تور روسیه از مشهد


تور روسیه از مشهد  Russian tour of Mashhad 

روسیه پهناور ترین کشور دنیاست و در شمال اوراسیا قرار دارد و این کشور با 14 کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد. روسیه با وسعت بیش از 17 میلیون کیلومتر مربع، توانسته بالغ بر 144 میلیون نفر را در خود جای دهد. تنوع فرهنگی، زبانی، آب و هوایی و گردشگری در این کشور به دلیل وسعت بالای آن بسیار زیاد است. در سال جاری میلادی با برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 در این کشور، شما می توانید با رزرو آنلاین تور بدون ویزا به این کشور سفر کنید. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


آب و هوای روسیه  Russian weather

 آب و هوای روسیه

تنوع آب و هوایی این کشور به دلیل وسعت بالای آن است که نمی توان یک آب و هوای کلی را برای آن در نظر گرفت، جز این که دارای زمستان هایی سرد و طولانی و تابستان هایی گرم و کوتاه است. آب و هوا در روسیه به شدت تحت تاثیر اقلیم قاره ای می باشد که سبب زمستان هایی بسیار سرد با میانگین دمایی در حدود منفی 30 درجه و تابستان هایی بسیار گرم با میانگین دمایی در حدود مثبت 32 درجه شده است. بخش های جنوبی روسیه‌ ی اروپایی نسبت به بخش های شمالی و مرکزی آن، زمستان هایی کوتاه تر دارند. سرد ترین منطقه در روسیه که کم ترین دما بر روی کره ی زمین را ازآن خود کرده، منطقه ی اویمیاکن می باشد که دمای آن در زمستان به منفی 50 درجه می رسد. این منطقه در مرکز سیبری واقع شده است. 


هزینه های روزانه سفر به روسیه  Daily travel expenses to Russia

سفر ارزان به روسیه: تا 1500 روبل، معادل 85000 هزار تومان می باشد.

سفر میان رده به روسیه: از 1500 تا 4000 روبل، معادل 85000 تا 225000 هزار تومان می باشد.

سفر لوکس به روسیه: بیش از 4000 روبل، که بیش از 225000 هزار تومان می باشد.

این هزینه ها با توجه به شهر انتخابی شما متغیر می باشند. مثلا هزینه ی شهری مثل مسکو که یکی از گران ترین شهر های جهان است، بالاتر از دیگر شهر های آن می باشد. اما می توانید برای کاهش بخشی از هزینه هایتان از تور روسیه که آف خورده و تخفیف خوبی دارند، استفاده نمایید. 


تور روسیه از مشهد: 

تور روسیه

روسیه به عنوان یک کشور پر تقاضا، در ایران نیز متقاضیان زیادی دارد. جاذبه های گردشگری روسیه و شهر های دیدنی آن سبب شده تا عده ی زیادی از مردم خواستار سفر به این کشور باشند. اگر قصد سفر به روسیه را دارید، به بخش تورهای سایت رفته و با دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن، یکی را انتخاب کنید و در صورت وجود از تورهای آفردار نیز استفاده نمایید. سفر به روسیه از بسیاری از مناطق و شهر های ایران قابل دسترس است که یکی از این شهر ها، شهر بزرگ مشهد می باشد که روزانه پروازهای زیادی را به خارج و همینطور داخل کشور به انجام می رساند. اگر شما هم یکی از هموطنان مشهدی ما هستید، می توانید برای سفر به روسیه، مبدا خود را مشهد قرار بدهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها