تور جمهوری آذربایجان قیمت


تور جمهوری آذربایجان قیمت Tour Azerbaijan Price

درباره ی باکو باید بگوییم پایتخت سرزمین باد و آتش و عروس قفقاز  به حساب می آید ، که وسیع ترین شهر آذربایجان و واقع در ساحل دیدنی دریای خزر می باشد . شهر باکو از جمله شهرهای نفت خیز دنیا به شمار می رود که از لحاظ جمعیتی پر جمعیت ترین شهر منطقه قفقاز هم می باشد ، تا کنون این شهر تعداد زیادی از اماکن تاریخی خود را در سازمان های جهانی مانند یونسکو به ثبت رسانده است که از میان آنها می توان شهر قدیمی باکو یا ایچری شهر ، قلعه دختر یا قیز قلعسی (برج مایدن) و نیز کاخ شیروان شاهی را نام برد.

با ما همراه باشید تا رستوران های معروف باکو که در تور باکو می توانید از آنها استفاده کنید، معرفی نماییم. قیمت تور باکو و یا قیمت تور آذربایجان در سایت تورزپرس از مناسب ترین تورها محسوب می گردد و از هزینه سفر به آن از مبلغی بین 800هزار تومان تا 4 میلیون تومان متغیر است. با مراجعه به بخش تور خاریجی سایت می توانید با مشاهده تورهای باکو، بهترین تور هماهنگ با سلیقه و بودجه تان انتخاب کنید.

رستوران منقل باکو

در این رستوران می توانید غذاهای سنتی آذربایجانی را سفارش داده و میل نمایید . قیمت غذاهای آن هم به نسبت دیگر رستورانها مناسب تر است و با ۱۰ الی ۲۰ مانات (۲۳۰۰۰ تومان الی ۴۶۰۰۰ هزار تومان) می توانید غذای مورد نظرتان را میل کنید . توصیه ما به شما این است که از بین منوی این رستوران قوتاب (ختاب) کدو تنبل را سفارش داده و میل کنید . سبک این رستوران سنتی آذری است و افراد مختلف می‌توانند جهت میل کردن قوتاب‌های گوناگون و کباب به این رستوران سری بزنند .

آشپزخانه این رستوران درست در معرض دید تمام مشتریان قرار دارد . برخی مواقع موسیقی سنتی آذری به صورت اجرای زنده در رستوران به سمع و نظر مردم می رسد . رستوران منقل در بیشتر مواقع به اندازه ای شلوغ می‌شود که پرسنل آن رستورانی که در روبرویش وجود دارد را به شما معرفی می کنند . پیشنهاد می کنیم در صورت شلوغی حتما در موقعی دیگر به آن سری بزنید و از غذاهای خوشمزه آن میل کنید. موقعیت این رستوران در مجاورت رستوران سحیرلی تنور می باشد و دارای معماری یکسانی هستند .

رستوران ایمرتی باکو 

در این رستوران انواع گوناگون غذاهای گرجستانی عرضه می شود . از جمله خوشمزه ترین و با کیفیت ترین غذاهایی که پیشنهاد می شود در این رستوران سفارش داده و میل کنید، خینکالی (Khinkali) و خاچاپوری (Khachapury) می باشد . رستوران ایمرتی رستورانی گرجستانی و درجه یک محسوب می شود که با هزینه ی ۱۰ تا ۲۰ مانات (۲۳۰۰۰ تومان الی ۴۶۰۰۰ هزار تومان) خواهید توانست در آن انواع غذاهای خوشمزه را میل کنید . بهترین انواع غذای خینکالی (نوعی کوفته‌ی گرجستانی) را فقط می توانید در اینجا بخورید . حتی نوشیدنی‌هایی از جمله آب معدنی، جزئی از نوشیدنی‌های اصیل گرجستانی به شمار می رود.

برای آشنایی با دیگر رستوران های باکو  ، روی مقالات زیر کلیک کنید.

تور آذربایجان نوروز

تور جمهوری آذربایجان قیمت

تور باکو ویژه نوروز
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • شقایق | چهارشنبه 18 بهمن 1396

    تور لحظه آخری باکو چقدر تفاوت قیمت داره با بقیه تورهای باکو؟ حتما قیمتش خیلی کمتره که همه از تورهای لحظه ی آخرتون تعریف می کنن. می خوام تور لحظه آخری باکو بخرم چیکار کنم از کجا بخرم؟
  • امیر علی محبی | چهارشنبه 18 بهمن 1396

    تورهای طولانی مدت مثل تور 14 روزه هم برای باکو برگزار می کنید؟ قیمت این تورها نسبت به تورهای 4 یا 5 روزه خیلی بالاتره ؟ چطوریه که قیمت تور شما از سایت های دیگه پایین تره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها