تور باکو 18 اسفند 96


تور باکو 18 اسفند 96  Tour of Baku on March 18th

جمهوری آذربایجان کشوری در قسمت جنوب شرقی اروپا می باشد و مهمترین شهر و پایتخت آن باکو نام دارد. شهر باکو از نظر مساحت به حدود 3,125 کیلومتر مربع می رسد و ارتفاع آن از سطح دریا 28 متر می باشد. این شهر که در حاشیه غربی دریای خزر قرار گرفته است، از بندر های تجاری مهمی برخودار می باشد که از مهم ترین آنها بندر باکو می باشد که مسئول حمل و نقل های کالا های مهم و نفتی است. شما با شرکت در تور باکو می توانید از جاذبه های جذاب این شهر بازدید نمایید و در مورد قیمت تور باکو می توان گفت که هزینه پایینی نسبت به دیگر تور های سایت توزرپرس دارد. اگر شما قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، یکی از بهترین زمان ها برای سفر به باکو در اواخر سال می باشد تا بتوانید از آب و هوای آن نهایت استفاده را کرده باشید.

تور باکو 18 اسفند 96

شهر باکو از بافت هایی قدیمی و مدرن بصورت دو طرفه تشکیل شده است و شما برای بازدید از اماکن تاریخی این شهر می بایست به بافت قدیمی این شهر سفر کرده و برای خرید از فروشگاه های بزرگ این شهر باید به قسمت های جدید و نو ساخت شهر سفر کنید. جاذبه های دیدنی باکو همیشه یکی از علت های اصلی سفر بسیاری از توریست ها به این شهر شرقی بوده است و می توان گفت که علاقمندان بسیار زیادی را به خود جذب کرده اند. باکو از فرهگ های مختلفی شکل گرفته است و این شهر به دلیل فاصله نزدیک و تاریخی پیشین آن با ایران، از فرهنگ بسیار مشابه با ایرانیان برخوردار می باشد که از جمله ی آن می توان به شاعران معروف آن اشاره کرد.

 

سوغاتی های باکو - آهن رباهای تزئینی

از زمان های قدیم تا به امروز، خرید سوغاتی یک نماد در فرهنگ ما ایرانیان می باشد. کشور آذربایجان و به ویژه شهر باکو از سوغاتی های خاص و زیبایی برخودار است که می توانید برای دوستان و خانواده خود از این سوغاتی ها تهیه نمایید. ما برای آشنایی شما  با سوغاتی های معروف این شهر شما را با لیستی از این صنایع آشنا خواهیم کرد. از جمله صنایعی که می توان به آن اشاره کرد، آهن ربای تزئینی می باشد. این آهن رباء ها را می توان با شکل های مختلف تهییه کرد و بر روی دیوار ها و یا درب یخچال و دیگر درب ها متصل کرد که زیبایی خاصی نیز داد. اگر شما قصد خرید سوغاتی را دارید این آهن رباء ها یکی از بهترین انتخاب ها برایتان می باشند.

سوغاتی های باکو - آهن رباهای تزئینی

 

موزه فرش آذربایجان

با توجه به نزدیک بودن فرهنگ مردمان این کشور با ایران، از زمان های قدیم تا به امروز صنایع دستی در آن رواج یافته است. شما با مراجعه کردن به این موزه فرش می توانید از هنر های آذری بازدید نمایید. این موزه در سال 1967 میلادی ساخته شد و با جمع آوری این آثار هنری، این موزه شروع به کار خود کرد. موزه فرش آذربایجان اولین موزه و بزرگترین کلکسیون فرش در جهان به حساب می آید و بازدید کنندگان بی شماری برای بازدید از این آثار های دستی به این موزه مراجعه می کنند. اگر شما علاقه مند به آثار دستی و یا قالی های زیبا با طرح های خاص هستید، حتما سفری به این موزه داشته باشید.

موزه فرش آذربایجان

 

چطور از تور های لحظه آخری باکو مطلع بشیم؟

تورهای آذربایجان در سایت تورزپرس و به ویژه تور باکو، از جمله تور های ارزان قیمت به حساب می آیند که برای هر بودجه ای مناسبند. شما با خرید تور از سایت تورزپرس می توانید سفری آسوده را برای خود و خانواده تان ایجاد نمایید. اگر هدف شما تور های لحظه آخری سایت می باشد، می توانید به صفحه تور های تورزرپس مراجعه نمایید تا از آخرین زمان این تور ها آگاه شوید و یا اگر قصد خرید آن را دارید می توانید از طریق همین صفحه به خرید تور مورد نظر خود بپردازید. اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن از ارائه تورهای ارزان و لحظه آخری آگاهی پیدا کنید، حتما در خبرنامه سایت و یا کانال تلگرامی ما عضو شوید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ماکان | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    قیمت تور های 6 شب و 5 روز باکو چنده ؟
  • زهرا | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    تور تخفیف دار باکو در فروردین ماه هست؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها