تور بالی تابستان


تور بالی تابستان  Bali Summer Tour

درباره تور بالی تابستان چقدر اطلاعات دارید؟ مطمئنا شما هم مانند اکثر هموطنان، در زمان تعطیلات نوروزی و همینطور فصل تابستان، اوقات فراغتی به دست می آورید که به سفر بروید. برای این منظور باید بگوییم که تور بالی تابستان می تواند یکی از فوق العاده ترین سفرهای عمر شما را برایتان به ارمغان بیاورد. تور بالی از برترین مقاصد گردشگری دنیا به شمار می رود و با داشتن زیبایی های بی شمارش، شما می توانید آرامش واقعی را در انعکاسی از طبیعت بالی جستجو کنید. قیمت تور بالی در فصل های مختلف سال کمی متفاوت می باشد و تور بالی تابستان نسبت به بقیه فصل ها طرفداران بسیار زیاد تری دارد.

رزرو آنلاین تور


جاذبه های گردشگری بالی در تور بالی تابستان

جاذبه های گردشگری و توریستی بالی بسیارند، اما بالی بیشتر به خاطر داشتن طبیعت زیبا و شگفت انگیزش و سواحل نابش مشهور شده است. یکی از جاذبه های طبیعی بالی، شالیزارهای برنج تگالا لانگ (Tegallalang) و جاتی لوویح (Jutiluwih) می باشد که گردشگران بسیاری را مجذوب خود کرده است. از آن جایی که بالی با داشتن کوه های آتشفشانی فعالش دارای خاک بسیار حاصلخیزی می باشد، کشاورزی کار اصلی مردم جزیره بالی است. چشم انداز شگفت انگیز شالیزارهای برنج یکی از مشهورترین مکان‌ ها برای بازدید و عکس انداختن از زیبایی های این شالیزارها می باشد. مزارع برنج جاتی لوویح (Jatiluwih) با مساحت بیش از 600 هکتار در امتداد دامنه کوه باتوکارو (Batukaru) واقعا زیباست و شما از نگاه کردن به این زیبایی ها سیر نخواهید شد.

رزرو آنلاین تور

 

تور بالی تابستان با پارک واتر بوم بالی

پارک آبی واتر بوم (waterbom) بالی مکانی برای تفریح خانوادگی می باشد و شما در هر سنی که هستید می توانید از تفریحات مناسب سن خود در آن استفاده کنید و اوج هیجان را تجربه کنید. محیط این پارک بسیار سرسبز و دارای درخت های تنومند و سایه دار و مناسب برای استراحت است. حتی اگر علاقه به تفریحات آبی پارک ندارید، می توانید از محیط سرسبز پارک برای استراحت استفاده کنید. بالی دارای معابد بسیار زیادی می باشد. شاید به همین علت است که به جزیره خدایان نیز شناخته می شود. معبد پورا اولون دانو براتان (Pura Ulun Danu Bratan)
یکی از زیباترین معابد بالی به شمار می‌رود. در برابر پس زمینه‌ ای باشکوه از دریاچه گوانگ براتان، معابد کاهگلی قرار دارند که تصویر آنها بر روی دریاچه، تصاویر فوق العاده زیبایی را خلق کرده است. زمانی که سطح آب دریاچه بالا می‌آید، به نظر می‌رسد که معابد بر روی سطح دریاچه شناور هستند و این زیبایی را دو چندان جلوه می دهد.

رزرو آنلاین تور

باغ گیاه شناسی بالی (Kebun Rayan Bali) با جنگل‌ های زیبای بامبو، بگونیا، مجموعه ارکیده و گیاهان دارویی، در نزدیکی همین معبد وجود دارد که دیدن آن نیز خالی از لطف نیست. درون این باغ زیبا، پارک Treetop Adventure بالی نیز وجود دارد. به هر گوشه بالی که بنگرید، بی شک زیبایی های این جزیره برایتان خودنمایی می کند. اگر مشتاق سفر به بالی شده اید، رزرو آنلاین تور را بدون هدر دادن زمان خود در تورزپرس انجام دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها