تور باکو 5 شب


تور باکو 5 شب Baku tour 5 nights

آذربایجان کشوری زیبا و مملو از دیدنی های گوناگون می باشد که برای دیدن آن نیازی به پرداخت هزینه کلان و پیمودن مسیری طولانی نیست. این کشور درست در همسایگی ما بوده و دیدنی های زیاد آن توجه هرکسی را جلب می کند. تور باکو 5 شب در سایت تورزپرس با قیمت مناسب قرار داده شده است. تنوع تور باکو در سایت تورزپرس بالا بوده و شما می توانید برای رزرو تور ارزان به مقصد باکو روی لینک کلیک کنید. تور یکروزه باکو و تور باکو 3 روزه از دیگر تورهایی است که می توانید برای سفر به باکو انتخاب کنید تا هزینه مقرون به صرفه تری شامل حالتان شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور باکو و یا قیمت تور آذربایجان روی لینک کلیک کنید. در ادامه برخی جاذبه های گردشگری باکو را برایتان معرفی خواهیم کرد.

 

جاذبه های گردشگری باکو در تور باکو 5 شب

 

قبوستان باکو (Gobustan)

قبوستان در واقع نشان دهنده ی میز سنگ های پیش از تاریخ می باشد. میز سنگ ها دایره ای از سنگ ها هستند که به شکل عمودی روی هم چیده شده اند. این سازه را نسخه آذربایجانی استون هنج انگلستان می دانند. قبوستان یک حوزه ی حفاظت شده معماری به حساب می آید که در جنوب باکو واقع شده است، و با برخوردار بودن بیش از ۶۰۰۰ تخته سنگ، در محیطی با حدود 540 هکتار مساحت قرار گرفته است و به این دلایلی که عرض شد، قبوستان پنجره ای دیدنی به تمدن پیشینیان محسوب می شود. دیرینه شناسان می گویند که این محل، مکان اقامت افراد در عصر سنگی می باشد و در کنار نقاشی های موجود در غار و صخره ها، بر سکونت گاه های بشری و حتی گورهای باستانی آن ها نیز دلالت دارند و گواهی می شوند.

 

پارک ملی شیروان باکو

 

در صورتی که می خواهید گونه های زیباتری از پرندگان را مشاهده نمایید، قو و فلامینگو در این پارک مشاهده می شود که در دریاچه فلامینگو و گرداگرد آن تجمع می کنند. گل فشان ها را نیز می توانید در این پارک به آسانی ببینید. معروفترین این کوه فشان ها، کوه بندوان می باشد، به راستی این پدیده طبیعی را باید نه یک بار، که چند مرتبه مشاهده نمود. افرادی که قصد دارند جاذبه های توریستی این منطقه را مشاهده نمایند، می توانند در خانه های ییلاقی که اقامتگاه هایی زیبا می باشند، سکنی گزینند. افرادی هم که اهل ماجراجویی هستند، می توانند با اخذ مجوز چادر، در ساحل شمالی پارک، چادر های خود را بر پا کرده و لذت ببرند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها