تور ایروان فروردین


تور ایروان فروردین  Tour of Yerevan Farvardin

تور ارمنستان یک فرصت مناسب برای سفر به این شهر می باشد و شما علاقه مندان می توان در آن شرکت کنید. ایروان به عنوان پایتخت و یکی از بزرگترین شهر های ارمنستان به حساب می آید که سالانه افراد زیادی را به این قسمت از ارمنستان می کشاند. این شهر به نوعی مرکز فرهنگی و صنعتی ارمنستان محسوب می شود که نقش بسیار مهمی را در این کشور ایفا می کند. جاذبه های گردشگری متعدد و  متفاوتی دارد و می توان با شرکت در تور ایروان از آنها بازدید نمود. بطور کلی می توان گفت که شهر ایروان از قدمت بسیار بالایی برخودار می باشد و آخرین مشاهدات در این شهر به حدود 4000 هزار سال پیش بر می گردد. از همین رو جاذبه های تاریخی فراوانی دارد.

تور ایروان فروردین

شهر ایروان در امتداد رود هرازدان و کوه پایه های آرارات واقع شده است و از آب و هوایی مطلوب برخوردار می باشد. اکثریت مردمان این منطقه ارمنی هستند و یا از مذهب اسلام پیروی می کنند و به نکته ای که می توان اشاره کرد، اقامت نخستین انسان ها در این منطقه می باشد که می توان گفت ارمنی ها برای اولین بار در این سرزمین ها سکونت کرده اند. پس از انتخاب شدن شهر ایروان به عنوان پایتخت کشور ارمنستان، جمعیت این شهر روز به روز افزایش پیدا کرد و به بزرگترین شهر ارمنستان تبدیل شد. در سال 1981 میلادی مترو در ایروان تاسیس شد و همین امر باعث کاهش ترافیک در سطح شهر شد.

 

موزه مارتیروس ساریان

از موزه های معتبری که در شهر ایروان قرار دارد و می توان به آن اشاره کرد، موزه مارتیروس ساریان می باشد که شما می توانید با مراجعه کردن به این موزه، از آثار هنری مارتیروس ساریان بازدید نمایید. مارتیروس ساریان برای تحصیل راهی شهر مسکوی روسیه شد و در رشته های نقاشی، معماری و مجسمه سازی به تحصیل خود ادامه داد. پس از مرگ وی خانه آن تبدیل به موزه گردید و آثار هنری آن در این خانه قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند برای بازدید کردن از این جاذبه های جذاب راهی این شهر شوند تا از این آثار هنری بازدید نمایند. شما با شرکت در تور ایروان فروردین 97 می توانید از این موزه بازدید نمایید.

موزه مارتیروس ساریان

 

موزه اوتیک ایساهاکیان

اوتیک ایساهاکیان که یکی از شاعران معروف و بنام ارمنستان به حساب می آید، حدود 5 سال در خانه ای در شهر ایروان زندگی می کرد که پس از مرگ وی این خانه در سال 1963 میلادی تبدیل به موزه گردید و هر ساله افراد زیادی برای بازدید از این موزه راهی آن می شوند. این موزه از اتاق خواب و کار، باغ و نقاشی های تشکیل شده است که بازدید کنندگان می توانند از تمامی این آثار هنری و به جامانده بازدید نمایند و اطلاعات بیشتری نسبت به این شاعر و یا به گونه ای هنرمند ارمنستانی بدست آورند، و قابل ذکر است که می توان از تعدادی سالن نمایشگاه در دوره ی زندگی وی که روی آن ها تمرکز داشته است بازدید نمود.

موزه اوتیک ایساهاکیان

 

قیمت تور ایروان فروردین ماه چگونه می باشد؟

اگر شما علاقه مند آن هستید که به شهر ایروان سفری داشته باشید، بهتر است بدانید که قیمت تور های ایروان از قیمتی حدود 700,000 تومان شروع شده و معمولا تا قیمتی حدود 1,900,000 تومان الی 2,300,000 تومان ادامه دارد و قیمت نهایی این تور ها بستگی به خرج شما در طول سفر دارد. اگر شما علاقه خاصی به تور خارجی دارید، می توانید از طریق سایت تورزپرس اقدام به رزرو آنلاین تور فرمایید و از امکانات تورهای سایت تورزپرس نهایت استفاده را کرده باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها