تور روسیه از اصفهان


تور روسیه از اصفهان  Russian tour from Isfahan 

روسیه به عنوان پهناور ترین کشور دنیا، توانسته با دیدنی ها و مناطق تاریخی خود، توجه بسیاری از مردم جهان را جلب کند. روسیه به دلیل وسعت بالای خود، توانسته فرهنگ های مختلفی را در خود جای دهد که بسیار جذاب و قابل توجه است. بنابراین شما می توانید به هر کدام از شهر های این کشور که خواهان آن هستید، به راحتی از شهر خود و یا از شهر های مهمی چون اصفهان سفر کنید. سفر به روسیه و در کل سفر های خارجی، از شهر های مختلفی در ایران قابل انجام است که فرودگاه های بین المللی زیادی به عنوان مبدا سفر در حال خدمت رسانی هستند که سفر از فرودگاه بین المللی اصفهان یکی از مهمترین آن ها می باشد. درباره روسیه و اطلاعات لازم برای سفر به این کشور را در ادامه خواهیم گفت. با تورزپرس همراه باشید.  


بهترین زمان سفر به روسیه  Best time to travel to Russia

بهترین زمان سفر به روسیه

هنوز هم بهترین زمان برای سفر، آن هم به کشوری سردسیر چون روسیه، تابستان است. در اواسط تابستان در شهر شمالی سن پترزبورگ شاهد پدیده ای به نام شب سفید خواهید بود که شب ها نیز هوا روشن و یا گرگ و میش است. فصل پاییز از ماه سپتامبر تا اکتبر می باشد که این مدت کوتاه، زمان مناسبی است برای سفر و خرید تور، چرا که هم ازدحام مسافران کم می شود و هم از گرمای بیش از حد تابستان کاسته می شود. هم چنین می توانید در زمستان برای تجربه ای متفاوت از هوای سرد در روز های منتهی به سال نو، به این کشور سفر کنید. بهار نیز به دلیل برگزاری فستیوال های بزرگ همانند پاییز، برای سفر بسیار مناسب است چرا که جام جهانی 2018 نیز در این زمان برگزار خواهد شد. 


میانگین هزینه های روزانه سفر به روسیه 

سفر ارزان: تا 1500 روبل معادل 85000 هزار تومان

سفر میان رده: از 1500 تا 4000 روبل معادل 85000 تا 225000 هزار تومان

سفر لوکس: بیش از 4000 روبل معادل بیش از 225000 هزار تومان 


تور روسیه از اصفهان

برای رفتن به روسیه به آسانی می توانید از طریق دریایی، هوایی و یا زمینی اقدام نمایید و هم چنین به راحتی می توانید از شهر خود، در صورت وجود فرودگاه بین المللی، اقدام به سفر کنید. شهر هایی مثل اصفهان، شیراز و یا تهران، به عنوان شهر های مهم مبدا می باشند. برای این منظور می توانید با دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن در بخش تورهای سایت، یکی را به دلخواه انتخاب نمایید و هم چنین در صورت وجود از تورهای آفردار نیز بهره ببرید تا بتوانید سفر مقرون به صرفه تری داشته باشید. 


جاذبه های گردشگری روسیه  Russian tourist attractions

کوه البروس

جزیره ی کیژی

یکی از جاذبه های طبیعی برای گشت و گزار در روسیه، کوه البروس (Mount Elbrus) است. این کوه 5642 متر ارتفاع دارد و یکی از هفت قله ی بلند دنیاست. شما با تله کابین می توانید تا ارتفاع 3800 متری برسید و ادامه مسیر را خودتان بروید. مطمئنا استفاده از این جاذبه می تواند خاطرات خوشی را برای شما در طول سفر و بعد از آن به یادگار بگذارد. از دیگر جاذبه هایی که می توانید با تور روسیه از آن دیدن نمایید، جزیره ی کیژی (Kizhi Island) می باشد. این جزیره با 22 گنبد، دارای موزه ای بزرگ از سازه های قدیمی است و بیشتر شهرت آن به خاطر همین موزه فضای بازش می باشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها