تور باکو از تبریز


تور باکو از تبریز Tour of Baku from Tabriz

اگر در تبریز زندگی میکنید و برای تعطیلات قصد رزرو تور باکو هوایی را دارید و میخواهید بدانید که چقدر هزینه سفر شما می شود این مطلب را بخوانید. قیمت تور باکو و قیمت تور آذربایجان بستگی به این عوامل دارد : بلیط رفت و برگشت .3 یا 4 شب اقامت در هتل. لیدر.ویزا.بیمه مسافرتی و یک گشت شهری

هزینه سفر شما اگر قصد اقامت در هتل درجه 3و 4 را داشته باشد برای هر نفر بین 800 هزار تومن تا یک میلیون و هفت صد هزار تومن می رسد و اگر قصد اقمت در هتل درجه 5 داشته باشید بین یک میلیون و نه صد هزار تا سه میلیون و دویست هزار میرسد.

و یا اگر قصد استفاده از تور باکو با اتوبوس و تور آذربایجان با قطار  دارید تا هم از منظره هم لذت ببرید و هم خرج شما کمتر شود،با 4 شب اقامت حدودا نه صد هزار تومن میشود.

جاذبه های گردشگری باکو:

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان می باشد ؛ بزرگترین شهر و بندر این کشور میباشد.باکو یکی از پر جمعیت ترین و زیباترین شهر قفقاز است و همچنین یکی از مناطق نفت خیز جهان نیز به شمار میرود. وجود تعدادی پارک های ساحلی و اجرای برنامه های متععد هنری جذابیت خاصی به این شهر داده است. همچنین برج ها و حصار های قلعه شهر از آثار ثبت شده در یونسکو میباشد. آثار ها دیدنی تور باکو ر یکی از دلایلی است که موجب شده این شهر در یونسکو به ثبت برسد. جاذبه های گردشگری باکو و مختصر توضیح آن بدین شرح است:

1:شهر قدیم باکو

این بخش قلب تاریخی باکو است که میان دیوار های کنگره دار وجود دارد و قدمتش به قرن دوازدهم بر میگردد که گردش در این شهر قدیمی،سفر به دل تاریخ است.

2:بلوار ساحلی باکو

بلوار بلندی است که در امتداد دریای خزر با کافه های فراوان ،فواره ها ی دیدنی و فضای سبز وجود دارد که پاتوق اهالی باکو است.

3:برج دختر

این برج یکی از مهتمرین نماد های شهر باکو است.ارتفاع این برج 29متر است که در بالای این برج میتوان دیدنی های شهر باکو را مشاهده کرد.بنای این برج  بیش از 1000 سال قدمت دارد.

4:پارک مفاخر

این پارک یکی از مراکز تفریحی و دیدنی باکو یه شمار میرود.اینجا در اصل قبرستان شهری است که در آن با کاشتن درخت ها و گل ها به پارک تبدیل شده است.

قصر شیروان شاه،مرکز فرهنگی حیدر علی اف،میدان فانتین،موزه فرش آذربایجان،برج های شعله و موزهموزه ملی تاریخ آذربایجان دیگر مناطق دیدنی این شهر یه شمار میرود. اگر قصد  خرید تور به باکو را دارید باید بگوییم زیبا ترین جا را برای تفریح و گردش انتخاب کرده اید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • زهرا | چهارشنبه 18 بهمن 1396

    تور لحظه آخری باکو چقدر تفاوت قیمت داره با بقیه تورهای باکو؟ تورهای طولانی مدت مثل تور 14 روزه هم برای باکو برگزار می کنید؟
  • شیدا | چهارشنبه 18 بهمن 1396

    تور باکو تیر 97 در سایت تورزپرس ارائه میشه؟ تور 5 روزه باکو چند؟ البته برای عید میخوام و خانوادگی می خواهیم سفر کنیم آیا برای 20 نفر تور بخواهیم قیمتش پایین خواهد بود منظورم اینه قیمت تور تخفیف دار چند؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها