تور باکو با قیمت


تور باکو با قیمت Baku tour with price

تور باکو با قیمت مناسب از تورهای پر طرفدار در ایران به دلیل نزدیکی این کشور به ایران و امکان سفر زمینی به آن، جاذبه های گردشگری بی شمار، فرهنگ نزدیک به ایران و.. است. تور باکو در بین تورهای خارجی ، تور ارزان به شمار می رود. قیمت تور باکو و قیمت تور آذربایجان بسته به زمینی یا هوایی بودن آن ( تور باکو با اتوبوس ، تور باکو با هواپیما ) متغیر است. تور باکو زمینی از 800 هزار تومان شروع شده و تور های هوایی از 2 میلیون تومان آغاز می شود.

اپرا و باله در آذربایجان

سالن‌های پرشمار اپرا و باله ای که در کلیه روزهای سال فعال هستند ، نکته قابل توجه دیگری در باره تورهای آذربایجان است، که گردشگران را به خود جلب می نماید . این سالن‌ها به اندازه ای بمشهور شده اند که دوست داران هنر را از کشورهای مختلف جذب می‌کنند.

جاذبه های گردشگری باکو

پارک ساحلی بلوار
این مکان بسیار سرگرم کننده و مناسب گردشگران می باشد . امکاناتپارک ساحلی : رستوران های گوناگون با انواع  مختلف غذاها و نوشیدنی های لذیذ . مرکز خرید وسیع در چندین طبقه متعدد ( از جمله رستوران، وسایل بازی، انواع لباس، کیف و کفش، لوازم خانگی، و.....) و فواره های موسیقیایی حیرت انگیز. فضای سبز- وسایل برقی برای بازی- قطار ( در زمستان) در داخل محوطه پارک- کشتی( در بهار و تابستان)و مواقعی که دریا طوفانی نیست .

مراکز فرهنگی کشور آذربایجان

تارگوی ( خیابان نظامی) : اگر به ساختمان های قدیمی شهر علاقه دارید و دوست دار فرهنگ می باشید و به پیاده روی هم علاقه دارید می توانید به پیشنهاد رمانتیک ما فکر نمایید .
ساختمان هایی به سبک روم باستان و همراه با نور پردازی پیشرفته که هر عابر وگردشگری را جذب خود می نماید. نمایش با شکوه فواره ها و خرید از بهترین بازار های دنیا می تواند لذتبخش باشد  .

منطقه نوخانی ( خارج شهر) : اگر دوستدار دریا و ساحل می باشید و علاقه ای به گرمای طاقت فرسای تابستان ندارید ، هتل ها و ویلاهای متعدد همراه با امکانات عالی از شما در این منطقه پذیرایی خواهد نمود. استفاده از انواع متعدد غذا های محلی و دریایی، موج سواری و هزاران امکانات گوناگون دیگر شما را برای تفریح در این ظهر جذاب ترغیب می کند  .

منطقه تاریخی قوبستان ( خارج شهر)

سنگ نوشته هایی که در این منطقه وجود دارد ، می تواند افراد و گردشگران بسیاری را به این محل بکشاند .
شهر های دیدنی : گنجه، شکی، نابران . آرامش و محیطی زیبا را می توانید حس کنید و ریه هایتان را مملو از هوای تازه نمایید .
سعی کنید اقامتتان حتما چند روز یا بیشتر باشد تا بتوانید از تمام امکانات آن استفاده نمایید .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها