تور ترکیه فتحیه


تور ترکیه فتحیه  Turkey Tour Fethiye 

فتحیه شهر ساحلی و زیبایی است که در استان موغله در جنوب غربی ترکیه واقع شده است. فتحیه جمعیت کمی دارد و در فصول گرم سال بیشتر جمعیت این شهر را گردشگران تشکیل می دهند. این شهر دارای جاذبه های گردشگری متنوعی است که همه ساله گردشگران فراوانی را به سوی خود می کشاند. جاذبه های تاریخی، ورزش های آبی و ساحل زیبا  تنها بخشی از زیبایی های این شهر است که می توانید در تور فتحیه از آن استفاده کنید. فتحیه با وجود جاذبه ها و زیبایی که دارد، کمتر نزد گردشگران شناخته شده است. به طوری که آمار گردشگران تور استانبول در سال، قابل قیاس با تور ترکیه فتحیه نمی باشد. با این وجود فتحیه سهمی بالغ بر 600 هزار توریست از 38 میلیون گردشگر ترکیه دارد. لازم به ذکر است که بیشتر این گردشگران را توریست های اروپایی تشکیل می دهند.

جاذبه های گردشگری فتحیه

 

جاذبه های گردشگری فتحیه در تور ترکیه فتحیه

فتحیه دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که در این مقاله به طور مختصر به تعدادی از این جاذبه های گردشگری اشاره خوهیم کرد. در کنار شهر و کوه بابا داغ فتحیه، سنگ نوشته ها و قبرستان های تاریخی را می بینید که قدمت آن به چند هزار سال می رسد. در کنار بازدید از کوه بابا داغ می توانید از موزه فتحیه هم دیدن کنید. بهترین ساحل در این شهر را می توان در تنگه ساکلیکنت مشاهده و از تفریحات آن نمود. ساحل در این ناحیه به قدری زیبا و زلال است که کشتی های واقع در ساحل، شناور بر روی هوا به نظر می رسند. بازارهای محلی در فتحیه نیز از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می رود که گردشگران بسیاری برای خرید کردن، این بازار را انتخاب می کنند. بازار هیسارونو یکی از بازار های شهر فتحیه است که  تنوع خوبی برای خرید دارد و گشت و گذار در آن بسیار لذتبخش است.

تور ترکیه فتحیه

 

آب و هوای فتحیه

فتحیه به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی دریای مدیتران،ه در تابستان آب و هوای گرم و شرجی دارد. در پاییز و زمستان نیز باران های بسیاری در این ناحیه به وقوع می پیوندد که شاید برخی از گردشگران از هوای بارانی خوششان نیاید. در کل اوایل فصل بهار را می توان بهترین فصل برای سفر به فتحیه دانست. در این زمان فتحیه آب و هوای چندان گرمی ندارد و به راحتی در هر ساعتی از روز می توان به گشت و گذار در شهر پرداخت و از جاذبه ها و تفریحات فراوان آن لذت برد.

 

چرا تور ترکیه فتحیه را انتخاب کنیم؟

فتحیه جاذبه های گردشگری و سواحل زیبایی دارد که نمونه ای از این جاذبه ها را در هیچ یک ار شهر های ترکیه نمی توان یافت. همچنین خلوت تر بودن فتحیه نسبت به شهر هایی همچون استانبول، آنتالیا و ... این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در آرامش بیشتری به تفریح و گشت و گذار در آن بپردازید. علاوه بر این با توجه به قیمت تور استانبول و هزینه های بالاتری که نسبت به فتحیه دارد، تور ترکیه فتحیه می تواند جایگزین مناسبی برای تور استانبول باشد. شما اگر قصد سفر با تور فتحیه را دارید، می توانید همین الان به صفحه تورهای تورزپرس مراجعه کرده و برای خرید تور مورد نظر خود اقدام کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها