تور باکو 26 اسفند 96


تور باکو 26 اسفند 96 Tour of Baku March 26th

باکو شهری در حاشیه دریای خزر است که در ارتفاع 29 متری از سطح دریا قرار دارد. آب و هوای این شهر به دلیل قرار گرفتن در ناحیه دریای خزر، مرطوب و سرد می باشد و در بیشتر ماه های سرد سال می توان گفت با بارش های برف و باران همراه است و همین امر موجب آن شده است که افراد کمتری در ماه های سرد به این شهر سفر کنند. اما به نکته ای که می توان پیرامون باکو توجه کرد، پیدا کردن زمانی مناسب برای سفر به این شهر جذاب می باشد. اسفند ماه یکی از بهترین زمان های سفر به شهر باکو است که قیمت تور باکو در این زمان رو به پایین می باشد و شما می توانید تور باکو را به راحت ترین شکل ممکن خریداری نمایید. تور باکو 26 اسفند 96 یکی از بهترین گزینه های مناسب برای سفر شما علاقمندان به این شهر مدرن، زیبا و پر جاذبه می باشد.

اگر شما زمان زیادی برای فراغت نداشته و قصد سفری کوتاه به این شهر را دارید، می توانید در تور یکروزه باکو که در سایت تورزپرس ارائه می شود، شرکت نمایید و در این مدت زمان از سفر خود لذت ببرید. تور 1 شب و 2 روز باکو گزینه مناسبی برای شماست تا بتوانید یک آخر هفته ی به یاد ماندنی را با دوستان یا خانواده خود رقم بزنید.

تور باکو 26 اسفند 96

 

درباره باکو

مساحت شهر باکو به 3,125 کیلومتر مربع می رسد که به عنوان بزرگترین شهر کشور آذربایجان شناخته شده است. این شهر شرقی که در حواشی غربی دریای خزر قرار گرفته است، یکی از مهم ترین مناطق نفت خیز در جهان به حساب می آید. باکو از زمان های قدیم تاکنون از قدمتی بالا برخوردار بوده و در زمان حکومت های شاهنشاهی ایران، این شهر در قسمت های شمالی فلات ایران در منطقه قفقاز قرار داشته است. پس از حکومت ایران بر شهر باکو، کشور شوروی کنترل شهر باکو را به دست آورد و سرانجام بعد از شوروی، آذربایجان با استقلال پیدا کردن خود از قدرت های منطقه، خود را به عنوان کشوری مستقل رسما اعلام کرد.

اگر در شهر تهران زندگی می کنید و قصد آن را دارید از شهر خود به باکو سفر داشته باشید، می توانید تور باکو از تهران را انتخاب نمایید تا با آسودگی کامل به شهر مقصد سفر کنید. جمعیت این شهر بزرگ که در منطقه قفقاز قرار دارد، به حدود 3,200,000 نفر می رسد و همچنین می توان گفت که بزرگترین شهر آذربایجان و منطقه قفقاز هم به حساب می آید. جاذبه های گردشگری باکو بسیار متعدد و متنوع بوده و شما می توانید از تمام جاذبه های دیدنی این شهر بازدید نمایید.

 

سوغاتی های باکو - نقاشی های رنگ روغن

شهر باکو از فرهنگ و هنری قدیمی برخودار می باشد و شما علاقه مندان به آثار هنری می توانید از بازار های این شهر، این تابلو های نقاشی زیبا را خریداری نمایید و به عنوان سوغاتی برای عزیزان خود تهییه ببرید. این تابلو های رنگ روغنی یکی از بهترین وسایلی می باشد که شما می توانید به عنوان سوغاتی خریداری نمایید. شهر باکو یکی از مراکز خرید نقاشی های رنگ روغنی می باشد که شما تنها با پرداخت چند منات پول بیشتر، می توانید نقاشی ای از خود و یا شخصی دیگر را برای طراحی سفارش دهید. اگر به شهر باکو سفر می کنید، حتما به این سری نقاشی های روغنی توجه خاصی داشته باشید و از آنها خریداری نمایید تا این سفر به یاد ماندنی همیشه در خاطر شما علاقه مندان به سفر و آثار هنری ماندگار شود.

سوغاتی های باکو - نقاشی های رنگ روغن

 

پارک ملی آبشیرون

این پارک از جمله جاذبه های تفریحی شهر باکو به حساب می آید که هر ساله توریست های بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند. این پارک ملی در سال 2005 میلادی به عنوان یک پارک ملی در شهر باکو به رسمیت شناخته شد و شروع به کار خود را انجام داد. مساحت این پارک ملی به حدود 800 کیلومتر مربع می رسد که شما در آن می توانید از طبیعت زیبای این منطقه بازدید نمایید. هدف اصلی از ساخت این پارک ملی در شهر باکو، حفظ محیط زیست و جانداران آن می باشد. در این پارک حدود 50 گونه پرنده و حیوانات دیگر، و 20 گونه گیاه مختلف وجود دارد که می توان از تمامی آنها بازدید نمود. آب و هوای این مطنقه از شهر باکو، گرم و نیمه خشک می باشد و برای زندگی کردن جانداران مناسب است و به طوری هدف اصلی از ساخت این پارک ملی، محافظت از حیواناتی همچون فک دریای خزر، بز کوهی، خوک آبی و محیط زیست منطقه می باشد.

پارک ملی آبشیرون

 

چرا آژانس های مختلف قیمت های مختلفی برای تور باکو ارائه می دهند؟

سایت تورزپرس اراده دهنده انواع تور های داخلی و خارجی با بالاترین کیفیت در تور می باشد که شما علاقه مندان به سفر می توانید از تور های ویژه استفاده نمایید. به دلیل داشتن امکانات مختلف و مدت زمان سفر، ممکن است قیمت تور های یک آژانس با آژانسی دیگر متفاوت باشد و همین علت باعث تغییر قیمت در تور های این دو آژانس مسافرتی می شود. اگر شما قصد خرید تور ارزان را دارید، می توانید از سایت تورزپرس اقدام به خرید آن نمایید و لازم به ذکر است که برای خرید تور می توانید به صفحه تور های سایت مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • جواد خمر | جمعه 06 بهمن 1396

    سلام، تور باکو در فروردین ماه در چه سطح قیمتی قرار دارد؟ ممنون میشم که جواب بدین
  • کیوان خادمی | جمعه 06 بهمن 1396

    تور تخفیف دار باکو را چطوری میشه از سایت تورزپرس ثبت کرد؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها