تور باکو فروردین


تور باکو فروردین Tour of Baku Farvardin

یکی از بهترین شهر هایی که شما علاقه مندان می توانید با کمترین هزینه به آن سفر کنید، شهر باکو است که با یک تور ارزان باکو می توانید از جاذبه های آن بهره مند شوید. سالانه گردشگران زیادی به این منطقه از آذربایجان سفر می کنند تا چند روزی را با بهترین جاذبه ها و تفریحات مشغول باشند. این شهر در نقطه شمال شرقی آذربایجان در کناره دریای خزر قرار گرفته است و یک شهر بندری است. به همین دلیل این شهر نقش مهمی را در اقتصاد این کشور ایفا کرده است. باکو شهریست که دارای قدمت زیادی می باشد و یکی از منطقه های قدیمی این شهر که همیشه توریست های داخلی و خارجی زیادی به آنجا سفر می کنند، ایچری شهر نام دارد  که باز مانده ای از زمان های قدیم این کشور به حساب می آید.

تور باکو فروردین

جاذبه های گردشگری باکو متنوع و متعدد می باشند که هر ساله توریست های زیادی را به این منطقه می کشاند. اگر شما علاقه مندان قصد سفر به این شهر را دارید و یا درباره باکو اطلاعات ندارید، می توانید از قسمت لیست تور های سایت تورزپرس از قیمت تور باکو و امکاناتی که در طی این تور به شما داده می شود مطلع شوید، و برای عزیزانی که قصد بهره مندی از تور لحظه آخری باکو را دارند می توانند در صفحه تورهای تورزپرس از آخرین اطلاعات تورها مطلع شوند. قیمت تور باکو نسبتا پایین می باشد و یکی از بهترین گزینه ها برای سفر های کم هزینه است که شما علاقه مندان می توانید در آن شرکت کنید.

 

یانار داغ

از جاذبه های مهیج و دیدنی این شهر یانار داغ می باشد که نام یکی از کوه هایی در شهر باکو است، که این کوه به طور مداوم در حال سوختن می باشد. هر ساله گردشگران فراوانی برای بازدید کردن از این کوه عجیب به این قسمت از باکو سفر می کنند تا به تماشای این طبیعت عجیب و بکر بپردازند. قابل گفتن است که حدود 10 متر از سطح این کوه در طول روز و شب در حال سوختن است. با توجه به تحقیق پژوهشگران دلیل این پدیده، وجود گاز طبیعی درون این کوه می باشد. شما علاقه مندان با شرکت در تور باکو فروردین 97 می توانید از این کوه زیبا دیدن نمایید.

یانار داغ

 

شهر شکی

یکی از مکان های دیدنی شهر باکو که ارزش رفتن به ان جا زیاد است، روستایی در قسمت شمال غربی باکو می باشد که به روستای شکی معروف است. این روستا یکی از زیبا ترین روستاهای کشور آذربایجان به حساب می آید که در دل کوه قرار گرفته است و نمایی زیبا از این شهر در دیدگان گردشگران قرار می گیرد. اگر شما علاقه مندان قصد گردشگری در طبیعت بکر باکو را دارید، حتما به این روستای زیبا در باکو سفری داشته باشید تا هم از زیبایی های این روستا لذت برده و هم از زیبایی های طبیعت اطراف این شهر به هیجان بیایید. برای سفر به این شهر کافیست در تور باکو ثبت نام کنید تا به این بهشت دیدنی دسترسی داشته باشید.

شهر شکی

 

بهترین زمان برای خرید تور باکو در چه زمانی است؟

از بهترین زمان هایی که می توان به خرید تور باکو پرداخت، در ماه های فروردین می باشد. با توجه به گفته های پیشین در عناوین مرتبط با باکو، این شهر به دلیل قرار گرفتن در حومه دریای خزر دارای آب و هوایی مرطوب است و دارای بارش هایی نیز می باشد. این شهر به دلیل فاصله کمش تا ایران، دارای آب و هوایی نسبتا یکسان با ما است. پس یکی از بهترین زمان هایی که شما علاقه مندان می توانید به باکو سفر کنید، در فروردین ماه است، تا بتوانید از آب و هوای خوب این منطقه و طبیعت تازه به ثمر رسیده ی آن نهایت لذت را ببرید. همچنین برای خرید تور کافسیت به لسیت تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Mostafa | جمعه 28 مهر 1396

    تور ارزان باکو چنده ؟
  • Asra | جمعه 28 مهر 1396

    چجوری از تور لحظه آخری باکو مطلع بشم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها