تور روسیه از شیراز


تور روسیه از شیراز  Russian tour of Shiraz 

روسیه پهناورترین کشور دنیاست. جاذبه های گردشگری و مناطق تاریخی این کشور سبب شده تا همه ساله عده ی زیادی از مردم دنیا برای مسافرت خودشان، این کشور را به عنوان مقصد گردشگری برگزینند. در سال جاری میلادی نیز به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ که قرار است در روسیه برگزار شود، عده ی زیادی از مردم از سراسر دنیا برای دیدن این مسابقات با رزرو آنلاین تور برای رفتن اقدام کرده اند که شما هم می توانید یکی از آن ها باشید. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


بهترین زمان برای سفر به روسیه  Best time to travel to Russia

بهترین زمان برای سفر به روسیه

هنوز هم از دید بسیاری از مردم دنیا، تابستان بهترین فصل برای دیدن یک کشور می باشد. تابستان هم چنین برای سفر به روسیه که کشوری سرد سیر است، بسیار مناسب می باشد. پاییز نیز همانند بهار به دلیل برگزاری فستیوال های بزرگ، مورد توجه بسیاری از گردشگران است. اما یکی از بهترین زمان های سفر به روسیه، روز های منتهی به سال نو و جشن کریسمس است که شهر هایی چون مسکو و سن پترزبورگ زیبایی دو چندان می یابند. شما هم چنین می توانید برای دیدن مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ که میانگین دمای پیش بینی شده در آن زمان مثبت ۲۰ درجه می باشد، با تور روسیه اقدام نمایید. 


تور روسیه از شیراز

اگر از مردم شیراز هستید و یا دوست دارید از شیراز به روسیه بروید، می توانید همین حالا برای رزرو تور اقدام نمایید. برای این کار، می توانید در صفحه اصلی سایت، از منوی مربوطه مبدا خود را شیراز انتخاب کرده و مقصد نهایی خود را نیز انتخاب کنید تا تور مورد نظر برایتان در دسترس قرار گیرد. روسیه به عنوان یک کشور پهناور، جاذبه ها و مناطق تاریخی و طبیعی زیادی دارد که با هر سلیقه ای سازگار است. شما می توانید برای رفتن به روسیه در فصل زمستان تجربه ای متفاوت از هوای سرد و برفی را رقم بزنید. برای این منظور به بخش تورهای سایت رفته و قیمت تور روسیه و انواع آن را ببینید. سپس یکی از آن ها را انتخاب نمایید. هم چنین می توانید در صورت وجود از تور های آفردار نیز استفاده نمایید که در این صورت هزینه هایتان کاهش خواهد یافت. 


جاذبه های گردشگری روسیه  Russian tourist attractions

کاخ کرملین

میدان سرخ

یکی از جاذبه های گردشگری روسیه، کاخ کرملین (Kremlin Palace) در مسکو می باشد. این کاخ نماد روسیه است و بنایی باشکوه می باشد که در آن موزه ای از اسلحه ها، زره ها و دیگر آثار مربوط به قرون گذشته در آن موجود است. این کاخ هم اکنون به یک اداره ی دولتی مبدل شده است. مجموعه ی کرملین یکی از زیبا ترین بنا های روسیه است که در پایتخت این کشور قرار گرفته است و تعداد زیادی از گردشگران همه ساله برای دیدن آن اقدام می کنند.

از دیگر جاذبه های روسیه که کاخ کرملین نیز در آن جای گرفته، میدان سرخ (Red square) است. این میدان تاریخی شاهد اتفاقات تاریخی بسیاری در مسکو بوده است. این میدان در برگیرنده ی چندین جاذبه ی دیگر همانند کلیسای سنت باسیل (St. Basil's Church) نیز می شود که گردشگران با دیدن آن ها، تجربه ای ناب از سفر خود به روسیه خواهند داشت. شما نیز می توانید با رزرو تور به روسیه سفر کنید یا این که به صورت شخصی و یا از طریق سایت کوچ‌ سرفینگ برای رفتن به روسیه اقدام نمایید. برای اطلاع از سایت کوچ سرفینگ، می توانید مقاله شبکه ی اجتماعی کوچ سرفینگ را مطالعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها