تور باکو 19 اسفند 96


تور باکو 19 اسفند 96  Tour of Baku on March

شهر باکو در حاشیه غربی دریای خزر واقع شده است و یکی از مناطق نفت خیز به حساب می آید. شهر باکو از جاذبه های دیدنی بسیار زیادی برخوردار می باشد که از نمونه آنها می توان به بلوار باکو که درحاشیه همین دریا واقع شده است اشاره کرد. قیمت تور باکو در ماه اسفند هزینه نسبتا رو به پایین دارد و شما می توانید به راحتی از تور باکو استفاده کنید. شهر باکو در شرقی ترین نقطه کشور آذربایجان قرار گرفته است و با مساحتی برابر با 3,125 کیلومتر مربع بزرگترین شهر در این کشور محسوب می شود. و همچنین می توان گفت که شهر بزرگ باکو به عنوان پایتخت آذربایجان انتخاب شده است و به دلیل داشتن مرز های آبی با ایران، از تجارت کالا ها و دیگر اجناس برخودار می باشد.

تور باکو 19 اسفند 96

شهر باکو از بنادر مهم و متعددی برخوردار می باشد که از مهم ترین آن ها، بندر باکو است و مسولیت حمل و نقل کالا ها را به دیگر کشور ها دارد. باکو از قدمت طولانی و پیشینه درازی برخودار می باشد و می توان گفت این شهر در زمان های پیشین، جزیی از خاک های ایران و شوروی به حساب می آمد که بعد ها استقلال پیدا کرد و به عنوان یک کشور مستقل از دیگر قدرت های منطقه شناخته شد. شهر باکو از جاذبه های تاریخی برخودار می باشد که شما با مراجعه کردن به قسمت های قدیمی این شهر می توانید از اماکن آن دیدن نمایید. تور باکو 19 اسفند 96 را شما می توانید از سایت تورزپرس تهییه نمایید و از سفر خود لذت ببرید.

 

نکات جالب در مورد باکو در تور باکو 19 اسفند 96

قبل از سفر همیشه باید از مقصد خود آشنایی کافی داشته باشیم و ما قصد آن را داریم تا شما را تا حدودی با آن آشنا کنیم. اول از همه زبان مردم این شهر می باشد که اکثریت این مردمان آذربایجانی سخن می گویند و مانات واحد پول این کشور است. ارتفاع باکو از سطح دریا 28 متر می باشد. این شهر یکی از مناطق مهم نفت خیز در جهان به حساب می آید و از بازار های متعددی برای خرید اجناس برخوردار می باشد. اولین قطار در این شهر در زمان شوروی در سال 1926 راه اندازی شد. طبق آمار های جمعیتی شهر باکو، در سال 2015 جمعیت آن به حدود 2,374,000 نفر می رسد. این شهر از زمان گذشته تا به امروز در مسیر مهمی از راه های تجارت آسیای مرکزی و غرب قرار گرفته است و سود قابل توجه ای را به دست می آورد.

نکات جالب در مورد باکو

 

موزه کتاب های مینیاتور باکو

تنها موزه کتاب های مینیاتوری در جهان به حساب می آید که در شهر باکو واقع شده است. این موزه در ماه آوریل سال 2002 میلادی شروع به کار خود کرد و حالا مجموعه بزرگی از کتاب های مینیاتوری در آن جمع آوری شده است. این مجموعه بزرگ از کتاب ها تشکیل شده از بیش از 6,500 کتاب از 64 کشور مختلف می باشد که تمامی آنها در این موزه در شهر باکو جمع آوری شده اند. این موزه همیشه برای بازدید عموم باز می باشد و شما گردشگران می توانید از این آثار دیدن نمایید. مدیر این موزه Zərifə Salahova می باشد که با مدریت خوب و بهینه خود توانسته است افراد بسیار زیادی را به سمت این موزه بکشاند.

موزه کتاب های مینیاتور باکو

 

چگونه می توانیم از سایت تورزپرس، تور خود را آنلاین خریداری نماییم؟

سایت تورزپرس یکی از بهترین سایت های ایرانی در زمینه ارائه تور های داخلی و خارجی می باشد که شما علاقه مندان به سفر می توانید با مشاهده کردن مقاله های سایت تورزپرس از تور های مختلف آن، قیمت ها و اطلاعات تکمیلی در مورد تور خود آگاه شوید و اطلاعات لازم برای سفر را بدست آورید. اگر شما قصد رزرو آنلاین تور را از سایت تورزپرس دارید، می توانید از طریق صفحه تور های سایت به رزرو آنلاین تور خود بپردازید و با کمترین و هزینه و به آسودگی تور خود را برای سفری لذت بخش مهیا سازید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • صابر | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    تور های تخفیف دار باکو چنده ؟
  • افشین | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    تور آفر دار باکو چه قیمتی داره ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها