تور باکو زمینی از آستارا


تور باکو زمینی از آستارا  The Baku Territory Tour of Astara

تور باکو زمینی از آستارا یکی از تورهای مقرون به صرفه ای است که می توانید برای سفر به باکو انتخاب کنید. مرز آستارا در استان گیلان واقع شده و از شهرهای اردبیل، گیلان و تبریز می توان به آستارا وارد شد. فاصله ی آستارا تا باکو حدود 400 کیلومتر است. برای رزرو توری با قیمت مناسب به آذربایجان و بازدید از جاذبه های گردشگری باکو  پیشنهاد می کنیم به بخش تور خارجی سایت مراجعه کنید و پس از بررسی مقالات و تورهای باکو، که در مقاله های قبلی انواع روش های سفر به باکو، اعم از زمینی یا هوایی، و هزینه ی تور آذربایجان را توضیح دادیم،  تور دلخواه خود را رزرو و سفر خود را آغاز کنید.

شما می توانید مقاله ی تور آذربایجان از آستارا را مطالعه کنید تا اطلاعاتی بابت هزینه های عبور از مرز آستارا را کسب کنید. با کمی جست و جو در سایت می توانید تمای اطلاعات راجع به تور باکو، تور آذربایجان و قیمت تور باکو را بدست آورید. با ما همراه باشید تا چند جاذبه ی تفریحی در باکو را معرفی کنیم.

 

پارک آبی دالغا بیچ باکو

در 30 کیلومتری شهر باکو به مجموعه عظیمی خواهیم رسید که در زمینی به مساحت 68 هزار متر مربع ساخته شده است. پارک آبی دالغا بیچ باکو مجموعه ای عظیم است که در سال 2016 با 12 هزار متر مربع فضای آبی و دارا بودن هفت استخر متصل و همچنین 700 متر مربع استخر اختصاصی کودکان نیز برای آن در نظر گرفته شده، طراحی شده است. علاوه بر آن کلیه ورزش های آبی و استخر های اختصاصی وی آی پی نیز در مجموعه در نظر گرفته شده است. این مجموعه دارای کلوپ کودکان، کلوپ جوانان، کلوپ شبانه، چندین رستوران آذری و فرنگی، پاب و بار، ساحل اختصاصی دریا و پلاژ می باشد که بسیار مناسب و عالی هستند.

 

ساحل بلوار ملی باکو

دریای خزر جزو زیباترین پهنه های آبی منطقه به شمار میرود و لذا سواحل اطراف خزر نیز جاذبه های بسیاری دارند. یکی از زیباترین ساحل های دریای خزر از سمت جمهوری آذربایجان، واقع در جنوب شهر باکو و از جمله دیدنی های باکو که نمیتوان به سادگی از کنار آن گذشت، ساحل بلوار ملی باکو است. این ساحل به صورت امروزی در سال 1909 و در امتداد جنوب شهر و ساحل دریای خزر، به طول تقریبی 4 کیلومتر، میدان ملی پرچم باکو را به میدان آزادی باکو متصل میکند.

 

مجموعه گلف باکو

اگر گلف یکی از تفریحات شماست، باید 20 کیلومتر از شهر خارج شده و به مجموعه گلف باکو سر بزنید. هرچند برای چند ساعت بازی باید هزینه بالایی در حدود 100 الی 140 منات هزینه کنید. این مجموعه به نام سرزمین رویاها در سال ۲۰۱۵ افتتاح شده است. مجموعه ای است با وسعت بسیار زیاد که زمینی بسیار بکر و طبیعی برای گلف برایش نظر گرفته شده است. مجموعه رستوران ها و متل ها و دریاچه های مصنوعی زیبایی در آن احداث شده است که لذت بازی و وقت گذرانی در این مجموعه را دوچندان میکند.

 

ایچری شهر باکو یا شهر قدیمی

همانطور که قبلا گفته شد، در مرکز شهر باکو، بافت قدیمی و تاریخی مربوط به شهر کهن قرار گرفته است که به ایچری شهر ( بیشتر آذری زبانان آن را به این نام صدا می کنند ) یا شهر قدیمی نامیده میشود. این شهر قدیمی ما بین قرن 11 تا 19 میلادی در باکو ساخته شد. حتی به آن ارگ باکو نیز گفته میشود. ایچری شهر در شمال غرب و نزدیک خلیج باکو قرار گرفته است و در سال 2000 میلادی به ثبت سازمان میراث جهانی یونسکو رسید. شواهد و اسناد تاریخی نشان میدهند که قدمت سکونت انسان ها در این مکان تاریخی به دوران پارینه سنگی باز میگردد.

در مقاله ی تور کشور آذربایجان تمامی هزینه هایی که در سفر به باکو باید بپردازید بیان شده است که مطالعه آن را به شما پیشنهاد می کنیم.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها