تور باکو 12 اسفند 96


تور باکو 12 اسفند 96  Baku Tour 2 March

باکو از شهر های غربی حومه دریای خزر به حساب می آید و به نوعی پایتخت و بزرگترین شهر کشور آذربایجان می باشد. این شهر بندری که شرقی ترین نقطه آذربایجان به حساب می آید، مساحتی برابر با 3,125 کیلومتر مربع دارد و در رده اول از نظر مساحت در میان دیگر شهر های مهم خود قرار گرفته است. این شهر به دلیل قرار گرفتن در حاشیه دریای خزر، از آب و هوایی مرطوب برخوردا می باشد. تو باکو از جاذبه های گردشگری بسیار زیادی برخوردار می باشد که می توان از پارک های ساحلی آن و برخی از برنامه های هنری همچون تئاتر، موسیقی و اپرا نام برد. شهر باکو از زیبایی های خاصی برخودار می باشد که شما می توانید با خرید تور باکو 12 اسفند 96 در این ماه سفری به شهر باکو داشته باشید و از زیبایی های آن استفاده نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت تور باکو، می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.

تور باکو 12 اسفند 96

جمعیت این شهر بندری به حدود 3.202.300 میلیون نفر می رسد و از بزرگترین شهر های آذربایجان محسوب می شود. با مراجعه کردن به تور آذربایجان می توانید از این شهر و شهر های دیگر آن بازدید نمایید. شهر باکو به دلیل داشتن قدمت بسیار بالا و فرهنگی مشابه با فرهنگ ما ایرانیان، از جاذبه های تاریخی و دیدنی بسیار زیادی برخودار می باشد که می توان گفت این شهر در زمان های گذشته به نوعی جزئی از مرز های پادشاهی دوره صفویان به حساب می آمد. در سال 2009 شهر باکو به عنوان شهر فرهنگ اسلامی انتخاب شد و از آثار مهم و قدیمی آن می توان به قلعه دختر اشاره کرد، که در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

 

تور باکو در ماه اسفند

از نکات مهمی که باید به آن اشاره کرد، آب و هوای این شهر بندری در ماه اسفند و به بعد می باشد، باکو یکی از زیبا ترین شهر ها برای سفر گردشگران می باشد، اما به نکته ای که باید به آن اشاره کرد، هوای سرد آن در زمستان می باشد. شهر باکو به طور کلی هم در زمستان و تابستان از آب و هوایی نا مسائد برخوردار می باشد و شما که قصد سفر به این شهر را دارید، می توانید در اواخر سال یعنی در ماه اسفند به این شهر زیبا سفر داشته باشید و با آسودگی کامل از جاذبه های دیدنی این شهر بازدید نمایید.

تور باکو در ماه اسفند

 

ایچری شهر

شهر باکو از قسمت هایی در خود با بافت های قدیمی، از قدیم تا به امروز نگهداری می کند و امروزه این مکان تبدیل به یکی از جاذبه های دیدنی مهم شهر باکو شده است. این آثار باستانی طی قرن های 11 تا 19 میلادی ساخته شده است و جالب است بدانید که نام دیگر این شهر ارگ باکو می باشد. شما با سفر به این شهر می توانید فرهنگ های مختلف را همانند فرهنگ های زرتشتی، ساسانی، شیروانی، عربی، ایرانی، عثمانی و روسی را در قسمت شمال غربی شهر باکو بازدید نمایید. ایچری شهر در سال 2000 به دلیل بازدید متعدد و زیاد گردشگران در یونسکو به ثبت رسید و حال یکی از پر بازدید ترین جاذبه های شهر محسوب می شود.

 ایچری شهر

 

قیمت تور باکو در اسفند ماه چقدر است؟

تور باکو در دسته تور های ارزان سایت تورزپرس قرار گرفته است و شما می توانید تنها با چند کلیک کوتاه بلیط خود را به این شهر خریداری نمایید. قیمت تور های شهر باکو از حدود 500,000 الی 600,000 تومان شروع می شود و تا حدود 1,200,000 تومان ادامه دارد. سایت تورزپرس از بیشترین امکانات در طی تور برخودار می باشد و شما می توانید از طریق سایت توزرپرس به رزرو آنلاین تور خود بپردازید و از سفر خود در شهر باکو نهایت لذت را برده باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سحر | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    سلام قیمت تور باکو چقدر هستش ؟ ممنون
  • دانیال | پنج‌شنبه 28 دی 1396

    چجوری می تونم از طریق سایت شما این تور رو بخرم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها