هم به دیدن این مسابقات جذاب بروید. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


وضعیت آب و هوایی روسیه Russian weather conditions

وضعیت آب و هوایی روسیه

تنوع آب و هوایی به دلیل بالا بودن وسعت این سرزمین، بالاست. در واقع بیان یک آب و هوای کلی برای آن درست نیست، جز اینکه می توانیم بگوییم این کشور دارای زمستان های طولانی و سرد و تابستان هایی کوتاه مدت و گرم می باشد. در مجموع آب و هوای این کشور تحت تاثیر اقلیم قاره ای می باشد. تا جایی که دمای هوا در زمستان به منفی 50 درجه و در تابستان به مثبت 34 درجه می رسد. یکی دیگر از ویژگی های آب و هوایی روسیه، بارش برف سنگین در مناطق مختلف آن است. سرد ترین نقطه ی روسیه که پایین ترین دما را در زمستان بر روی کره ی زمین به خود اختصاص داده، اویمیاکن می باشد. برای سفر به روسیه لباس گرم را در فصول پاییز یا زمستان فراموش نکنید. 


تور روسیه با کشتی چگونه است؟ 

 تور روسیه با کشتی

اگر قصد رفتن به روسیه را دارید، می توانید با تور روسیه اقدام به سفر کنید. ضمن این که نوع حمل و نقل خود را نیز در بین پکیج ها انتخاب نمایید. یکی از راه های ارتباطی با روسیه، کشتی می باشد که طرفداران زیادی نیز دارد. برای این منظور با دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن در بخش تورهای سایت، یکی را به دلخواه انتخاب کنید و در صورت وجود، از تورهای آفردار نیز بهره ببرید. مسافرت با کشتی و دیدن منظره ی آبی اطراف، یکی از پر طرفدار ترین نوع حمل و نقل بین کشوری با روسیه است. شما نیز می توانید از این راه ارتباطی استفاده کنید. 


بهترین زمان برای سفر به روسیه  Best time to travel to Russia

بهترین زمان برای مسافرت به کشور های سردسیری هم چون روسیه، تابستان می باشد. چرا که زمستان های طولانی و یخبندان های این کشور، بسیاری از توریست ها را به وحشت می اندازد. اما تعداد بالایی از گردشگران، فصل سرد را برای مسافرت می پسندند و مشتاق تجربه ای متفاوت می باشند. فصل بهار و فصل پاییز از سپتامبر تا اکتبر نیز به دلیل برگزاری فستیوال های بزرگ مشتاقان زیادی دارد. فصل زمستان از نوامبر تا فوریه می باشد که باید سعی کنید در زمان شروع بارش برف و در زمان آب شدن برف ها به این کشور نروید. شما هم چنین می توانید برای دیدن مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 که از 14 ژوئن شروع می شود، در هوایی مناسب به این کشور سفر کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها