تور جزیره بالی در اندونزی


تور جزیره بالی در اندونزی  Tour of Bali Island in Indonesia

درباره جاذبه های تور جزیره بالی در اندونزی چه میدانید؟ اندونزی دارای بزرگترین مجمع الجزایر جهان است که با دارا بودن این موهبت الهی، توانسته هز ساله میلیاردها تومان درآمد از صنعت گردشگری خود داشته باشد. تور بالی از برترین تورهای دنیا به شمار می رود و اینکه جزیره بالی لقب بهشت زمینی را برای گرفته است، بی دلیل نیست. قیمت تور بالی در تورزپرس برای فصل های مختلف با مدت زمان اقامت متنوع لیست شده است و آماده بررسی و خرید شما می باشد. با ما همراه باشید.

قیمت تور بالی


جاذبه های گردشگری بالی در تور جزیره بالی در اندونزی

جزیره زیبای بالی برای کمتر کسی ناشناخته می باشد، چرا که وصف زیبایی های این جزیره حتما به گوش تان رسیده است. جزیره ای که به عنوان برترین مقصد گردشگری جهان و جزیره خدایان شناخته شده است و آن قدر زیبایی درون خود دارد که سفر چند روزه برای دیدن این همه زیبایی و شگفتی کافی نیست. از عواملی که باعث برتری جزیره بالی شده است، می توان به طبیعت زیبا و جنگل های دست نخورده، رود های خروشان، سواحل ناب با شن های سفید و سیاه و تفریحات و جاذبه های هیجان انگیز و لذت بخشش اشاره کرد.

ساحل کوتا یکی از سواحل معروف بالی می باشد که با خاطر محبوبیت بالایش کمی شلوغ است. شما می توانید در این ساحل موج سواری و تفریحات آبی بکنید، چتر و صندلی حمام آفتاب کرایه کنید و از آفتاب گرفتن و ریلکس کردن لذت ببرید. اگر عاشق موج سواری هستید و موج سوار قابلی نیز هستید، بهتر است موج سواری در سواحل دریم لند (Dream land)، کانگو (Canggu)، بالان گان (Balangan)، بین گین (Bingin)، پادانگ-پادانگ (Padang-Padang) یا سواحل خلیج‌ های پنهان و دارای حاشیه‌ های صخره‌ای را در الو واتا را امتحان کنید و از هیجان موج سواری نهایت لذت ببرید.


جزایر نوسا (Nusa)

یکی از محبوب‌ ترین جزایر بالی، جزیره نوسا لمبون گان (Nusa Lembongan) است که حدود 20 کیلومتر با ساحل سانور فاصله دارد و با استفاده از قایق‌ های موتوری به راحتی می‌توان به این جزیره وارد شد. سواحل این جزیره نیز برای ریلکس کردن و قدم زدن در آرامش بسیار عالی است. موج سواری، غواصی با ماسک و لوله، شیرجه رفتن، قایق سواری با قایق‌ های سبک و پاروئی، فعالیت‌های تفریحی و اصلی در این جزیره می‌ باشند. جاذبه‌های اصلی این جزیره بسیارند ولی می توان به ساحل زیبای رؤیا (Dream)، خلیج قارچ (Mushroom) و بیرون زدگی سنگی اشک شیطان (Devil’s tears) به همراه چشم انداز برخورد خیزاب‌ های ساحلی کوبنده با صخره‌ ها به عنوان اصلی ترین آنها اشاره ای داشت.

قیمت تور بالی

جزیره نام نوسا سنین گان (Nusa Ceningan) نیز جزیره ای زیبا با یک تالاب آبی بی نظیر است که درست بر بالای پلی که از جزیره نوسا لمبون گان کشیده شده است، قرار دارد. بزرگترین جزیره در میان جزایر سه گانه مذکور، جزیره نوسا پنیدا (Nusa Penida) می‌باشد که برای رفتن به این جزیره باید از قایق‌ های تندور استفاده کنید. صخره‌ ها، غارها و پناهگاه پرندگان، جاذبه‌های برجسته در جزیره نوسا پنیدا به شمار می روند. در بالی غواصی شهرت بسیاری دارد و این جزیره یکی از محبوب‌ ترین مکان ها را برای غواصی دارد. اگر می خواهید از تور ارزان بالی بهره مند شوید، برای ثبت تور لحظه آخری، مدام تورهای تورزپرس را چک کنید تا از این فرصت های عالی بتوانید استفاده کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها