تور باکو 20 اسفند 96


تور باکو 20 اسفند 96 Tour of Baku on March 9, 96

شهر باکو که یکی از مناطق نفت خیز در جهان به حساب می آید، در حاشیه دریای خزر قرار گرفته است و از آب و هوایی مطلوب در اواخر سال برخوردار می باشد. این شهر که به نوعی مدرن و پیشرفته به حساب می آید، از قسمت های قدیمی و جدیدی تشکیل شده است که شما با مراجعه کردن به قسمت های قدیمی آن می توانید از اماکن تاریخی آن بازدید نمایید و با رفتن به قسمت های مدرن و به نوعی پیشرفته آن، می توانید در کلوپ ها و مراکز خرید آن وقت خود را به خوبی بگذرانید. تور باکو از تور های ویژه آذربایجان به حساب می آید که می توان در مورد قیمت تور باکو گفت که نسبتا پایین می باشد و شما می توانید به آن سفر مقرون به صرفه ای داشته باشید.

تور باکو 20 اسفند 96

ارتفاع این شهر از سطح دریا به حدود 28 متر می رسد و از آب و هوایی معمولا بارشی برخودار می باشد. به نکته ای که همیشه باید به آن توجه کرد، زمان مناسب سفر به این شهر زیبا و مدرن می باشد. شهر باکو از نظر فرهنگی مشابه با کشورمان ایران است و شاعران بزرگی همچون صالح باکویی، عهدی باکویی، فانی باکویی، قدسی باکویی و مقرب باکویی در این شهر زندگی می کنند. اگر علاقه خاصی به موسیقی دارید، حتما به این شهر سفر کنید. شما می توانید در جشن های هنری در سواحل این شهر شرکت کنید و خاطره خوبی از آن به یاد بگذارید. همچنین می توان گفت که شهر باکو از دانشگاه های معتبری برخودار می باشد و دانشگاه دولتی باکو، دانشگاه دولتی اقتصاد آذربایجان، آکادمی دولتی نفت آذربایجان، دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان، دانشگاه زبان آذربایجان، آکادمی مدیریت عمومی، آکادمی دیپلماتیک آذربایجان و دانشگاه خزر باکو از نمونه این مکان های علمی می باشند.

 

سوغاتی های شهر باکو - فرش دستبافت

فرش دستبافت از سوغاتی های معروف و صنایع دستی شهر باکو و کشور آذربایجان و یکی از قدیمی ترین سوغاتی ها در این شهر به حساب می آید. شما برای خرید این فرش و قالی های دستبافت، می توانید از فروشگاه های فرش در مکان های مختلف شهر استفاده نمایید و یکی از گزینه های خود مردم باکو برای گرفتن سوغاتی، این فرش های دستبافت می باشد. اگر شما قصد آن را دارید که به نوعی فرشی با بالا ترین کیفیت برای عزیزان خود خریداری نمایید، یکی از بهترین مارک های فرش، آذرخالچا می باشد که از قدیمی ترین و مرغوب ترین فرش ها در این شهر به حساب می آید و خریداران بسیار زیادی دارد. آذرخالچا برای اولین بار این فرش ها را در سال 1928 میلادی به بازار های باکو و دیگر بازار های آذربایجان عرضه کرد و با پذیرش بسیار زیادی مواجه شد.

سوغاتی های شهر باکو - فرش دستباف

 

موزه ملی تاریخ آذربایجان

شهر آذربایجان از تعداد بسیار زیادی موزه در سطح شهر برخودار می باشد که در نیمی از آنها فرهنگ و هنر آذربایجانی به نمایش گذاشته شده است. این موزه در سال 1920 میلادی تاسیس شده است و در سال 1921 برای عموم مردم به نمایش گذاشته شد. این موزه بیش از 2,000 نمایشگاه را در خورد جای داده است و از بخش های مهم تاریخ مدرن، مردم نگاری، تاریخ باستان و تاریخ قرون وسطی آذربایجان و چندین بخش دیگر تشکیل شده است. این کاخ بزرگ در ابتدا محلی برای اقامت زین‌ العابدین تقی‌ یف، یکی از سران آذربایجان بوده است که شوروی پس از اشغال آذربایجان این کاخ را در سال 1920 به عنوان یک موزه نامگزاری کرد، و حال این موزه و آثار گذشته باقی مانده بر آن، محلی شده است تا افراد مختلف از آن دیدن نمایند.

موزه ملی تاریخ آذربایجان

 

تور ارزان باکو را چگونه می توان از تورزپرس تهییه کرد؟

باکو شهری در همسایگی ایران می باشد و به همین علت هزینه سفر به این شهر نسبت به دیگر تور های سایت، پایین تر می باشد. برای سفری آسوده و خوب به این شهر شما می توانید از طریق تور های زمینی و یا هوایی به باکو سفر کنید، و اگر شما قصد دارید هزینه پایین تری در سفر به باکو داشته باشید، توصیه سایت تورزپرس به شما، خرید آنلاین تور باکو به صورت زمینی می باشد تا در هزینه های شما بسیار ضرفه جویی شود. همچنین شما می توانید تورهای آفردار باکو را هم در سایت ما خریداری کنید. شما برای خرید تور خود می توانید از طریق صفحه تور های سایت تورزپرس اقدام به خرید آسان نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • یاسر | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    قیمت تور 3 شب و 2 روز باکو چنده ؟
  • مهدیه | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    تور های آفر دار باکو چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها