تور تفریحی - گردشگری جاکارتای اندونزی


تور تفریحی - گردشگری جاکارتای اندونزی

جاکارتا پایتخت کشور اندونزی بوده و از مقاصد مهم و مشهور گردشگری در این کشور فوق العاده زیبا است. اندونزی دارای جزایر زیاد و طبیعت چشم نوازی است که هر ساله مقصد بسیاری از گردشگران ایران و جهان بوده و هست. جاکارتا که پایتخت آن است، در بین مردم جهان معروف بوده و از جاذبه های زیادی نیز برخودار است. یکی از جاذبه های تفریحی و پر هیجان در جاکارتای اندونزی، دریم پارک معروف آن است که مکانی بسیار هیجان انگیز و دوست داشتنی برای گردشگران و علاقمندان به بازی و تفریح می باشد. پارک دریم لند جاکارتا، مکانی سرسبز و دارای طبیعتی زیبا است و علاوه بر کسب هیجان، می توان در آن به آرامش نیز رسید. همینطور غذا خوری هایی نیز در این پارک وجود دارند که می توانید برای استراحت و خوردن غذا به آن جا بروید. نکته قابل ملاحظه این پارک، 24 ساعته فعال بودن آن است که یک مزیت بسیار عالی برای گردشگران می باشد.

پارک دریم لند جاکارتا

 

موزه بانک اندونزی از دیگر جاذبه های گردشگری جاکارتا است که علاقمندان به تاریخ جاکارتا، می توانند برای بازدید از آن و آشنایی با جاکارتا و تاریخش، از آن استفاده کنند. یکی از مزیت های این موزه، رایگان بودن آن است که سبب می شود روزانه گردشگران زیادی از آن بازدید نمایند. در ادامه بخش دیگری از جاذبه های جاکارتا را برایتان معرفی خواهیم کرد. همچنین برای اطلاع از قیمت تور جاکارتا و همینطور رزرو آنلاین تور به مقصد جاکارتا، می توانید از صفحه تورهای ما بازدید کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

گالری ملی جاکارتا، مکانی فرهنگی بوده و در واقع این مکان، تلفیقی از موزه جاکارتا و گالری هنر آن است که در یک مجموعه به نام گالری ملی ایجاد شده است. از این رو این مکان، مکانی فرهنگی – تاریخی به شمار می آید که در نوع خود جالب توجه است. در این مکان هنرهای تجسمی و آثار هنرمندان اندونزی و هنرمندان سایر جهان گردآوری شده و در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

 

قبرستان جاکارتا از دیگر جاذبه های گردشگری اندونزی است که در واقع پیکر درگذشتگان جنگ جهانی دوم در آن به خاک سپرده شده است. از دیگر جاذبه های جاکارتا می توانیم به موزه ملی، میدان مردکا، شهر مینیاتوری تامان، معبد بزرگ Jin De Yuan، روستای زیبای تامان سوروپاتی، موزه باهاری، موزه سجارا، باغ ارکید، موزه دریانوردی و ده ها جاذبه دیگر آن اشاره کنیم. جاکارتا دارای سواحل زیبا و محبوبی نیز هست که می توان در آن انواع تفریحات و ورزش های آبی مفرح را انجام داد. از نمونه های این سواحل زیبا، می توانیم به ساحل کوتا اشاره کنیم. همچنین در جاکارتا بازار ها، مراکز خرید و هتل های زیادی وجود دارند که از همه نظر می تواند جوابگوی نیاز های شما باشد. امیدواریم در سفر به اندونزی بتوانید لحظات و روزهای شادی را برای خود به یادگار بگذارید.

 

تور تفریحی گردشگری جاکارتای اندونزی

 

چرا تور جاکارتا در آژانس های مختلف قیمت متفاوتی دارد؟

دلیل این اختلاف قیمت ها در واقع امکانات گنجانده شده در پکیج این تورها و خدماتی است که آژانس های مسافرتی برای تورهای خود در نظر می گیرند. این امکانات و خدمات می تواند شامل مدت زمان اقامت و در واقع تعداد روزهای گنجانده شده در تور مورد نظر شما باشد. همچنین نوع پروازی که به مقصد مورد نظرتان انجام می گیرد نیز مهم است. عوامل دیگری که در قیمت تور تاثیرگذار هستند، نوع هتل و خدماتی از این دست می باشد که بر روی قیمت ها تاثیر مستقیم دارد. بنابراین متقاضیان باید علاوه بر قیمت تور ها، امکانات آن تور را هم بررسی نمایند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها