تور روسیه از تهران


تور روسیه از تهران Russian tour from Tehran 

روسیه پهناور ترین کشور دنیاست. درباره روسیه و جاذبه های گردشگری وطبیعی آن سخن بسیار است. این کشور به دلیل پهناور بودن انواع جاذبه های گردشگری را نیز یک جا در خود دارد. و به دلیل وسعت بالای خود، تنوع فرهنگی در آن بسیار جالب توجه است. در هر گوشه ای از آن سنت ها و فرهنگ های مختلف وجود دارد. روسیه در واقع با داشتن شهر هایی هم چون مسکو یا سن پترزبورگ، توانسته همه ساله عده ی زیادی ازمردم دنیا را شیفته ی خود کند و در بخش جذب توریست بسیار موفق می باشد. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


وضعیت آب و هوایی روسیه  Russian weather conditions

وضعیت آب و هوایی روسیه

تنوع آب و هوایی به دلیل وسعت بالای این کشور بسیار زیاد است. در واقع بیان یک آب و هوای کلی برای این کشور درست نیست، جز این که شامل تابستان هایی گرم و کوتاه و زمستان هایی سرد و طولانی است. آب و هوای روسیه تحت تاثیر اقلیم قاره ای است و همین امر باعث کاهش دمای زیاد در زمستان تا منفی 40 درجه، و افزایش دما در تابستان تا مثبت 33 درجه می باشد. یکی از ویژگی های بارز این سرزمین پهناور، بارش سنگین برف است. هم چنین پایین ترین دما در کره ی زمین در نطقه ای به نام اویمیاکن روسیه با دمای منفی 50 درجه گزارش شده است. 77% روسیه را سیبری پوشانده که خود به آب و هوای ناملایم شهره است. 


بهترین زمان سفر به روسیه  Best time to travel to Russia

یکی از بهترین فصول که علاقه مندان زیادی نیز دارد، فصل تابستان است که اکثر کشور ها از جمله روسیه در زیبا ترین حالت خود می باشند. فصل پاییز به دلیل برگزاری فستیوال های بزرگ، همانند بهار علاقه مندان زیادی دارد. از سپتامبر تا اکتبر در پاییز می توانید به این کشور با رزرو آنلاین تور سفر کنید. از نوامبر تا فوریه فصل زمستان است که علاقه مندان به فصل سرما و برفی را به خود جذب می کند. یکی از بهترین زمان های سفر به روسیه، روز های منتهی به سال نو و کریسمس است که زیبایی شهر های روسیه دو برابر می شود. در کل در زمان شروع بارش برف و در زمان آب شدن برف ها به این کشور نروید. در سال جاری میلادی نیز می توانید برای دیدن مسابقات جام جهانی 2018 اقدام نمایید. 


تور روسیه از تهران

تور روسیه از تهران

شما در هر شهری که باشید، با توجه به آژانس هواپیمایی خود می توانید برای رفتن به روسیه اقدام کنید. یکی از بهترین شهر ها برای این امر، تهران است. شما می توانید با تور روسیه از تهران برای رفتن به این کشور آماده شوید. برای این منظور، به بخش تورهای سایت رفته و با دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن، یکی را به انتخاب خود برگزینید. هم چنین می توانید از تورهای آفردار مخصوص نیز در صورت وجود استفاده نمایید که در ان صورت هزینه کمتری را متحمل خواهید شد. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها