تور جاکارتا فروردین


تور جاکارتا فروردین Tour Jakarta Farvardin

جاکارتا شهری بزرگ و مرکز و پایتخت کشور اندونزی محسوب می شود که به نوعی این شهر قلب اندونزی به حساب می آید. جاکارتا در قسمت جنوب شرقی این کشور واقع شده است و جمعیت این شهر به حدود 10,000,000 نفر می رسد که در این کشور زندگی می کنند. این کشور برترین اقتصاد در شرق آسیا به حساب می آید که شهر جاکارتا نقش مهمی را در آن ایفا می کند. جاذبه های گردشگری جاکارتا در انواع مختلفی قرار دارد که توریست های زیادی برای بازدید کردن از آنها به خرید تور جاکارتا می پردازند. اگر شما عزیزان قصد سفری راحت به این شهر را دارید می توانید به روش رزرو آنلاین تور توسط تورزپرس، تور مورد پسند خودتان را انتخاب کنید.

تور جاکارتا فروردین

درباره جاکارتا می توان گفت که از خط حمل و نقل راه و آهن برخوردار است و سفر را برای بسیاری از مردم راحت تر کرده است. اگر شما علاقه مند آن هستید که به این شهر از اندونزی سفری داشته باشید، با خرید تور جاکارتا می توانید به این شهر زیبا سفر کنید و از جاذبه های مختلف آن بازدید نمایید و یا اگر درباره قیمت تور جاکارتا اطالاعات خاصی ندارید، می توانید از قسمت لیست تورها به آن برسید و یا بصورت کتبی سوال خود را در کامنت های مقالات مورد نظر برای ما به اشتراک گذاشته تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده شود. توریست های زیادی همه ساله به این شهر سفر می کنند و بهترین روزهای عمر خود را با جاذبه های آن تجربه می کنند.

 

سرزمین رویایی آنکول

از جاذبه های خوب و سرگم کننده ی جاکارتا که می توان به آن اشاره کرد، این پارک تفریحی می باشد که به نام سرزمین رویایی آنکول به زبان ها می آید. این پارک بزرگ از بخش ها و قسمت های متفاوتی همچون آکواریوم، دنیای آبی، دنیای فانتزی و پارک اقیانوس تشکیل شده است که مکانی مناسب برای تفریح می باشد. این پارک جذابیت های بسیاری دارد که همیشه در طول سال توریست های زیادی را به این قسمت از شهر جاکارتا می کشاند. اگر شما علاقه مندان قصد سفر به جاکارتا را دارید، برای گذراندن وقت خود به بهترین نحو شکل به این پارک زیبا سفری داشته باشید و در مدت زمان اقامت خود در این شهر از جاذبه های آن نهایت لذت را ببرید.

سرزمین رویایی آنکول

 

هزار جزیره

یکی از بهترین مکان ها در شهر جاکارتا که می توان از تفریحات آبی و طبیعت بکر آن لذت برد، هزار جزیره می باشد. این جزیره در نزدیکی شهر جاکارتا واقع شده است که شاید برای خیلی از شما ها، هتل های آن آشنا باشد. هتل هایی بر روی آب، رستوران های درجه یک، مراکز خرید و ... که می توان در این جزایر به آن اشاره کرد. حدود 110 جزیره در این منطقه قرار دارد که فقط 30 جزیره از آنها قابل سکونت، تفریح و گردشگری می باشد. افراد زیادی همیشه به این جزایر سفر می کنند و از تفریحات آن لذت می برند. قابل ذکر است که این جزیره، یعنی حدود 12 جزیره آن، مخصوص افراد خاص می باشند و برای عموم آزاد نیست. شما هم در تور جاکارتا فروردین 97 می توانید به بخشی از این جزایر سفری داشته باشید.

هزار جزیره

 

قیمت تور های سایت تورزپرس با دیگر آژانس های چه فرقی داره؟

اولین سوالی که برای هر شخصی در ذهنش شکل می گیرد، هزینه این تور ها می باشد، و این که چرا قیمت تور های مختلف جاکارتا با یکدیگر متفاوت است. سایت تورزپرس می تواند بگوید که هر تور دارای امکانات و مزایایی می باشد و بر اساس این لیست از امکانات، هزینه تور های مختلف متفاوت می باشد. سایت تورزپرس برای شما علاقه مندان سفر به جاکارتا امکانات خاصی قرار دارده است تا در زمان سفر خود از کمترین سختی برخوردار باشید و در مدت اقامت در این شهر، نهایت لذت را ببرید. اگر دوست دارید همین الان در این تور ثبت نام کنید، به لیست تور های سایت مراجعه کرده و برای ثبت نام راحت تر تور، از طریق رزرو آنلاین تور جاکارتا، به خرید تور خود بپردازید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بهار | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    تور آفردار جاکارتا تو چه ماهی هست؟
  • نازنین | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    تور جاکارتا در آبان ماه چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها